Tłumacz szybko do 45 języków dzięki tłumaczowi Inapp [Android]

Aplikacje tłumaczeniowe to dziesiątki groszy i przydają się w podróży i są niezbędne w pewnych sytuacjach, gdy trzeba coś szybko i dokładnie przetłumaczyć, co czyni je niezbędnym dodatkiem do smartfonów i tabletów. Na szczęście Sklep Google Play ma o wiele za dużo aplikacji do tłumaczenia dla wszystkich i innych, od własnego Google Translatora Google po niedawno opisanego Floating Translator i wiele innych. Od lat używam Tłumacza Google jako mojej głównej aplikacji, aby opanować inne języki, których nie znam natywnie. Ale dostęp do Google Translatora może być dość trudny, gdy trzeba coś szybko przetłumaczyć. Jeśli chcesz, aby cały czas towarzyszył Ci w tłumaczeniu, to Inapp Translator jest nowym dzieckiem na bloku, który ma na celu pomóc. Aplikacja umieszcza pływający przycisk na ekranie, dotykając go, co pozwala łatwo przetłumaczyć tekst.

Bezpłatna aplikacja z okazjonalnymi reklamami umożliwia przetłumaczenie dowolnego tekstu na łącznie do 45 języków. Większość aplikacji pozwala zacząć od wpisywania tekstu w polu wejściowym, ale ta pobiera dane bezpośrednio ze schowka i przetwarza je na inny język w ciągu kilku sekund. Domyślne tłumaczenie jest na angielski, ale możesz łatwo zmieniać języki w locie. Pływające okno, które umieszcza na ekranie, można przeciągać i zmieniać języki. Inną interesującą rzeczą jest to, że automatycznie wykrywa tekst wejściowy dla Ciebie.

Działanie Th3 Inapp Translator jest banalnie proste. Po uruchomieniu musisz najpierw dotknąć ikony T na ekranie głównym, aby ją aktywować. Spowoduje to włączenie pływającej ikony, którą można przesuwać w dowolnym momencie.

Inapp Translator_Main Inapp Translator_How to

Ikona T nie zajmuje dużo miejsca na ekranie dzięki niewielkiemu rozmiarowi. Po dotknięciu ikony otwiera się ruchome okno, w którym możesz przełączać języki, jeśli chcesz. Aby przetłumaczyć tekst, wystarczy skopiować fragment do schowka, a następnie dotknąć pływającego przycisku Inapp Translator. Następnie aplikacja przetwarza te informacje i przedstawia dane wyjściowe w ruchomym oknie. Jeśli chcesz zmienić język wyjściowy, po prostu dotknij prawej zakładki, podświetl żądany język i ponownie naciśnij przycisk T.

Ekran Inapp Translator_Home Inapp Translator_App

Prawdopodobnie jedyną wadą jest to, że Inapp Translator może pobierać dane tylko ze schowka, co nie jest idealnym rozwiązaniem, gdy aplikacja nie umożliwia kopiowania tekstu. Ale poza tym jest to dobre narzędzie do tłumaczenia.

Zainstaluj Inapp Translator ze Sklepu Play