SndLatr Twórz wiadomości Gmail teraz i wyślij je później [Chrome]

W dzisiejszych czasach poczta e-mail stała się dość istotna. Prawie każdy, kto posiada komputer lub smartfon, ma konto e-mail. A jeśli chodzi o usługi e-mail, Gmail jest naszym ulubionym w newsblog.pl, ale prawdę mówiąc, jest kilka rzeczy, które chcielibyśmy dodać. Na przykład, jeśli jesteś podobny do mnie, będziesz codziennie otrzymywać ogromną liczbę e-maili. Ale czasami muszę odpowiadać na określone e-maile tylko w określonym czasie. Jeśli kiedykolwiek chciałeś napisać wiadomość w Gmailu teraz, ale wyślij ją później i o czasie, SndLatr będzie niezwykle przydatny. To niesamowite rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome zostało zaprojektowane, aby odebrać Gmailowi ​​kontrolę i przenieść go z powrotem pod Twoją komendę, umożliwiając planowanie e-maili w dowolny sposób. Co więcej, umożliwia tworzenie niestandardowych fragmentów tekstu i używanie ich w locie.

Aby rozpocząć, odwiedź link podany na końcu tej recenzji i pobierz rozszerzenie SndLatr do Chrome. Po zainstalowaniu rozszerzenia zaloguj się na swoje konto Gmail, a natychmiast zostanie wyświetlony komunikat pokazany poniżej. Wystarczy zapewnić dostęp do swojego konta Gmail, klikając przycisk „Przyznaj dostęp”.

SndLatr_Permission

Gdy to zrobisz, znajdziesz przycisk „Wyślij później”, a w oknie tworzenia wiadomości zostanie dodana ikona fragmentu. Korzystanie z funkcji harmonogramu jest łatwe; po prostu zredaguj wiadomość, którą chcesz dostarczyć później, wprowadzając adres e-mail odbiorcy, temat i główną wiadomość, a gdy będziesz gotowy do zaplanowania, kliknij „Wyślij później”. W małym okienku znajdziesz kilka predefiniowanych profili czasowych. Tutaj możesz wybrać datę i godzinę, na przykład „Niedziela o 12 w południe” lub „” ”jutro o 1 w nocy” (bez ofert) itp., Aby określić czas dostawy.

SndLatr_Compose

Alternatywnie możesz również kliknąć „Wybierz datę” i wybrać datę ze zintegrowanego kalendarza. Wybierz dowolną datę z kalendarza, a następnie ręcznie wprowadź godzinę przed ponownym kliknięciem przycisku „Wyślij później”, aby zakończyć proces.

SndLatr_Calendar

Kolejną interesującą funkcją SndLatr jest możliwość ustawiania przypomnień o wiadomościach. Rozszerzenie może przypominać o rozmowie w danym momencie. Aby to zrobić, otwórz wiadomość i kliknij przycisk zegara u góry, a następnie wprowadź harmonogram. Rozmowa wróci do Twojej skrzynki odbiorczej w wybranym czasie.

SndLatr_Reminder

Wreszcie, SndLatr umożliwia dodawanie fragmentów z pełnym tematem i tekstem wiadomości. Następnie możesz użyć tych fragmentów, aby szybko odpowiedzieć na rozmowę lub podczas tworzenia nowej wiadomości od zera. Jeśli chcesz użyć istniejącego fragmentu kodu, kliknij fragment, a następnie wybierz fragment, który chcesz wstawić do swojej poczty. Zostaniesz zapytany, czy chcesz dodać fragment do istniejącej wiadomości, czy też chcesz całkowicie usunąć tekst wiadomości i dodać fragment.

SndLatr_Snippet

Podsumowując, SndLatr to poręczne rozszerzenie, które umożliwia planowanie e-maili i ustawianie przypomnień o ważnych rozmowach w skrzynce odbiorczej.

Zainstaluj SndLatr dla Google Chrome