Statyczne szablony stron internetowych do użytku osobistego i startowego

Udostępnij teraz w social media:

Zawsze toczy się debata na temat tego, czy statyczna strona internetowa jest lepsza, czy taka, która wykorzystuje platformy CMS, i nie mogłem się powstrzymać od oczyszczenia nieco powietrza w tym artykule.

Wiem, że słyszałeś to już milion razy, ale musisz to powtórzyć – że wszystko sprowadza się do twoich wymagań. Wszystko ma swoje wady i zalety, i tak jest w przypadku stron statycznych i CMS.

Strony statyczne są odpowiednie dla wymagań, dla których nie trzeba często aktualizować treści. Zwykle są to osobiste strony docelowe, witryny firmowe z mniejszymi stronami, których głównym celem jest prezentacja produktu lub informacji osobistych. Strony statyczne mają dość niższe koszty rozwoju i mogą być budowane dość szybko w porównaniu z CMS.

Z drugiej strony platformy CMS lubią WordPress a Joomla ułatwia aktualizowanie i dostosowywanie treści w razie potrzeby, a tak naprawdę nie musisz być dobrze zorientowany w kodowaniu. Jednak wiąże się to z wyższymi kosztami rozwoju, a także musisz nauczyć się, jak działa CMS, jeśli jeszcze go nie znasz.

Więc widzisz, są plusy i minusy dla obu z nich i zależy to od twoich potrzeb. Mając to na uwadze, moim głównym celem na dziś jest pokazanie, że istnieją wykonalne sposoby na zbudowanie swojej statycznej strony internetowej i nie jest to tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

To jest powód, dla którego wybieranie stron statycznych jest trwającym trendem, który kwitnie, szczególnie w przypadku strony produktu, strony docelowej SaaS, stron osobistych, stron korporacyjnych itp.

Najlepsze sposoby na zbudowanie statycznej strony internetowej

Pierwszym sposobem na zbudowanie statycznej strony internetowej jest zatrudnienie profesjonalisty do jej opracowania i zaprojektowania. Ta opcja jest dobra, gdy chcesz wyeliminować cały wysiłek i czas potrzebny do skonfigurowania wszystkiego. Należy jednak pamiętać, że może to być drogie, w zależności od wiedzy i doświadczenia programisty.

Miłą alternatywą byłoby udanie się do Piątek i zatrudnij kogoś za stosunkowo niższą cenę. Fiverr słynie z dostarczania wysokiej jakości usług w przystępnej cenie, więc warto to sprawdzić. Możesz bezpośrednio skorzystać z funkcji wyszukiwania lub skorzystać z tej wysoko ocenianej i recenzowanej koncert.

Mówiąc o drugiej opcji, która moim zdaniem jest najbardziej elastyczną opcją, jest skorzystanie z gotowych szablonów. Skraca czas budowy witryny i jest również niesamowicie tanią opcją. Nie musisz wydawać tak dużej kwoty, jak za zatrudnienie profesjonalnego programisty.

  Jak przypinać i zmieniać ramy kanałów wideo w Microsoft Teams

Istnieje wiele dobrych szablonów, ale oto najlepsze typy dla Ciebie.

Slajdy

Z łatwością stwórz statyczny szablon strony internetowej wraz z animacjami za pomocą Slajdy.

Jak sama nazwa wskazuje, ta usługa daje Ci czas wolny na łączenie różnych slajdów w celu stworzenia unikalnych układów i ogólnego szablonu, który jest całkowicie zrodzony z Twojej kreatywności.

W sumie otrzymasz 200 slajdów, 30 paneli i 118 przykładów, które pomogą Ci wyrzeźbić żądany szablon. Zawiera również wiele natywnych komponentów, takich jak przyciski, wyskakujące okienka, suwak, pasek boczny, nawigacja itp.

Możesz mieć pewność, że Prezentacje mają czysty kod i są zbudowane przy użyciu HTML, CSS i JS. Jest łatwy do zrozumienia i zmieniania zgodnie z Twoimi potrzebami, poza tym, że nie obciąża szybkości strony. Jeśli zdecydujesz się korzystać z Prezentacji, możesz je hostować w GCS.

