Tenorshare ReiBoot — najlepsze rozwiązanie problemów z iOS

Bez względu na to, jak dobre jest urządzenie, trudno nigdy nie napotkać z nim problemów.

A urządzenia z systemem iOS nie są wyjątkiem. Apple włożyło wiele wysiłku w stworzenie jednej z najbardziej niesamowitych linii produktów technologicznych w historii, ale problemy z nią po pewnym czasie są naturalne.

Mimo że jest to coś, z czym boryka się każdy użytkownik, może to być irytująca sytuacja. Jednak nie musisz się tym przejmować, ponieważ narzędzia do naprawy systemu iOS istnieją nie bez powodu. Bez wątpienia moim najlepszym wyborem jest Tenorshare Reiboot.

Ten post zagłębia się w to narzędzie i wszystko, co oferuje. Wskoczmy od razu.

Co to jest Tenorshare Reiboot?

Na początek Tenorshare Reiboot to w zasadzie narzędzie, które rozwiązuje różne typowe problemy, które możesz napotkać na urządzeniu z systemem iOS.

Ten tryb odzyskiwania i oprogramowanie naprawcze mogą wyciągnąć Cię z frustrujących okoliczności, takich jak:

 • Ekran utknął na logo Apple
 • iPad nie włącza się
 • iPhone ciągle się zawiesza
 • Czarny ekran
 • Utknął w trybie odzyskiwania

Może sprawić, że Twoje urządzenia Apple będą działać płynnie i wydajnie bez żadnych problemów. W rzeczywistości może pomóc rozwiązać ponad 200 problemów systemowych Apple bez pobierania iTunes.

Tenorshare Reiboot obsługuje większość urządzeń Apple, w tym iPhone’a, iPada i iPoda Touch. Działa ze wszystkimi dostępnymi wersjami iOS. Jeśli korzystasz z systemu Windows lub macOS, możesz bezpłatnie pobrać to narzędzie i używać go na swoim komputerze.

Jeśli chcesz przedłużyć licencję, możesz zajrzeć do ich płatnych planów, które zaczynają się już od 39,95 USD.

Płatne plany pozwalają korzystać z narzędzia na wielu urządzeniach i cieszyć się darmowymi aktualizacjami.

Przeczytaj także: Jak naprawić „Nie można połączyć się z App Store” na iPhonie lub iPadzie

Funkcje Tenorshare Reiboot

Ponieważ Tenorshare Reiboot to narzędzie odpowiednie zarówno dla zwykłych entuzjastów, jak i entuzjastów technologii, ma wiele funkcji. Wszystko to razem pomaga rozwiązać wiele różnych problemów, z którymi borykasz się na urządzeniu z systemem iOS.

# 1. Wejdź i wyjdź z trybu odzyskiwania

Jeśli jesteś w trakcie aktualizacji, a ekran się zawiesi lub wystąpi błąd, przełączenie telefonu w tryb odzyskiwania może uratować życie. Jednak robienie tego ręcznie może wydawać się zniechęcające, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś.

Korzystając z Tenorshare Reiboot, możesz płynnie wchodzić i wychodzić z trybu odzyskiwania jednym kliknięciem, nie martwiąc się, że nie zrobisz tego we właściwy sposób.

Może to bardzo pomóc w czasach obniżania i przywracania urządzenia z systemem iOS.

#2. Napraw iPhone’a, który utknął w trybie DFU

Tryb DFU, który oznacza aktualizację oprogramowania układowego urządzenia, to zaawansowany tryb odzyskiwania, który rozwiązuje problemy wykryte w oprogramowaniu układowym i oprogramowaniu. Mimo że jest to bardzo przydatna funkcja, czasami może być notorycznie wadliwa.

Jednym z typowych problemów, z jakimi borykają się ludzie, jest zacinanie się ekranów podczas procesu. Może to być bardzo denerwujące, a jeśli nigdy tego nie doświadczyłeś, możesz nie mieć pojęcia, jak to naprawić.

Reiboot może być w takim przypadku przydatny, ponieważ może łatwo wyprowadzić urządzenie z trybu DFU.

#3. Zmień wersję iOS

Powiedz mi, ile razy aktualizowałeś swoją wersję iOS tylko po to, by zdać sobie sprawę, że nie była to najlepsza decyzja.

