Szczegółowa recenzja na Instagram Downloader

Instagram to popularna platforma społecznościowa z milionami aktywnych użytkowników. Umożliwia udostępnianie zdjęć i filmów za pośrednictwem postów, relacji na Instagramie, IGTV, rolek i najważniejszych informacji. Możesz przeglądać treści pozostawione przez innych w swoich profilach i łączyć się z ludźmi.

Instagram to miejsce, w którym można znaleźć ludzi z różnych krajów i kultur, od celebrytów po influencerów i użytkowników osobistych po marki. Dlatego bez względu na to, kim jesteś, możesz dołączyć do niego i udostępniać swoje treści światu do użytku osobistego lub promować swoje produkty i usługi.

To wyjaśnia, dlaczego Instagram jest ulubioną platformą dla kreatywnych ludzi, marketerów, fotografów, twórców treści i innych. Sprawiło, że nasze życie stało się bardziej ekscytujące, dzięki różnym treściom publikowanym codziennie milionom.

Jeśli jednak chcesz pobrać swój film, nie jest to możliwe w aplikacji. Chociaż możesz zapisać go na Instagramie i ponownie go odwiedzić (jeśli post nadal istnieje), nie pozwala to na pobranie go w trybie offline na urządzeniu.

W tym miejscu Qoob Stories może Ci pomóc. Możesz pobierać posty zawierające filmy i zdjęcia oraz wszystkie te podpisy, najciekawsze momenty, historie itd. bezpośrednio na swój komputer i wyświetlać je w dowolnym momencie.

Wydaje się ekscytujące?

Cóż, zrobiło to dla mnie. I dlatego chcę podzielić się moimi doświadczeniami z używania Qoob Stories poprzez tę recenzję. Mam nadzieję, że tobie też się przyda.

Historie Qoob: Co to jest?

Miałam okazję spróbować swoich sił Historie Qoob – potężne narzędzie, które pomaga pobierać i przeglądać wszelkiego rodzaju media z Instagrama, w tym zdjęcia i filmy. Posiada unikalne funkcje przy jednoczesnym zachowaniu prywatności i bezpieczeństwa. Jest to również inteligentna przeglądarka historii na Instagram, przydatna do przeglądania i zapisywania historii i najciekawszych momentów z prywatnych i publicznych kont na Instagramie.

Wystarczy wpisać nazwę użytkownika na Instagramie, uzyskać dostęp do wszystkich historii, zdjęć i filmów oraz pobrać je w wysokiej jakości.

Kolejną rzeczą, która podobała mi się w Qoob Stories, jest możliwość zautomatyzowania procesu pobierania. Możesz łatwo dodać konto do przeglądarki lub aplikacji do pobierania na Instagramie Qoob. Następnie automatycznie rozpocznie pobieranie multimediów z konta bezpośrednio na urządzenie.

Jakie są jego cechy?

Jest tak wiele downloaderów na Instagramie, ale Qoob Stories się wyróżnia. Jego zestaw funkcji jest istotnym czynnikiem, który się do tego przyczynia. Przyjrzyjmy się więc jego funkcjom i ich przydatności.

Anonimowe przeglądanie i pobieranie Instagram Stories

Dzięki Qoob możesz anonimowo przeglądać i pobierać Instagram Stories z kont prywatnych i publicznych. Jeśli więc nie chcesz, aby ludzie wiedzieli, że widziałeś ich historie i najważniejsze wydarzenia, ta funkcja jest dla Ciebie.

Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać i zainstalować Qoob Stories na swoim komputerze i otworzyć go. Wprowadź nazwę użytkownika, hashtag lub lokalizację na Instagramie, aby zobaczyć historie i pobrać te, które kochasz lub wszystkie.

Pobieranie zdjęć i filmów z Instagrama

Za pomocą tego narzędzia możesz łatwo pobierać wysokiej jakości zdjęcia i filmy z kont na Instagramie. Qoob obsługuje popularne formaty, takie jak PNG, JPEG, MP4 itp., więc możesz wybrać preferowany format do pobrania.