Szablon potwora

Z ponad 16 000 szablonów do wyboru, Szablon potwora to jedno z najważniejszych centrów, które musisz sprawdzić. Szablony mogą być wykorzystywane zarówno do użytku osobistego, jak i komercyjnego. Możesz wybierać spośród wielu kategorii, takich jak biznes, moda, uroda, żywność, samochody i inne.

Dostępna jest również opcja filtrowania wyników według ceny, oceny, funkcji, koloru, liczby pobrań i ostatniej aktualizacji. W ten sposób łatwo znajdziesz to, czego szukasz, bez marnowania czasu na przewijanie ponad 16 000 szablonów.

Wszystkie ich szablony są wysokiej jakości i dobrze zakodowane.

Jedna strona miłość

Jedna strona miłość ma ogromną bibliotekę ponad 300 jednostronicowych szablonów witryn internetowych, z których możesz wybierać. Ponieważ kolekcja jest ogromna, możesz najechać kursorem na ich zakładkę „szablony” i wybrać z niej żądane kategorie.

Niektóre z wielu kategorii obejmują:

 • Fotografia
 • Teczka
 • Ślub
 • Wznawiać
 • Osobisty
 • Restauracja
 • Wstęp

Wszystkie motywy zawierają szczegółowe informacje, takie jak recenzje, zrzuty ekranu, wersje demonstracyjne, linki do pobierania i funkcje. Usiądź wygodnie, wiedząc, że cała ich kolekcja jest bogata w funkcje, wysokiej jakości i dobrze wygląda.

Wprowadzają również bezpłatne szablony, dla których musisz podpisać się, aby otrzymać ich biuletyn, aby otrzymywać powiadomienia, więc jeśli jest to coś, do czego chcesz uzyskać dostęp, koniecznie przejdź do tego.

HTML5 w górę

Uzyskaj w 100% darmowe szablony statyczne na licencji Creative Commons z HTML5 W GÓRĘ.

Mają wiele z nich, które są w pełni responsywne, wysoce konfigurowalne i oparte na HTML5 + CSS3. Możesz sprawdzić ich wersję demonstracyjną i natychmiast ją pobrać jednym kliknięciem. Wszystkie szablony są responsywne, dzięki czemu wyglądają elegancko na wszystkich urządzeniach.

  Jak korzystać z iTunes Music w prezentacjach PowerPoint

Możesz śledzić ich uchwyt na Twitterze, aby otrzymywać powiadomienia, gdy upuszczą nowe i bezpłatne szablony.

MotywLas

Uzyskaj dostęp do ponad 17 000 szablonów HTML na MotywLas.

Możesz wybierać spośród różnych kategorii i zawęzić wyszukiwanie za pomocą szczegółowych filtrów. Ta strona jest znana z posiadania jednej z najlepszych kolekcji motywów, które nie ograniczają się nawet do HTML. Znajdziesz tam szablony dla każdej platformy.

Możesz od razu przeprowadzić szybkie wyszukiwanie lub udać się do najlepiej sprzedających się i najlepiej ocenianych przedmiotów, aby łatwiej znaleźć te najlepsze. Wszystkie ich motywy są niezwykle tanie i mają elastyczne licencje. Znajdziesz zarówno szablony niszowe, jak i wielofunkcyjne.

Elementy Envato

Elementy Envato pochodzi z tej samej firmy co ThemeForest, więc możesz mieć pewność, że jakość i obsługa są równie dobre. Ma ponad 2000 szablonów HTML i CSS, które są wysoce konfigurowalne i responsywne.

Zamiast jednorazowych zakupów Envato Elements stosuje model oparty na subskrypcji. Za określoną cenę miesięczną uzyskasz dostęp do całego katalogu produktów, który obejmuje:

 • Szablony
 • Nagrania audio
 • Stockowe filmy wideo
 • Efekty dźwiękowe
 • Grafika
 • Kursy i tutoriale
 • Zdjęcia
 • Czcionki

…i wiele więcej.

Zapewniamy, że wszystko, co tu znajdziesz, jest wysokiej jakości i dobrze wykonane. Dobrą rzeczą jest to, że nie musisz bezpośrednio wskakiwać do ich płatnego planu. Możesz zacząć od darmowego konta z 12 darmowymi plikami miesięcznie.

