Rób zdjęcia, aby tworzyć listy i sortować je za pomocą tagów akcji [iOS]

Pomyśl o czymś, co musisz zrobić, a według NINE, nowej aplikacji do tworzenia list na iOS, prawdopodobnie należy to do jednej z dziewięciu kategorii. NINE działa na prostej koncepcji; wszystko, co musisz zapamiętać lub zrobić, można podzielić na dziewięć typów działań; coś, co musisz zrobić, miejsce, do którego musisz się udać, coś, co musisz kupić, muzyka, którą planujesz sprawdzić, film, który chcesz obejrzeć, książka, którą chciałeś przeczytać, mała notatka, którą zanotowałeś o czymś, czymś, co naprawdę Ci się podobało i co chcesz zapamiętać na później, o czymś, co chcesz zjeść lub ugotować. Ta aplikacja jest kompatybilna tylko z iOS 8.

NINE to aplikacja, której możesz używać w podróży, a także wtedy, gdy nie masz ochoty pisać listy rzeczy do zrobienia. Używasz aparatu do robienia zdjęć rzeczy, które musisz zapamiętać lub zrobić, lub jeśli zrobiłeś zdjęcie czegoś wcześniej, możesz zaimportować je z rolki aparatu.

Otwórz aplikację i dotknij przycisku plusa, aby dodać pierwszą pozycję. Zrób zdjęcie tego, co możesz chcieć kupić, przeczytać lub wyszukać później, a następnie nadaj mu tytuł. Aplikacja zapisze również Twoją aktualną lokalizację, gdy dodasz nowy element, a lokalizacji nie będzie można później edytować. Następnie wybierz dla niego „tag”. Tagi rozdzielają elementy na kategorie. Możesz przypisać wiele tagów do jednego elementu.

NINE_newDziewięć tagów

Twoje listy pojawiają się na ekranie głównym jako miniatury, które przewijasz, lub możesz dotknąć przycisku siatki w prawym górnym rogu i wybrać tag, aby przewinąć wszystkie elementy z tym tagiem.

DZIEWIĘĆ_home NINE_buy_tag

Dotknij notatki, aby ją wyświetlić. Aplikacja posiada wspaniały interfejs; czytanie zapisanych informacji jest łatwe, a edycja, archiwizacja i usuwanie notatek jest bardzo intuicyjne. Możesz wyszukiwać notatki na ekranie Tagi.

NINE_noteNINE_Tags

Głównym powodem, dla którego kocham DZIEWIĘĆ, jest to, że często nie chcę zawracać sobie głowy pisaniem notatki na telefonie (nie ma to nic wspólnego z rozmiarem ekranu), więc zrobię zdjęcie tego, co chcę zapamiętać, jeśli to jest możliwy. Innym świetnym zastosowaniem tej aplikacji jest to, że muszę kupić określony produkt i upewnić się, że otrzymuję odpowiedni typ. W takim przypadku zdjęcie opakowania jest sposobem, aby zrobić to dobrze.

NINE to aplikacja listy, nie jest to aplikacja przypominająca, co oznacza, że ​​nie można ustawiać żadnych alarmów ani alertów za pomocą aplikacji. Aplikacja korzysta z Twojej lokalizacji, aby pomóc Ci znaleźć miejsce, w którym utworzyłeś notatkę, która jest świetna, gdy zapomnisz, gdzie kupiłeś opony lub gdzie możesz kupić ulubione płatki. To powiedziawszy, żałuję, że nie ma wyszukiwania opartego na lokalizacji z jednego powodu; Jeśli jestem w jakimś konkretnym miejscu, nie chciałbym nic więcej, jak tylko, aby ta aplikacja podpowiadała mi, jakich rzeczy potrzebuję i które mogę kupić blisko miejsca, w którym jestem. Zaoszczędzi to dodatkowych podróży do sklepu i pomoże mi pamiętać o kupowaniu rzeczy, gdy tam jestem, bez konieczności aktywnego podchodzenia do tego.

Zainstaluj NINE z App Store