01/18/2022

Teraz przeglądarka oferuje czyste przeglądanie sieci w systemie Android z obsługą Flash

Udostępnij teraz w social media:

W sklepie Google Play nie brakuje przeglądarek internetowych. Na przykład Google Chrome to dobry wybór, jeśli chcesz szybkości, imponującego interfejsu użytkownika i wielu funkcji. Opera, Maxthon, Mercury i Next itd. Są również świetnymi alternatywami dla oferty akcji, z których każda ma swoje wady i zalety. Aby spojrzeć na to, co najlepsze z tej grupy, zapoznaj się z tą kompilacją aplikacji przeglądarkowych, które omówiliśmy w 2013 r. Teraz Browser to nowy dzieciak w okolicy, który zapewnia szybkie przeglądanie sieci, takie jak Chrome, ale to, co ją wyróżnia, to super lekka konstrukcja, ważąca zaledwie kilka kilobajtów. Przyjrzyjmy się bliżej.

Sprawdź -   Co to jest most sieciowy i jak go utworzyć

Interfejs użytkownika Now Browser składa się z paska kart przypominającego rtęć z czystym, minimalnym wyglądem oraz pola adresu poniżej z małym przyciskiem koła zębatego po prawej stronie, aby uzyskać dostęp do menu. Obsługuje odtwarzanie Flash, umożliwia tworzenie zakładek i przeglądanie prywatne.

Aplikacja obsługuje również różne rodzaje gestów do nawigacji. Na przykład przesunięcie palcem od lewej do prawej powoduje przejście do przodu, podczas gdy odwrotne przejście do poprzedniej strony na tej samej karcie. Dwukrotne dotknięcie dowolnego miejsca na stronie zmienia poziom powiększenia, aby dopasować stronę do ekranu, a długie naciśnięcie karty zamyka ją. Możesz także długo nacisnąć przycisk Wstecz na urządzeniu, aby zamknąć przeglądarkę.

Sprawdź -   Ogromne superkomputery wciąż istnieją. Oto, do czego są dziś używane

Teraz Browser_MainTeraz Browser_MenuTeraz Browser_Bookmarks

Dotknięcie małego przycisku koła zębatego, o którym wspomniałem wcześniej, zapewnia dostęp do historii, zakładek i udostępniania w aplikacji. Na tym samym ekranie możesz również uruchomić nową sesję incognito (przeglądania prywatnego), dodać bieżącą stronę do zakładek i przejść do Ustawień.

Ekran ustawień zawiera szereg ustawień, które możesz dostosować zgodnie z preferencjami przeglądania. Na przykład agenta użytkownika można zmienić z domyślnego na stacjonarny, mobilny lub niestandardowy, dostęp do lokalizacji, tryb pełnoekranowy i obsługę Flash Playera można włączyć lub wyłączyć. Poza tym możesz zmienić domyślną wyszukiwarkę, określić adres URL strony głównej i nie tylko w Ustawieniach zaawansowanych.

Teraz Browser_SettingsTeraz Browser_Advanced Setting

Now Browser ma również wersję Pro, która niesie dodatkowe korzyści, takie jak tryb X Connectionsave, który oszczędza ruch 3G, przyspieszenie JavaScript i inne. Dodaliśmy linki do Sklepu Play do obu wersji poniżej.

Sprawdź -   Jak korzystać z narzędzia Windows File Recovery w systemie Windows 10

Zainstaluj teraz przeglądarkę ze Sklepu Play (Wolny)

Zainstaluj teraz Browser Pro ze Sklepu Play (Płatny)

x