SlideCut wprowadza skróty klawiaturowe do iOS [Jailbreak]


Kto nie lubi skrótów klawiszowych? Już samo słowo „klawisz skrótu” sprawia, że ​​masz wrażenie, że zamierzasz zrobić coś fenomenalnego, mimo że tak naprawdę możesz wysłać plik tylko do Kosza lub Kosza. Skróty klawiaturowe są obecne na platformie komputerowej, a nie na platformie mobilnej. Nawet urządzenia z fizyczną klawiaturą QWERTY nie mają skrótów klawiaturowych, a większość sprzedawanych obecnie urządzeń ma ekran dotykowy. Tam, gdzie iPhone postanowił ograniczyć się do jednego fizycznego przycisku na ekranie, Samsung poszedł dalej, bez przycisków na ekranie w niektórych swoich telefonach. Trudno sobie wyobrazić skróty klawiaturowe z urządzeniami takimi, jakimi są, ale SlideCut wykonuje w tym niesamowitą robotę. Właściwie siedzisz i zastanawiasz się, dlaczego Apple o tym nie pomyślał. SlideCut to ulepszenie Cydii dostępne w repozytorium BigBoss za darmo. Zapewnia skróty klawiaturowe; stukasz spację, a następnie przesuń palec do jednej z liter skojarzonych ze skrótem, a skrót zostanie wykonany. To takie proste. Jakie skróty obsługuje ta modyfikacja? Wszystkie podstawowe, do których jesteś przyzwyczajony na pulpicie; wycinaj, kopiuj, wklejaj, zaznacz wszystko, cofnij, ponów i nie tylko.

SlideCut nie ma żadnych ustawień ani niczego do zarządzania, a skrótów nie można dostosowywać. Jest to pakiet typu „as-is”, ale jest tak dobrze zbudowany, że nie chciałbyś niczego zmieniać.

SlideCut

Oto lista skrótów obsługiwanych przez ulepszenie;

X: Wytnij
C: Kopiuj
V: Wklej
O: Wybierz wszystko
Z: Cofnij
Y: Ponów
P: Linia startowa
P: Linia końcowa
B: Początek dokumentu
E: Koniec dokumentu
S: Wybierz słowo
H: przesuń w lewo
J: Przejdź na dół
K: Przejdź do góry
L: Przejdź w prawo

Nie ma tu nawet krzywej uczenia się; klawiatura naprawdę dobrze na to reaguje. Więc poza oczywistym powodem, dlaczego chcesz lub potrzebujesz SlideCut? Dla mnie jest to przydatne, ponieważ mam przysadziste palce i kopiowanie tekstu lub tylko jednego słowa z dowolnej rzeczy sprawia, że ​​jest to strzał w dziesiątkę. W tym miejscu pojawiają się również ograniczenia poprawki; możesz używać skrótów tylko w aplikacjach, w których można wywołać klawiaturę. Tak więc, gdy klawiatura wyskakuje, gdy wpisujesz adres URL w pasku adresu Safari, z pewnością nie wyskakuje, gdy chcę zaznaczyć tekst na stronie internetowej. Mówiąc prosto; poprawka będzie działać w każdej aplikacji, która umożliwia wprowadzanie lub edytowanie tekstu.

x