Tłumacz tekst i znajduj definicje słów w locie dzięki pływającemu tłumaczowi

Kiedy byłem nastolatkiem, bardzo chciałem studiować kulturę japońską, zawdzięczając swoją miłość mangom i grom wideo, i często spędzałem dużo czasu na poszukiwaniu zasobów internetowych, takich jak tłumacze i słowniki, aby nawet nauczyć się języka. Na szczęście mam teraz do dyspozycji wiele aplikacji mobilnych, aby łatwo przetłumaczyć jeden język na drugi. Wypróbowałem wiele popularnych aplikacji do tłumaczenia w sklepie Google Play, a moim ulubionym do tej pory jest Google Translator, który oferuje mnóstwo funkcji, takich jak obsługa szerokiej gamy języków oraz możliwość tłumaczenia tekstu, mowy, pisma ręcznego itp. Floating Translator to kolejne takie narzędzie, które umożliwia konwersję tekstu w locie dzięki dostępowi do wszystkich innych używanych aplikacji, w tym aplikacji pełnoekranowych. Posiada również wbudowany słownik, dzięki czemu możesz łatwo wyszukiwać znaczenia słów, których nie znasz, bez opuszczania bieżącej aktywności.

Przyjazny dla użytkownika interfejs Floating Translator jest prawdopodobnie najlepszą rzeczą w tym. Po włączeniu w ustawieniach upuszcza pływającą ikonę na ekranie, umożliwiając dostęp do niego w dowolnym miejscu i czasie. Po prostu dotknij jego ikony przypominającej bańkę, a pojawi się pełne okno tłumacza. Możesz przenieść bąbelek w dowolne miejsce na ekranie, dotykając go i przesuwając palcem w żądane miejsce. Dotknięcie dowolnego innego obszaru ekranu zamyka to okno.

Jeśli się zastanawiasz, Floating Translator obsługuje obecnie wszystkie główne języki, w tym hiszpański, angielski, kataloński, polski, arabski, chiński, węgierski, rosyjski, niemiecki, francuski, włoski i portugalski. I umożliwia błyskawiczne tłumaczenie tekstu między obsługiwanymi.

Pływający Translator_Settomhs Pływający Translator_Soze Pływający Translator_Behavior

W razie potrzeby możesz także kontrolować rozmiar i zachowanie pływającego bąbelka. Na przykład możesz łatwo zmienić jego rozmiar, wybierając różne rozmiary, od bardzo małych do gigantycznych. Z drugiej strony zachowanie pozwala określić, czy pozostaje widoczne, czy nie, gdy tłumacz jest poza zasięgiem wzroku.

Mówiąc o samym oknie tłumacza, możesz przenieść je w dowolne miejsce i od razu przeglądać i zmieniać wybrane języki wejściowe i wyjściowe. W górnej części menu rozwijanego języka znajduje się opcja dict (słownik), która umożliwia znalezienie znaczenia określonego słowa. Aby przetłumaczyć słowa lub frazy, po prostu wprowadź wymagany tekst i naciśnij klawisz Enter na klawiaturze, aby uzyskać wynik.

Pływający tłumacz Pływająca Translator_Browser

Floating Translator jest dostępny bezpłatnie w sklepie Google Play.

Zainstaluj Floating Translator ze Sklepu Play