Top 10 najlepszych dodatków do filmów 3D na Kodi

Kodi to darmowy odtwarzacz multimedialny typu open source, który działa na różnych systemach operacyjnych i sprzęcie. Istnieje kilka dodatków, które umożliwiają transmisje telewizyjne na żywo i filmy 3D w odtwarzaczu multimedialnym Kodi. Podczas gdy tworzenie filmów 3D spada z powodu ogromnej ilości zasobów niezbędnych do ich tworzenia, ich popularność szokująco przesunęła się w przeciwnym kierunku, a konsumenci aktywnie poszukują coraz więcej rozrywki 3D. Pojawienie się różnego rodzaju tanich ekranów obsługujących technologię 3D zwiększyło popularność oglądania filmów 3D w domu. Dostępne są również dyski i gadżety Blu-ray 3D. Trafiłeś we właściwe miejsce, jeśli szukasz filmów 3D na Kodi. W dzisiejszym artykule zaczniemy od omówienia wideo 3D, jego działania i tego, czego potrzebujesz, aby to docenić.

Top 10 najlepszych dodatków do filmów 3D na Kodi

Jeśli chcesz zachować dla siebie to, co robisz online, uniknąć kontroli dostawców usług internetowych lub po prostu zwiększyć poziom bezpieczeństwa w trybie online, powinieneś użyć VPN. VPN chroni Twoją prywatność, szyfrując wszystkie dane wchodzące i wychodzące z komputera za pomocą potężnych algorytmów, które sprawiają, że hakowanie jest prawie niemożliwe. VPN pozwala ominąć większość ograniczeń geograficznych, wykorzystując strategicznie rozmieszczone serwery. Oto lista najlepszych dodatków do filmów 3D w Kodi.

1. Listy odtwarzania z Turkami w Wielkiej Brytanii

Dodatek UK Turk Playlists ma solidną reputację wśród użytkowników Kodi i istnieje od dłuższego czasu. Jak sama nazwa wskazuje, dodatki Kodi 3D mają unikalny brytyjski i turecki smak. Dostępne są filmy i seriale, a także IPTV na żywo i wiele innych. Dostępne opcje obejmują programy telewizyjne, sport, kreskówki, filmy dokumentalne, stand-upy, koncerty, fitness i kilka tureckich kategorii treści. W sumie jest 165 gier 3D. Do wyboru jest długa lista ponad 300 filmów. Dostępne są materiały spożywcze, kanały CCTV, stacje radiowe i jedna z najlepszych opcji IPTV na żywo w dowolnym dodatku. Są ułożone chronologicznie, z najbardziej aktualnymi na górze. Ten dodatek zawiera zarówno filmy 4K, jak i 3D. Jeśli chodzi o filmy, ten dodatek zawiera około 35 kategorii.

2. Uwolniony BoB

BoB Unleashed jest potomkiem BoB Unlimited, który wywodzi się z dodatku BoB. To kolejny dodatek typu „wszystko w jednym”, ale to nie to samo, co poprzednie. Jest to duży dodatek z kilkoma podrozdziałami. Niektóre z nich działają jako dodatki w dodatkach. Jest telewizja muzyczna, filmy dokumentalne i programy dla dzieci. Materiał damski, zestawy pudełek i tak dalej. Inni programiści stworzyli sekcje, każda z własnymi podsekcjami i różnorodnością.

3. Piramida

Dodatek Pyramid Toma Braidera jest również dostępny od jakiegoś czasu i jest również jednym z najlepszych dodatków do oglądania filmów 3D na Kodi. Oferuje filmy na żądanie, seriale telewizyjne i filmy dokumentalne. Oferuje również sport i telewizję IP na żywo z brytyjskim akcentem. Oferuje strefę dla dzieci, a także strefę Kodi, która jest jedyną w swoim rodzaju funkcją, w której można znaleźć wszystkie rodzaje filmów Kodi, w tym instrukcje, lekcje i recenzje. Lista jest ułożona alfabetycznie i wydaje się, że zawiera więcej filmów animowanych niż inne dodatki. Piramida to kompleksowy sklep dla wszystkich Twoich potrzeb. Z ponad 200 tytułami kolekcja jest doskonała. Zawiera wszystko, czego można się spodziewać, na przykład filmy, seriale, sport, programy dla dzieci, muzykę, filmy dokumentalne, stacje radiowe i inne.

4. Supremacja

Obecnie wiele dodatków to widełki – lub pochodne – innych. Nie dotyczy to dodatku Supremacy, który jest pakietem typu „wszystko w jednym”. To wszystko jest wyjątkowe i nie przypomina żadnego innego dodatku. Dostarcza filmy i seriale, ale także sport, IPTV na żywo, materiały dla dzieci i inne. Dodatek Supremacy, opracowany przez Supremacy i dostępny w repozytorium Supremacy, może być tylko lepszy. Może nie jest największym źródłem filmów 3D, z nieco ponad 80 tytułami, ale zawiera niektóre tytuły niedostępne w innych dodatkach. Dodatek Supremacy zawiera dużą ilość treści. Musisz oglądać nie tylko regularne filmy i programy telewizyjne, ale także filmy i programy telewizyjne dla dzieci. Dodatek zawiera sport, karaoke, filmy dokumentalne i szeroką gamę filmów 4K.