Proces jest podobny do tego, jak pobierasz i przeglądasz Stories. Wprowadź lokalizację, nazwę użytkownika lub hashtag i rozpocznij pobieranie filmu lub obrazu, naciskając „subskrybuj”.

Przeglądanie kanału na Instagramie bez reklam

Nikt nie lubi reklam, które przeszkadzają, gdy oglądasz coś ciekawego lub przewijasz posty w swoim kanale na Instagramie. Irytują Cię te przerażające posty promocyjne, które pojawiają się znikąd. Nie martw się; Qoob Stories pomoże Ci cieszyć się czystym kanałem na Instagramie bez reklam. I nie mogę przestać tego kochać!

Automatyczne pobieranie nowej zawartości

Teraz ta funkcja jest również tym, co kocham w Qoob. Pozwala pobrać wszystkie obecne i przyszłe treści z konta na Instagramie. Tak, niekoniecznie musisz wybierać zawartość do pobrania; można to zrobić automatycznie.

Bez względu na to, jakie nowe posty lub historie zostaną opublikowane na koncie, możesz je od razu pobrać na swój komputer. Wybierz zawartość, którą chcesz pobrać z Instagrama i dodaj te konta bezpośrednio do przeglądarki IG Qoob Stories. Rozpocznie się też automatyczne pobieranie wszystkich bieżących i nadchodzących treści z tego konta.

Ta funkcja będzie pomocna, jeśli chcesz kontrolować pobieranie treści. Korzystając z tego, możesz szybko pobrać wybrane treści, które lubisz, w tym filmy, zdjęcia, podkreślenia, zapisane posty, historie i oznaczone posty z kont na Instagramie.

Zapisywanie podpisów postów

Instagram zabrania kopiowania podpisów postów. Tak, kopiowanie nie jest fajne. Ale co, jeśli chcesz go pobrać do badań w mediach społecznościowych, obserwowania i uczenia się, jak się rozwijać, zbierać wspomnienia lub po prostu dla rozrywki?

Cóż, dzięki Qoob Stories jest to możliwe!

Możesz pobrać cały post z oryginalnym podpisem. Qoob Stories daje dwie opcje: skopiuj podpis lub skopiuj link. Możesz więc sprawdzić post i bezpośrednio skopiować jego podpis lub możesz go również pobrać z metadanych obrazu.

Pobieranie zapisanej kolekcji

Zgadnij co? Być może masz zapisane posty na Instagramie, te, do których z jakiegoś powodu chciałbyś wrócić. Jest to możliwe dzięki Qoob Stories! Możesz pobrać całą zapisaną galerię i oglądać ją w trybie offline.

Wszystkie posty, które zapisałeś na swoim urządzeniu, możesz pobrać w wysokiej jakości. W ten sposób możesz oglądać je w dowolnym momencie offline, bez konieczności połączenia z Internetem.

Zapisywanie oznaczonych postów

Qoob Stories umożliwia pobieranie wszystkich postów na Instagramie, które oznaczyli Cię tagami. Ponadto możesz zapisywać filmy i zdjęcia, na których oznaczono również innych użytkowników.

Pełna kopia zapasowa konta

Nikt nie chce, aby jego konto na Instagramie zostało zhakowane, zgubione lub zbanowane. Ale mogą się one zdarzyć zawsze w dowolnym momencie, którego nigdy nie przewidziałeś. W rezultacie możesz stracić cenne wspomnienia uchwycone w filmach, zdjęciach, IGTV, historiach, najważniejszych wydarzeniach itp.

Qoob Stories oferuje rozwiązanie tego problemu, oferując kopie zapasowe kont. Możesz tworzyć kopie zapasowe treści na Instagramie z ich podpisami, zapisywać wszystkie rodzaje multimediów i eksportować listę zawierającą wszystkie konta, które obserwujesz na swoim urządzeniu.

Dodadzą również kolejną funkcję, dzięki której można pobierać filmy IGTV z dowolnego konta, bez względu na to, jak duża lub mała jest długość wideo. Dzięki temu będziesz mógł oglądać swoje ulubione filmy offline, kiedy tylko chcesz.

