Udostępnij teraz w social media:

Nie pamiętam, kiedy ostatnio usiadłem do oglądania programu telewizyjnego w telewizji, o zwykłej zaplanowanej godzinie. Moje jedyne wspomnienie tego doświadczenia jest godne strachu. Na szczęście przy tak wielu dostępnych usługach przesyłania strumieniowego nikt nie musi siedzieć przy regularnym programowaniu, ale to również sprawia, że ​​nadążanie za godzinami emisji naszych ulubionych seriali jest nieco trudniejsze. Poznaj Show Tracker, bezpłatną aplikację na Androida, która umożliwia śledzenie programów aktualnie nadawanych na antenie lub programów, które często oglądasz. Aplikacja zawiera krótkie biografie aktorów, listy odcinków i śledzenie postępów, a także czas pozostały do ​​następnego odcinka serialu.

Sprawdź -   Jak włączyć lub wyłączyć oszczędzanie danych w systemie Android 7.0

Uruchom aplikację i użyj przycisku plusa u góry, aby wyszukać i dodać programy telewizyjne, które obserwujesz. Możesz śledzić programy, które są obecnie nadawane na antenie i zobaczyć, kiedy ostatni odcinek lub następny. Możesz także dodać programy, które miały swój pełny zestaw sezonów lub są obecnie poza anteną i które oglądasz.

Na ekranie głównym programu Show Tracker znajdują się trzy zakładki, przez które możesz przesuwać; Ostatnie, które zawierają ostatnio nadawane odcinki programów nadawanych na żywo, Programy, które zawierają listę programów, które dodałeś, oraz Nadchodzące, które zawierają listę dat emisji kolejnych odcinków. Zakładka Programy jest dość obszerna, pokazując, kiedy wyemitowano ostatni odcinek i kiedy pojawi się następny.

Sprawdź -   Widżet kalendarza, który robi wszystko i wygląda świetnie [Android]

Pokaż Tracker_shows

Aby śledzić postęp w oglądaniu programu, stuknij program, aby zobaczyć, ile sezonów i odcinków obejrzałeś oraz ile pozostało. Zakładka Programy na głównym ekranie głównym zawiera również pasek postępu. Sezony rozszerzają się, aby wyświetlić wszystkie odcinki programu i możesz oznaczyć te, które obejrzałeś.

Pokaż Tracker_overviewPokaż Tracker_progress

Otwórz szufladę nawigacji, aby uzyskać dostęp do statystyk oglądania (czyli tego, ile roku spędziłeś na oglądaniu telewizji zamiast być produktywnym) i uzyskać dostęp do ustawień aplikacji. Możesz wybrać wyświetlanie programów w kolejności alfabetycznej lub rosnącej / malejącej, usunąć przedrostki, takie jak „The” i „And”, z tytułów programów oraz wybrać, z jakim wyprzedzeniem i z jakim wyprzedzeniem aplikacja ma pokazywać najnowsze i nadchodzące czasy emisji odcinków.

Sprawdź -   Pale Moon na Androida to Firefox na sterydach

Pokaż ustawienia_TrackeraPokaż Tracker_stats

Można śmiało powiedzieć, że Show Tracker to idealna aplikacja towarzysząca do śledzenia programów telewizyjnych. Jedyne, czego brakuje, to być może funkcja przypomnienia, która ostrzega cię, gdy nowy odcinek ma zostać wyemitowany lub taki, który ostrzega cię, abyś nie korzystał z Twittera i Facebooka, ponieważ ktoś właśnie umarł w twoim ulubionym serialu i nie powinieneś mieć zrujnowanej traumy.

Zainstaluj program Show Tracker ze sklepu Google Play