Sleep Better mówi ci, jak dobrze śpisz

Udostępnij teraz w social media:

Naukowcy wciąż debatują nad tym, dlaczego śpimy. Nie ma wątpliwości, że musimy spać, ale efekty snu są po prostu niesamowite i warte każdego przeprowadzonych badań. Podczas gdy naukowcy odkrywają wiele tajemnic snu, cyklu REM, dlaczego śnimy, chodzimy we śnie, rozmawiamy przez sen i że pewnego razu, kiedy profesor Utonium zaczął okradać sklepy z zabawkami we śnie, budzimy się na ostry krzyk naszego alarmuje, zastanawiając się, dlaczego czujemy się tak, jakbyśmy w ogóle nie odpoczywali Sleep Better to aplikacja Runtastic na iOS i Androida, popularna w aplikacjach zdrowotnych i fitness, która pomaga analizować wzorce snu, informując Cię, jak efektywny był Twój sen. Sleep Better integruje się z aplikacją zdrowotną iOS 8.

Nie potrzebujesz żadnego urządzenia do noszenia, aby korzystać z Sleep Better. Po prostu ustawiasz alarm, podłączasz telefon do gniazdka i ustawiasz go gdzieś blisko siebie, zanim pójdziesz spać. Uruchom aplikację i ustaw alarm. Domyślnie jest to 8 rano. Po ustawieniu alarmu możesz zarejestrować, czy przed pójściem spać wypiłeś drinka, wypiłeś jakąkolwiek kofeinę, miałeś stresujący dzień, ćwiczyłeś, spałeś w czyimś łóżku lub czy zjadłeś późny posiłek.

  Siedem najlepszych asystentów głosowych dla Androida

Aby edytować godzinę alarmu, dotknij godziny na ekranie głównym aplikacji. Aby edytować ustawienia alarmu, dotknij ikony budzika w prawym górnym rogu.

Sleep Better alarm

Kiedy będziesz gotowy do snu, dotknij Start i ułóż się do łóżka. Sleep Better pozwala nagrywać sny, które miałeś. Za każdym razem, gdy masz sen (i zakładając, że po nim się budzisz) dotknij przycisku małej chmury w lewym górnym rogu ekranu aplikacji i zapisz, czy był dobry, czy zły. Możesz również wpisać notatkę o śnie, który miałeś.

Śpij lepiej Śpij lepiej śnij

Gdy dzwoni alarm, przesuń, aby go wyłączyć. Sleep Better zapyta Cię, jak się czujesz, i wygeneruje raport na podstawie danych wprowadzonych od chwili pójścia spać do chwili, gdy się obudziłeś. Aplikacja umożliwia przeglądanie ogólnych statystyk dla każdego wpisu, ale jeśli chcesz zawęzić wyniki do miesiąca lub tygodnia, musisz kupić pełną wersję aplikacji.

  Jak zmienić kraj Apple ID bez wprowadzania metody płatności

Raport Sleep BetterStatystyki Sleep Better

Sleep Better zawiera również reklamy, które można usunąć wraz z pełną wersją. Aplikacja w zasadzie oblicza efektywność snu, co nie jest dokładnie rzeczą, jeśli chodzi o zdrowy sen. Nie mówi nic o cyklu REM, ale bierze pod uwagę wpływ cyklu księżyca na nasz sen. (Bardzo przydatne, jeśli jesteś wilkołakiem). Ogólnie rzecz biorąc, jest to pobieżny wskaźnik jakości snu, który lubisz. Jest bezpłatny, więc zdecydowanie nie ma nic złego w wypróbowaniu go, a jeśli pomaga ci lepiej spać, to warto.

Zainstaluj Sleep Better From The App Store

Zainstaluj Sleep Better ze sklepu Google Play

x