Historie Qoob: wymagania systemowe

Qoob Stories działa doskonale na komputerach stacjonarnych. Obsługuje macOS 10.13 lub nowszy, Windows 7 lub nowszy oraz Ubuntu 18.04 lub nowszy (64-bitowy). Tak więc, zanim zaczniesz fantazjować o narzędziu, upewnij się, że masz te konfiguracje systemu na swoim komputerze.

A jeśli tak, możesz iść!

Historie Qoob: Pierwsze kroki

Konfiguracja konta w Qoob Stories zajmuje tylko kilka minut. Doceniam Qoob Stories za to, że jego użyteczność jest tak łatwa.

Aby rozpocząć, pobierz go na swoje urządzenie, wybierając swój system operacyjny z menu rozwijanego. Wybierz między 32- lub 64-bitowym instalatorem online lub offline dla systemu Windows. Możesz też wybrać instalator offline macOS lub Ubuntu. Następnie naciśnij „pobierz”.

Po pobraniu zainstaluj go na swoim urządzeniu. Teraz otwórz aplikację Qoob Stories i wprowadź swoje dane logowania do Instagrama. Pomoże Ci uzyskać dostęp do kont na Instagramie i zobaczyć konta, które obserwujesz. Chociaż Twoje dane logowania są opcjonalne, są one potrzebne do zapisywania treści przez wdrożenie wyszukiwania według lokalizacji.

Historie Qoob: jak z niego korzystać?

Korzystanie z Qoob Stories jest jak bułka z masłem, nawet łatwiejsze niż tworzenie konta na platformach społecznościowych. Powodem jest przejrzysty i prosty interfejs użytkownika. Jest funkcjonalny i wykorzystali przyjemne kombinacje kolorów, aby zaprojektować go, który Cię nie przytłacza.

Dodatkowo podobało mi się, jak w odpowiednim miejscu umieścili pole wyszukiwania, ikonę profilu, przyciski itp., aby narzędzie było łatwe w użyciu.

Rozumiem, jak skutecznie korzystać z narzędzia.

Aktywacja licencji:

Musisz aktywować swoją licencję, jeśli wykupiłeś abonament z Qoob Stories. Przejdź do „Menu narzędzi” i znajdź opcję aktywacji. Kliknij go i dodaj klucz licencyjny, aby aktywować licencję. Dzięki temu otworzysz się na wiele dodatkowych funkcji i korzyści, dzięki którym będziesz mieć większą kontrolę nad swoimi działaniami.

Przejdź do głównego okna Qoob Stories i znajdź pole wyszukiwania na górze. Tutaj wprowadź dowolny parametr wyszukiwania, taki jak:

  • Nazwa użytkownika: Możesz przeszukiwać konta, wpisując ich nazwy użytkowników
  • Lokacja: Wpisz konkretną lokalizację w pasku wyszukiwania, aby zobaczyć pojawiające się lokalizacje. Wybierz miejsce i przejrzyj wszystkie powiązane z nim konta.
  • Hashtag: Dołącz znak #, a następnie wpisz po nim słowa, których chcesz szukać.

Narzędzie pokaże powiązane konta publiczne lub prywatne oraz posty po dodaniu parametru. Możesz wybrać dowolną osobę z listy i wyświetlić ją lub pobrać pliki multimedialne w preferowanym formacie.

Pobieranie multimediów:

Musisz nacisnąć przycisk „subskrybuj”, jeśli chcesz pobrać treści opublikowane pod nazwą użytkownika, hashtagiem lub lokalizacją. Masz wiele opcji pobierania, takich jak pobieranie tylko artykułów, postów ze zdjęciami, postów wideo, najciekawszych momentów, otagowanych; połączenie tych lub wszystkich.

Dodatkowo możesz wprowadzić datę początkową i końcową, aby zobaczyć i pobrać wszystkie posty w zakresie dat. Następnie możesz również określić format pobierania zawartości, a gdy wszystko będzie gotowe, kontynuuj pobieranie.

