Tekst, ramki i kolaże; 3 rzeczy, których Instagram nie robi i aplikacje, które je robią

Wraz z ostatnią aktualizacją na Instagramie aplikacja zdecydowanie poprawiła swoją ofertę funkcji. W starszej aktualizacji dodano kadrowanie i prostowanie obrazu i wygląda na to, że obejmuje podstawy. Naprawdę nie powinieneś potrzebować innych aplikacji, aby zrobić zdjęcie na Instagram, prawda? Niestety nie. Mimo że Instagram ma świetne funkcje edycji zdjęć, użytkownicy Instagrama nadal potrzebują aplikacji do dodawania ramek, ponieważ nie wszystkie filtry Instagrama mają ramkę, a te, które je mają, nie mają opcji zmiany koloru ramki. Następnie jest tekst; Instagram nie pozwala na dodawanie tekstu do zdjęć. Wreszcie, wiele osób używa aplikacji do prezentowania sprzedawanych przez siebie produktów i łączy wiele zdjęć w naprawdę imponujące kolaże, których Instagram nie obsługuje. To trzy bardzo dobre powody, dla których użytkownicy Instagrama są wysyłani do aplikacji innych firm.

kolaż-ramki-tekstu

Dodaj ramkę w jednym kolorze

Rama Swagg

Tak odrażająca jak słowo swag jest do czytania, ta aplikacja jest absolutnie niesamowita i jest imponującym kucykiem z dwiema sztuczkami. Pozwala nie tylko dodać ramkę do zdjęć, ale także ułożyć je w kolaż. Ramki mogą być prostymi ramkami jednokolorowymi lub możesz dodać do nich obrys w innym kolorze. Grubość ramek można również regulować, a ościeżnica może mieć zaokrąglone lub kwadratowe krawędzie. Zawiera wiele darmowych kolorów do wyboru i dodatkowe zestawy kolorów, które można kupić.

ramka swagg ramka swagg kolory

Zainstaluj Frame Swagg z App Store

Stworzyć kolaż

Rama Swagg

W App Store jest mnóstwo aplikacji do tworzenia kolaży, ale są one w większości ograniczone do bardzo popularnych układów. Frame Swagg oferuje wiele świetnych układów za darmo. Ma układy kolaży, które musisz kupić, zanim będziesz mógł z nich korzystać, ale bezpłatny wybór jest duży i wystarczająco zróżnicowany, aby zaspokoić większość potrzeb.

Frame Swagg FramesRamka Ramki Swagg 2

Zainstaluj Frame Swagg z App Store

Kamera liniowa

LINE posiada niekonwencjonalne układy, z których możesz korzystać bezpłatnie. Nie oferuje tych samych opcji edycji ramek, co Frame Swagg, ale układy są powodem, dla którego będziesz chciał go używać. Oferuje wiele układów za darmo, a kilka innych jest dostępnych, jeśli chcesz zapłacić cenę.

Kamera liniowaLINIA

Zainstaluj LINE Camera ze sklepu App Store

Dodaj tekst

Fotoliterowanie

Sama nazwa aplikacji jest dokładna w definiowaniu czynności dodawania tekstu do zdjęć. Ta aplikacja jest niesamowita ze względu na bezpłatne, ale ograniczone czcionki, które oferuje i niesamowity interfejs, który ma. Dodatkowe czcionki można odblokować za opłatą. Możesz zmienić rozmiar i kolor czcionki i przeciągnąć ją, aby zmienić jej położenie w dowolnym miejscu.

Fotoliterowanie tekstuFotoliterowanie

Zainstaluj Photolettering z App Store

Phonto

Phonto, (font-o, rozumiesz?) Oferuje więcej czcionek niż Photolettering, a także oferuje więcej opcji dostosowywania czcionek; możesz wybrać kolor, rozmiar i czcionkę. Możesz dodawać symbole i wprowadzać bieżącą datę z ustawień wstępnych, wybierać sposób wyrównania tekstu, dodawać obrysy do tekstu, a nawet tworzyć wzory kolorów. Jest to czasochłonne w użyciu, ponieważ masz duży wybór i dużą swobodę podczas zabawy tekstem.

kolor tekstu phontophonto

Zainstaluj Phonto z App Store

Nad

Ponad to płatna aplikacja, jedyna na tej liście, ale uważamy, że warto o niej wspomnieć ze względu na naprawdę ładne czcionki, które ma. Aplikacja nie jest droga za 1,99 USD, a czcionki są niesamowite. Możesz zarządzać rozmiarem i kolorem czcionki oraz kupować dodatkowe z jej galerii. Czcionki wyróżniają tę aplikację, ponieważ dostępny wybór jest niesamowity, a użytkownicy, którzy mają problemy z estetyką (lub po prostu się spieszą), mogą stworzyć dobry obraz w kilka krótkich minut.

nad tekstemnad

Zainstaluj Over z App Store