Rysuj zdjęcia, zanim udostępnisz je przez Facebook Messenger [iOS]


Kiedy Facebook Messenger został wydany po raz pierwszy, był postrzegany jako próba zdobycia przez Facebooka kontaktów wszystkich osób. Niezależnie od tego, czy tak było, czy nie, Facebook Messenger, pomimo ostrej krytyki, jaką otrzymał, gdy został zaprezentowany, stał się bardzo popularny. Teraz doszło do punktu, w którym tworzone są aplikacje, które będą współpracować z aplikacją Facebook Messenger na Twoim telefonie. Drawl for Messenger to bezpłatna aplikacja na iOS stworzona właśnie w tym celu. Umożliwia rysowanie zdjęć przed wysłaniem ich przez Facebook Messenger.

Uruchom aplikację i zrób zdjęcie lub użyj istniejącego z rolki aparatu. Interfejs jest doskonały; większość ekranu jest poświęcona zdjęciu, które zostało zrobione / wybrane za pomocą jednego narzędzia pędzla, jednego narzędzia gumki i palety kolorów. Paleta kolorów oferuje dziewięć kolorów do wyboru. Aby zwiększyć lub zmniejszyć średnicę pędzla, dotknij go, aby przełączać się między jego rozmiarami. Gumka ma tylko jeden rozmiar.

CedzenieDrawl_colors

Dowolnie rysuj po zdjęciu. Istnieje przycisk cofania, który pozwoli ci cofnąć każdy znak, który zrobisz, jeśli nie chcesz go usunąć. Gdy skończysz, dotknij przycisku Wyślij. Wybierz kontakt lub grupę z kontaktów / grup programu Messenger, do których chcesz wysłać zdjęcie. Jeśli chcesz, możesz dodać wiadomość i nacisnąć wyślij.

Drawl_drawDrawl_send

Kiedy pierwszy raz wypróbowałem aplikację, stwierdziłem, że ograniczona paleta kolorów jest nieco dziwna. Mogli nieco bardziej urozmaicić paletę, ale podane kolory dobrze sprawdzą się na większości zdjęć. Prawdopodobnie będą dobrze kontrastować ze zdjęciem, a wszystkie podstawowe są zakryte. Chociaż opcja bezpośredniego wysyłania zajmuje się istotą aplikacji, powinna mieć również opcję zapisywania w rolce z aparatu na wypadek, gdyby ktoś miał ochotę użyć aplikacji Stickered na zdjęciu przed wysłaniem.

Zainstaluj Drawl For Messenger z App Store