Pobranie zawartości kont zawierających tysiące zdjęć, filmów, historii itp. może chwilę potrwać. Zachowaj spokój i poczekaj na powiadomienie o zakończeniu. Próbowałem pobrać zawartość konta z ponad 1000 postów, co zajęło mi około 5 minut.

Co więcej, możliwe jest również znalezienie wszystkich pobranych treści tuż pod polem wyszukiwania. Możesz zobaczyć szczegóły, pobrane foldery na swoim komputerze, aby wyświetlić pliki lub zobaczyć je na Instagramie; wybór jest nieskończony!

Co więcej, Qoob Stories umożliwia również ustawienie warunków pobierania treści. Możesz wybrać automatyczne lub selektywne pobieranie. Możesz także zatrzymać pobieranie treści, klikając ikonę krzyżową „Wstrzymaj aktualizację” lub wznowić ją, klikając „Aktualizuj posty”.

cennik

Qoob Stories oferuje plany cenowe odpowiednie dla każdego. Dostępne są zarówno opcje bezpłatne, jak i płatne. Oto jak to działa:

  • Rozrusznik: To darmowy plan korzystania z Qoob Stories bez płacenia czegokolwiek. Posiada podstawowe funkcje i jest odpowiedni dla budżetu i nowych użytkowników, którzy chcą wypróbować, jak to działa.

Ten plan obejmuje 200 codziennych pobrań treści i 2 profile na Instagramie miesięcznie. Podobało mi się, że zaoferowali to bezpłatnie na stałe, bez okresu próbnego lub sztuczek.

  • Osobisty: Kiedy wypróbowałeś darmową wersję i chcesz większej elastyczności, skorzystaj z tego planu. Świetnie nadaje się do użytku osobistego i ma kilka zaawansowanych funkcji.

Obejmuje 10 profili na Instagramie, brak reklam, pobieranie nieograniczonej liczby zdjęć, filmów, oznaczonych postów, historii, najważniejszych informacji i obsługę nieograniczonej liczby prywatnych kont na Instagramie. Kosztuje 7 USD miesięcznie.

  • Profesjonalny: Ten plan będzie dla Ciebie odpowiedni, jeśli masz firmę i potrzebujesz zaawansowanych funkcji do wykonywania oficjalnych operacji. Zapewnia pełny dostęp do premium, przyjaznych dla biznesu funkcji.

Obejmuje nieograniczoną liczbę kont na Instagramie, brak reklam i pobieranie nieograniczonej liczby zdjęć, oznaczonych postów, filmów, historii i najważniejszych wydarzeń oraz obsługę kont prywatnych. Ponadto posiada automatyczną aktualizację subskrypcji, eksportowanie podpisów i postów oraz dozwolony użytek komercyjny. Kosztuje 25 USD miesięcznie.

Wybierz opcję, której potrzebujesz w oparciu o cele korzystania z Qoob Stories, zarówno osobiste, jak i zawodowe.

FAQ

Czy można używać licencji na wielu komputerach?

Odpowiadać: TAk. Ale nie możesz tego zrobić jednocześnie na dwóch lub więcej urządzeniach. Spróbuj dezaktywować licencję na jednym komputerze, zanim ponownie ją aktywujesz na innym.

Czy ktoś może przejść z planu Professional na Starter?

Odpowiadać: Nie, nie możesz obniżyć planu. Jeśli chcesz skorzystać z planu Starter, anuluj aktualną subskrypcję. Następnie możesz wykupić abonament Starter lub Plan Osobisty.

Wniosek: czy historie Qoob są tego warte?

Lubiłem używać Qoob Stories; jest potężny, ale łatwy w użyciu. Możesz pobierać zdjęcia, filmy i historie, niezależnie od tego, czy są publiczne czy prywatne. Nie wspominając o tym, że funkcja automatycznego pobierania i inne funkcje są również oszałamiające.

Tak więc, jeśli chcesz również wykorzystać to narzędzie, zainstaluj je za darmo lub zapłać kilka dolarów, aby uzyskać wszystkie zaawansowane funkcje do przeglądania i pobierania nieograniczonej liczby multimediów na Instagramie.