Śledź nawyki, takie jak kalorie, aby je rozwijać i wzmacniać [Giveaway]

Odchudzanie i dieta są uważane za jedne z najtrudniejszych rzeczy, których należy się trzymać. Każdemu, kto chce schudnąć lub przybrać na wadze, trudno jest przestrzegać nowej, wymagającej rutyny ćwiczeń i obserwować, co jesz. Ci, którzy zaczynają stawiać pierwsze kroki w kierunku sprawności, przekonają się, że istnieje mnóstwo usług, aplikacji i społeczności, do których mogą zwrócić się o pomoc, wsparcie i poradę. W przypadku innych nawyków, które przyciągają mniej uwagi, nie ma zbyt wiele przydatnych aplikacji. Poznaj HabitBull, aplikację, która pomaga Ci śledzić swoje nawyki i trzymać się ich. Aplikacja jest dostępna na Androida od ponad roku i sprawdziliśmy ją w maju 2014. HabitBull ma teraz zupełnie nowy wygląd na iOS. Twórcy hojnie oferują naszym czytelnikom bezpłatne uaktualnienie do wersji premium. Szczegóły na koniec.

przyzwyczajenie

HabitBull służy przede wszystkim do rozwijania nawyków i trzymania się ich każdego dnia. Aplikacja nie jest w żaden sposób restrykcyjna, więc możesz stworzyć prawie każdy nawyk. Zawiera szerokie kategorie do sortowania nawyków, które próbujesz pokonać lub rozwinąć. Dodatkowo pozwala również na kodowanie nawyków kolorami według typu, co jest przydatne, jeśli na przykład masz nawyki, które chcesz rozwijać, a także takie, które chcesz rzucić. Możesz ustawić dobre nawyki na zielone, a złe na czerwone.

dodatek nawykusukces nawykowy

Dla każdego dodanego nawyku HabitBull prosi o ustawienie dla niego parametru sukcesu. Może to być proste, jak Tak / Nie, lub można je określić ilościowo, np. Wypijać 8 szklanek wody dziennie.

nawyklista nawyków

HabitBull ma również statystyki. Mnóstwo niesamowitych statystyk. Możesz sprawdzić swoją passę na tydzień lub miesiąc i sprawdzić, w które dni odpuszczałeś, a które były dobre. Dodatkowo możesz ustawić datę „sukcesu”. Potrzeba około 66 dni, zanim coś stanie się nawykiem i możesz ustawić przypomnienie / alert / cel, kiedy osiągniesz ten punkt nawyku. Możesz oczywiście edytować go tak, aby był dłuższy lub krótszy niż 66 dni.

znak nawykustatystyki nawyków

Aplikacja jest całkiem niezła w darmowym planie, ale dzięki premium możesz tworzyć kopie zapasowe swoich danych w usłudze w chmurze, synchronizować dane z wieloma urządzeniami, śledzić do 100 nawyków, eksportować dane i kwalifikować się do wszystkich przyszłych funkcji wprowadzonych dla użytkowników premium.

Bezpłatna aktualizacja Premium:

Aby odebrać swoje konto premium w HabitBull, wykonaj następujące kroki;

Zainstaluj aplikację i zarejestruj się, aby z niej korzystać.
Wyślij wiadomość e-mail do HabitBull na adres [email protected] z tematem „HabitBull Premium – AT” i dołącz swój adres e-mail (ten, którego użyłeś do rejestracji) w treści wiadomości e-mail
Twoje konto powinno zostać natychmiast zaktualizowane. Wyloguj się i zaloguj ponownie, aby zacząć korzystać z funkcji premium
Ta oferta jest ważna do 30 listopada 2015 (GMT + 1)

Jeśli Twoje konto nie zostało zaktualizowane, poczekaj 24 godziny, wyślij kolejną wiadomość e-mail do HabitBull.

Pobierz HabitBull z App Store

Pobierz HabitBull ze sklepu Google Play