Skanuj i edytuj wydrukowane zdjęcia zbiorczo na telefonie iPhone za pomocą skanera Pic

Zwykłe skanery o niskiej rozdzielczości zostały w ostatnich latach wyparte z głównego nurtu przez aparaty w smartfonach. Ponieważ Twoje urządzenia przenośne są łatwiej dostępne, a także łatwiejsze w obsłudze, sensowne jest używanie ich do jak największej liczby czynności. Podczas gdy doskonała jakość oferowana przez skanery jest czymś, co uniemożliwia użytkownikom nadmierne poleganie na innych aparatach przy konwersji danych fizycznych do postaci cyfrowej, brak odpowiedniego mechanizmu skanowania i towarzyszącego oprogramowania również odgrywa ważną rolę w tym wyborze. Właśnie dlatego istnieją aplikacje na Androida i iOS, które starają się wymyślić sposoby, aby proces skanowania był tak płynny i bezproblemowy, jak to tylko możliwe. Handy Scanner i ShoeBox to tylko dwie z wielu aplikacji na smartfony, które naśladują możliwości skanera, ale Pic Scanner idzie o krok dalej. Aplikacja na iOS oferuje funkcje „wskaż i skanuj”, ale może także skanować wiele zdjęć jednocześnie, a następnie umożliwiać użytkownikom ich łatwą edycję. Pic Scanner może rozróżniać oddzielne dokumenty i obrazy, przycinając je w celu uzyskania wielu wyników końcowych, które można zapisać jako pojedyncze zdjęcia.

Pic Scanner iPhone Photos

Pic Scanner to prosta aplikacja, ale jeśli nadal chcesz dowiedzieć się wszystkiego o jej funkcjach i użytkowaniu, kliknij opcję „ Pomoc ” znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu głównego. Aby przystąpić do działania, umieść obiekty, które chcesz zeskanować, na płaskiej powierzchni bez tekstur i przytrzymaj nad nimi urządzenie. Wskaźnik „OK” powinien zaświecić się w wizjerze przed naciśnięciem przycisku robienia zdjęć. Przed naciśnięciem spustu migawki upewnij się, że obiekty są oddalone od siebie o co najmniej pół cala. Gdy zdjęcie zostało zrobione i jesteś zadowolony z jego jakości, naciśnij przycisk „Użyj” i pozwól Pic Scannerowi przyciąć przechwycone obiekty do osobnych zdjęć.

Pic Scanner iPhone Collection Pic Scanner iOS FX

Przycięte zdjęcia można edytować indywidualnie i dodawać do albumów w celu łatwiejszego zarządzania. Opcje edycji w skanerze Pic obejmują efekty obrazu, obrót, przycinanie i podpisy. Gdy zdjęcie będzie satysfakcjonujące, naciśnij przycisk udostępniania. Zdjęcia można zapisywać w rolce z aparatu lub publikować w mediach społecznościowych.

Jeśli wolisz uporządkować zdjęcia w albumach, po prostu utwórz je w skanerze Pic i zacznij dodawać do niego zdjęcia. Albumów można używać do zbiorczego usuwania zdjęć i grupowania podobnych zdjęć. Również tym albumom można nadać dowolne nazwy.

Pic Scanner to bezpłatna aplikacja, ale w wersji próbnej otrzymujesz tylko 10 bezpłatnych skanów. Po zużyciu tych ujęć musisz zapłacić 2,99 USD jako jednorazowy zakup w aplikacji, aby móc korzystać z Pic Scanner w nieskończoność. Możesz wypróbować tę uniwersalną aplikację, przechodząc do poniższego linku.

Zainstaluj Pic Scanner z iOS App Store

x