5. Magiczny smok

Ze względu na obszerną bibliotekę filmów i transmisji na żywo, dodatki Magic Dragon Kodi 3D zyskały na popularności. Dodatek jest również jednym z największych wśród najlepszych wyborów na liście dodatków Kodi do oglądania filmów 3D w Kodi i programach telewizyjnych. Oprócz filmów 3D Magic Dragon oferuje Catch Up TV, Odcinki dnia, Filmy dokumentalne, Dzieci, Sport, Radio, Telewizja/Rozrywka i wiele więcej. Kategoria filmów 3D Magicznego Smoka obejmuje prawie 200 filmów. Wszystkie filmy są wymienione w porządku alfabetycznym.

6. Dodatek Loki Kodi

Loki to dodatek Kodi, który oferuje szeroką gamę kategorii, z których można oglądać ulubione programy. Możesz także oglądać filmy, seriale, sport, najnowsze wiadomości i aktualizacje, wydarzenia PPV na żywo, stand-upy, Boże Narodzenie, filmy dokumentalne, programy dla dzieci, muzyczne karaoke, fitness, WWE, UFC i inne kategorie. Część filmowa dodatku jest dość obszerna i umożliwia płynne oglądanie filmów 3D na Kodi. Loki starannie klasyfikuje swoje filmy, a specjalny obszar 3D zawiera ponad 100 filmów 3D. Tytuły są uporządkowane alfabetycznie, aby ułatwić znalezienie tego, którego szukasz.

7. Gwiazda Śmierci

Zamiast być typowym dodatkiem Kodi, Death Star jest zbiorem dodatków w dodatku. Dodatek jest wynikiem współpracy wielu programistów w celu stworzenia wszechstronnego dodatku Kodi. WOW, Nole Cinema, Ghost, Devastation, Mysterious i mnóstwo innych dodatków i programistów znajdują się wśród programistów i dodatków dostępnych w Death Star. WOW 3D to jedna z ładnie zaaranżowanych kategorii dodatku. Niektóre dodatki do Gwiazdy Śmierci oferują materiały 3D, które możesz obejrzeć. Należy zauważyć, że dodatek ten stale się rozwija, więc co jakiś czas mogą pojawiać się nowe kolekcje.

8. Feniks powstaje

Phoenix Rises Kodi to alternatywa dla starożytnego dodatku Kodi, Phoenix oferuje dużą kolekcję materiałów wideo i telewizji na żywo. Dzięki dodatkowi Kodi Phoenix możesz oglądać swoje ulubione filmy/seriale telewizyjne i uzyskać dostęp do tysięcy wysokiej jakości połączeń strumieniowych. Za pomocą tej wtyczki użytkownicy mogą oglądać filmy w rozdzielczości 4k. Istnieją sekcje dla telewizji, sportu i nowych filmów. Fusion zapewnia dostęp do tego rozszerzenia i jego pliku zip repozytorium. Osoby, które są przede wszystkim zainteresowane oglądaniem filmów, bez wątpienia powinny zainstalować dodatek Kodi, ponieważ zawiera on bazę danych filmów. Phoenix jest godny zaufania, wygodny i zapewnia niesamowity materiał wideo. Ludzie uzależniają się od niego, ponieważ w czasie rzeczywistym obsługuje najbardziej rozpoznawalne stacje telewizyjne na świecie.

9. Exodus

Exodus to dodatek rozrywkowy innej firmy, który umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów i programów telewizyjnych z różnych źródeł w Kodi. Dodatek exodus oferuje prosty i przyjazny dla użytkownika projekt, podobny do Netflix. Ten dodatek do odtwarzania filmów 3D Kodi zawiera między innymi funkcje, takie jak integracja Trakt i Real debrid. W zależności od szybkości Internetu możesz oglądać filmy lub programy telewizyjne w różnych rozdzielczościach, takich jak HD, FHD i SD.

10. Armia strumieniowa

Ten dodatek znajduje się również na liście najlepszych dodatków, ponieważ zawiera mnóstwo materiałów multimedialnych do rozrywki użytkownika. Program tego rozszerzenia obejmuje między innymi programy komediowe, filmy, sport, muzykę, kanały telewizyjne i filmy dokumentalne. Ten dodatek zawiera wysokiej jakości materiały multimedialne do oglądania filmów 3D na Kodi, a także alternatywne źródło strumieniowego przesyłania wideo. Ulubiony wybór umożliwia przechowywanie niektórych ulubionych programów i innych przedmiotów w dogodnej lokalizacji.

***

Mamy nadzieję, że te informacje okazały się przydatne i że udało Ci się oglądać filmy 3D na Kodi. Daj nam znać, która technika była dla Ciebie najbardziej korzystna. Skorzystaj z poniższego formularza, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi.