Spoiler Shield ukrywa spoilery z Facebooka i Twittera na Androidzie, iOS

Spojlery – wszyscy ich przeklinamy (i tych, którzy podstępnie rozlewają fasolę). Są jak ciemna strona internetu, która ma moc zrujnowania naszych ulubionych programów telewizyjnych, książek, filmów, a nawet wydarzeń sportowych. Jeśli zapytasz, jakie jest obecnie główne źródło spoilerów, to wszystkie palce wskażą na media społecznościowe. Ale smutna prawda jest taka, że ​​w dzisiejszych czasach nie jest łatwo uniknąć usług takich jak Twitter i Facebook, zwłaszcza gdy są one najlepszymi platformami do śledzenia najnowszych trendów. Silencer dla Chrome pomaga uniknąć natknięcia się na spoilery podczas przeglądania witryn społecznościowych na komputerze. Na urządzenia mobilne dostępna jest Spoiler Shield, bezpłatna aplikacja na iOS i Androida, która blokuje wzmianki o popularnych programach telewizyjnych i sporcie na Facebooku i Twitterze.

Spoiler Shield nie ma żadnych skomplikowanych ustawień. W rzeczywistości po zainstalowaniu zaczyna działać samodzielnie. Możesz oczywiście dostosować go do swoich upodobań, przełączając „Tarcze” na programy i gry, które zamierzasz oglądać. Aby to skonfigurować, musisz najpierw dodać swoje konta na Facebooku i / lub Twitterze.

Spoiler Shield_intro Spoiler Shield_Zaloguj się

Gdy znajdziesz się na ekranie głównym aplikacji, Spoiler Shield umożliwia dostęp do kanałów z dowolnej sieci społecznościowej. Działa jako substytut oficjalnych aplikacji. Możesz publikować tweety i aktualizacje statusu oraz przeglądać te od innych, przewijając w dół. Wszystkie posty z Twojego kanału informacyjnego są wyświetlane tak, jak powinny, z tą różnicą, że aplikacja automatycznie cenzuruje wszelkie wzmianki o programach lub grach, które zablokowałeś. Aby wybrać programy i gry, które chcesz filtrować, przesuń palcem od lewej krawędzi ekranu i przejdź do ekranu „Tarcze”.

Spoiler Shield_Navigation Spoiler Shield_Sidemenu

Aplikacja pozwala blokować spoilery z różnych sportów (NFL, MLB, NBA) i popularnych programów telewizyjnych (Arrow, American Idol, Homeland, WWE, The Walking Dead, Vampire Diaries). Pamiętaj, że powiązane treści będą ukryte tylko w samej aplikacji. Nie wpływa to na oficjalne aplikacje Facebooka i Twittera, ani nie ukrywa spoilerów na ich mobilnych stronach internetowych.

Spoiler Shield_Shields Przedstawia

Spoiler Shield jest dostępny bezpłatnie w iTunes App Store i Google Play Store. Pobierz go na swoje urządzenie, korzystając z poniższych łączy.

Zainstaluj Spoiler Shield na Androidzie

Zainstaluj Spoiler Shield na iOS

x