Kard

Niezależnie od tego, czy szukasz osobistego szablonu, czy strony docelowej opartej na konwersji, Karta umożliwia tworzenie profesjonalnych witryn jednostronicowych za pomocą ich bezpłatnego zbioru. Witryny, które zbudujesz za pomocą tej usługi, będą bardzo responsywne i konfigurowalne, a jednocześnie bardzo proste.

Wszystkie szablony są eleganckie i doskonale prezentują się na wszystkich urządzeniach, wykonując wymaganą pracę. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do większej liczby funkcji, możesz zdecydować się na ich plan PRO, który zapewnia korzyści, takie jak niestandardowe domeny, formularze i możliwość publikowania większej liczby witryn zamiast tylko trzech.

Szablon

Szablon zawiera ponad 850 szablonów HTML, CSS i responsywnych HTML5 i jest w 100% darmowy. Cała ich kolekcja szablonów jest budowana przez nich samych i jest licencjonowana na licencji Creative Commons. Nie ma znaczenia, w jakiej kategorii chcesz zbudować swoją witrynę, i na pewno znajdziesz dla niej odpowiedni szablon.

uiCookies

Możesz pobrać szablony HTML Bootstrap z uiCookies które są dostępne do użytku osobistego, komercyjnego i biznesowego. Wspaniałą rzeczą jest to, że wszystkie ich szablony są zoptymalizowane pod kątem SEO, przyjazne dla urządzeń mobilnych i responsywne, oprócz tego, że wyglądają wspaniale.

  Co to jest czas reakcji monitora i dlaczego ma to znaczenie?

Szablony są bezpłatne, ale z atrybucją. Możesz jednak pominąć część dotyczącą atrybucji, płacąc za pojedynczą licencję motywu lub za wszystkie szablony za jedyne 59 USD.

Znajdziesz szablony w wielu różnych kategoriach, takich jak podróże, oprogramowanie, kreatywne itp.

ThemeHunt

Uzyskaj 228 wysokiej jakości szablonów Bootstrap na ThemeHunt. Wszystkie mają świetne projekty i są bardzo responsywne. Szablony możesz pobrać całkowicie za darmo.

Główną zasadą tej witryny jest to, że większość (jeśli nie wszystkie) jej szablonów jest regularnie aktualizowana i wygląda dość profesjonalnie.

Rynek kreatywny

Być może słyszeliście nazwę Rynek kreatywny ponieważ są ogromnym rynkiem, na którym można kupić prawie wszystkie rodzaje zasobów cyfrowych. Mówiąc tylko o szablonach witryn, znajdziesz strony docelowe, portfolio, blogi, a nawet styl korporacyjny, wraz z uzupełniającymi narzędziami, takimi jak grafika interfejsu użytkownika i ikony społecznościowe.

Aby znaleźć żądany szablon, możesz posortować wyniki i zastosować filtry, takie jak zakres cen i typy plików.

Ulotki

Spożytkować Ulotki aby stworzyć prostą, jednostronicową witrynę do różnych celów, takich jak biuletyn, portfolio, usługa, strona płatności itp. Tworzenie i dostosowywanie jest bezpłatne, a wykonanie pracy zajmuje tylko 5 minut. Należy jednak pamiętać, że aby go opublikować, musiałbyś zapłacić 5 USD za stronę miesięcznie.

Mają spory wybór szablonów i inne wspaniałe funkcje, takie jak:

 • Bezpłatny SSL
 • Optymalizacja społecznościowa i SEO
 • Wysoce konfigurowalne funkcje w panelu edytora
 • Możliwość tworzenia drzewa linków, profilu i portfolio
 • Możliwość dodania własnej domeny

Leeflets można zintegrować z wieloma platformami i usługami stron trzecich, takimi jak PayPal, MailChimp, KonwertujKiti pasek.

Wniosek

Gdy zdecydujesz się na szablon, hostuj je na niezawodnej statycznej platformie hostingowej.

Statyczne strony internetowe stają się w dzisiejszych czasach coraz bardziej preferowane, więc mam nadzieję, że powyższe szablony pomogą Ci łatwo stworzyć je bez wypalania portfela.

x