Udostępnij teraz w social media:

Apple spowalniające iPhone’y stało się już powszechną wiedzą. Właściciele iPhone’ów powinni zaopatrzyć się w nową baterię do starszych urządzeń, aby rozwiązać problem, a firma Apple obniżyła cenę nowej baterii do 29 USD w ramach programu wymiany baterii iPhone’a. Jeśli masz powolnego iPhone’a, możesz kupić nową baterię za 29 USD przez cały 2018 rok. Oczywiście niektórzy użytkownicy zastanawiają się, jak wolny jest zbyt wolny dla iPhone’a. Apple wymienia baterie niezależnie od stanu żywotności baterii, ale jeśli chcesz wiedzieć, jak poważny jest problem, SlowApple to bezpłatna aplikacja internetowa, która może powiedzieć, jak wolny jest Twój iPhone dzięki „ funkcji ” dławienia Apple.

Sprawdź -   Jak hostować serwer Minecraft w systemie Linux

SlowApple jest dla laika, który nie ma czasu, aby uruchomić lub zinterpretować wyniki odpowiedniego narzędzia do znakowania, takiego jak GeekBench.

Sprawdź wolny iPhone

Odwiedź SlowApple na swoim iPhonie. Aplikacja tego nie wymaga, ale do uruchomienia testu zalecamy korzystanie z przeglądarki Safari na telefonie zamiast innej przeglądarki, której rutynowo używasz. Musisz także wyłączyć tryb niskiego zużycia energii. Otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do Batter> Low Power Mode. Wyłącz przełącznik, a następnie odwiedź aplikację.

Stuknij przycisk Go, aby rozpocząć test. Ukończenie zajmuje mniej niż minutę. Przedstawione poniżej wyniki dotyczą telefonu iPhone 6 z systemem iOS 11.21 i telefonu iPhone 6S z systemem iOS 10.3.3.

Sprawdź -   Contact Center stara się ułatwić grupowe wysyłanie wiadomości [iOS]

Czytanie wyników

Aplikacja informuje, ile czasu zajęło wykonanie testu w ciągu kilku sekund. Im dłużej to trwa, tym wolniejszy jest Twój iPhone. W przypadku iPhone’a 6 widać, że może to być tak wolne, jak 12 sekund na miernik, a nasze wyniki były podobne, a test trwał 11,354 sekundy. To prawie 12 sekund.

IPhone 6S wypada lepiej, ale działa na iOS 10.3.3, a nie na iOS 11.2.1, który jest pełen błędów i spowalnia urządzenia jeszcze bardziej. Żadne z dwóch urządzeń nie znajduje się w „bezpiecznej” zielonej strefie, co oznacza, że ​​oba potrzebują nowej baterii, aby powrócić do pierwotnego lub lepszego stanu działania. Jeśli zastanawiałeś się, czy nowa bateria coś zmieni, czy też jak wolny jest Twój iPhone, to jest to prosty dowód. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, rozważ użycie Geekbench.

Sprawdź -   Jak ukryć / odkryć ikony pulpitu na pasku menu w systemie macOS

Powinniśmy wspomnieć, że baterie nie zużywają się w tym samym tempie dla wszystkich, więc Twoje wyniki nie będą takie same, jak w przypadku naszych urządzeń testowych. W rzeczywistości przeprowadziliśmy ten test na innym iPhonie 6 z systemem iOS 11.2.1 i jego ukończenie zajęło 9,283 sekundy, co jest lepsze niż 11,354 sekundy na oryginalnym urządzeniu testowym.