Każdemu się to zdarza, ale co zrobić w takiej sytuacji? Zwykłą odpowiedzią byłoby używanie go do czasu pojawienia się nowej aktualizacji, ale istnieje lepsze rozwiązanie.

Możesz użyć Tenorshare Reiboot, aby obniżyć go do poprzedniej wersji, aby przywrócić pożądaną płynność i wydajność. Jakie to jest świetne?

#4. Zresetować urządzenie

Jeśli chcesz, aby Twoje urządzenie powróciło do ustawień domyślnych, zresetowanie jest dobrym rozwiązaniem. Pomaga rozwiązać problemy, takie jak:

 • Wyłączony iPhone
 • Awaria
 • Zamrażanie
 • Problemy z siecią
 • Problemy z powiadomieniami

Mimo że proces ręcznego resetowania urządzenia nie jest nauką rakietową, Tenorshare Reiboot skraca czas i wysiłek o połowę, gdy robisz to za pomocą tego narzędzia. Niezależnie od tego, czy chcesz przywrócić ustawienia fabryczne, czy po prostu wykonać normalny reset, jest to bardzo łatwe.

#5. Napraw błędy iTunes

Podczas tworzenia kopii zapasowej lub przywracania iTunes często występują błędy. Do najczęstszych należą komunikaty o błędach 4013/4005. Możesz łatwo naprawić te błędy za pomocą Tenorshare Reiboot.

Najlepsza część? Istnieje wysoki wskaźnik sukcesu i absolutnie brak utraty danych.

#6. Napraw różne problemy z iOS

Jak wspomniano wcześniej, to narzędzie jest w stanie naprawić ponad 200 problemów z urządzeniami Apple, które możesz napotkać.

Od zawieszonego ekranu po niereagujące urządzenie, Tenorshare Reiboot może naprawić je wszystkie. Oto tylko niektóre z nich:

 • Urządzenie ciągle się restartuje
 • Urządzenie nie włącza się
 • Urządzenie nie dzwoni
 • Urządzenie utknęło na logo iTunes
 • Błąd iPhone’a 1671
 • Błąd iPhone’a 1009
 • iPhone utknął podczas aktualizowania ustawień iCloud
 • Nie można zainstalować aktualizacji
 • Identyfikator twarzy nie działa
 • Pętla rozruchowa iPhone’a

Powyższe cechy wskazują powód, dla którego Tenorshare Reiboot ma ponad 60 000 000 zadowolonych klientów na całym świecie.

Jak działa Tenorshare Reiboot?

Pomimo wielu solidnych funkcji, to narzędzie pozostaje bardzo przyjazne dla użytkownika, a interfejs jest niezwykle łatwy do zrozumienia. Bez względu na to, czy jesteś osobą z niewielką, czy dużą wiedzą techniczną, będziesz mógł korzystać z Tenorshare Reiboot bez żadnych problemów.

Sposób działania tego narzędzia polega na pobraniu oprogramowania i podłączeniu urządzenia z systemem iOS do komputera/laptopa.

Następnie wybierasz opcję z menu w zależności od tego, co chcesz naprawić w danym dniu. Możliwe, że ekran zaciął się podczas aktualizacji oprogramowania. Twoje urządzenie nie chce się włączyć lub występują inne problemy.

Po wybraniu odpowiedniego rozwiązania Tenorshare Reiboot szybko wykona zadanie. To takie proste.

Powodem, dla którego to narzędzie może rozwiązać wiele problemów z urządzeniem z systemem iOS, jest to, że działa, omijając zwykły proces uruchamiania systemu iOS i bezpośrednio uzyskując dostęp do systemu podstawowego.

Jak pobrać i zainstalować Tenorshare Reiboot?

Kroki pobierania i instalacji Tenorshare Reiboot są bardzo proste, a to narzędzie działa w systemach Windows i macOS.

Udaj się na ich stronę główną i kliknij przycisk Pobierz za darmo.

Pobieranie rozpocznie się natychmiast. W zależności od używanego systemu operacyjnego znajdź plik instalatora w swoim systemie i zainstaluj go na swoim komputerze.

Jak korzystać z Tenorshare Reiboot?

