Socioclip to narzędzie do tworzenia zakładek do postów na Facebooku i Quorze [Chrome]

W serwisach takich jak Facebook nigdy nie brakuje nowych rzeczy do zobaczenia i przeczytania. To miejsce, w którym możesz śledzić najnowsze trendy, znajdować interesujące materiały do ​​czytania w Internecie, a także kontaktować się ze znajomymi. Problem polega jednak na tym, że Facebook nie oferuje możliwości dodawania zakładek do postów i prawie nic nie można z tym zrobić (poza naciśnięciem przycisku „Lubię to”). Nie denerwować! Jest do tego świetne rozszerzenie Chrome o nazwie Socioclip. Ta wyjątkowa bezpłatna usługa tworzenia zakładek online dla Chrome upchnięta w przyzwoitym interfejsie umożliwia dodawanie zakładek do postów z Facebooka i Quory. Możesz także przypisać wiele tagów do postów, aby w razie potrzeby łatwo je znaleźć.

Rozpoczęcie pracy jest dość proste .; kiedy po raz pierwszy otworzysz Socioclip, klikając jego ikonę Omnibar, zostaniesz przeniesiony do ekranu logowania, na którym możesz się zalogować lub utworzyć konto tutaj, jeśli jeszcze go nie masz. Rejestracja jest prosta, bezpłatna i zajmuje tylko kilka sekund, wymaga jedynie podania imienia i nazwiska, adresu e-mail i hasła. Następnie Socioclip wysyła również e-mail z potwierdzeniem.

Socioclip_Login

Następnie musisz otworzyć swoje konto na Facebooku lub Quora i zacząć wycinać rzeczy. Rozszerzenie umożliwia wycinanie wszystkiego na Facebooku, z dowolnej strony, profilu znajomego, a nawet z aktualności. Zawsze, gdy chcesz coś przyciąć, po prostu poszukaj opcji „Clip It!” pod odpowiednim postem i kliknij go.

Socioclip_Clip

Kliknięcie „Clip It” przeniesie Cię do ekranu pokazanego poniżej, na którym możesz określić mini opis, hastagi i nazwę plakatu. Socioclip pokazuje również mini miniaturę posta, więc możesz go łatwo zapamiętać. Po wprowadzeniu powyższych danych, kliknięcie Clip It u dołu spowoduje zapisanie go na Twoim koncie Socioclip.

Socioclip_Clipit

Dostęp do wszystkich „przyciętych” treści można uzyskać z pulpitu Socioclip, który umożliwia podgląd postów w postaci małych miniatur. Możesz także najechać wskaźnikiem myszy na miniaturę, aby otworzyć ją na Facebooku, edytować szczegóły posta, zarchiwizować lub usunąć post. Obecnie Socioclip umożliwia przycięcie do 30 postów, ale to ograniczenie można pokonać, klikając „Lubię to” na stronie Socioclip na Facebooku.

Socioclip_Dashboard

Chociaż nie jest to bardzo funkcjonalna aplikacja internetowa, Socioclip to prosty sposób na tworzenie zakładek do treści znalezionych na Facebooku i Quorze.

Odwiedź Socioclip

x