Korzystanie z Tenorshare Reiboot jest tak proste, jak to tylko możliwe. Po otwarciu narzędzia po instalacji powinieneś zobaczyć takie okno.

Stąd możesz wybrać, co chcesz zrobić. Jeśli Twoim wymaganiem jest rozwiązanie problemów, takich jak zablokowanie ekranu lub wyłączone urządzenie, kliknij przycisk Start.

Teraz możesz wybrać dokładny problem, który chcesz naprawić.

Z drugiej strony, jeśli chcesz wejść lub wyjść z trybu odzyskiwania, musisz kliknąć miejsce, w którym jest napisane Enter lub Exit w obszarze Enter Recovery Mode na ekranie na początku.

Wyjście z trybu odzyskiwania jest bardzo przydatne, gdy ekran urządzenia z systemem iOS utknął w trybie odzyskiwania. To narzędzie wyrzuci z niego urządzenie w ciągu kilku sekund.

Podobnie zauważysz opcje uaktualnienia/obniżenia wersji urządzenia z systemem iOS, zresetowania urządzenia lub naprawy problemów z systemem macOS.

Istnieją również dodatkowe funkcje, do których można uzyskać dostęp, klikając Więcej funkcji.

Zauważysz kilka opcji, z których możesz wybierać.

Wszystko to składa się na 200 łatwych rozwiązań, które Tenorshare Reiboot oferuje w przypadku problemów, które są dość frustrujące do rozwiązania.

Alternatywy dla Tenorshare Reiboot

Jeśli uważasz, że Tenorshare Reiboot nie byłby dla Ciebie odpowiedni i chcesz go przepuścić, oto kilka alternatyw, którym możesz się przyjrzeć.

# 1. iMyFone Fixppo

Bardzo podobna alternatywa dla Tenorshare Reiboot, iMyFone Fixppo może rozwiązać wiele różnych problemów, które napotykasz na urządzeniach z systemem iOS.

Wystarczą trzy proste kroki, aby zresetować, uaktualnić/zmniejszyć wersję, wejść/wyjść z trybu odzyskiwania i rozwiązać prawie każdy rodzaj problemu.

Dzięki wiodącej technologii to oprogramowanie może rozwiązać wszystkie problemy z systemem iOS bez utraty danych, o ile nie wchodzi w tryb zaawansowany.

Możesz pobrać i używać tego narzędzia w systemach Windows i macOS.

#2. Dr.Done – Naprawa systemu

Napraw ponad 150 problemów na urządzeniu z systemem iOS za pomocą Dr.Fone – Naprawa systemu. Jest to lekkie oprogramowanie, które przekracza swoją wagę, zapewniając łatwe rozwiązania skomplikowanych problemów.

Zapewnia trzy różne tryby naprawy, którymi są:

 • Standard: rozwiązuje typowe problemy bez utraty danych
 • Zaawansowane: rozwiązuje złożone problemy, ale wiąże się z utratą danych
 • Tryb Anti-Recovery: Rozwiązuje złożone problemy i całkowicie usuwa wszelkie ślady danych

Z trzech opcji trzecia jest odpowiednia tylko wtedy, gdy masz zamiar sprzedać lub oddać swoje urządzenie i chcesz wyczyścić wszystko w środku podczas jego naprawy.

Ogólnie rzecz biorąc, to narzędzie jest świetną alternatywą, którą możesz rozważyć, i jest dostępne zarówno dla systemu Windows, jak i macOS.

Notka autora

Tenorshare Reiboot jest jak superbohater 🦸🏻, który zakrywa Twoje urządzenie z systemem iOS swoją peleryną w skomplikowanych sytuacjach. Wiesz, kiedy Twój iPhone utknie w trybie odzyskiwania lub nie wiesz, jak naprawić wyłączone urządzenie? Wtedy z pomocą przychodzi to wspaniałe oprogramowanie.

Rozwiązuje wiele różnych problemów z urządzeniem i przywraca je do życia bez żadnych problemów. Działa prawie jak magiczna różdżka 🪄, jeśli mnie pytasz.

Następnie sprawdź recenzję Tenorshare 4uKey, najlepsze rozwiązanie do odblokowywania iPhone’a.