Top 20 najlepszych alternatyw dla LiveLeak

Firma LiveLeak, założona w 2006 roku, na nowo zdefiniowała media, udostępniając brutalne i przerażające nagrania. Od filmów o morderstwach i terroryzmie po nagrania przedstawiające codzienną przestępczość i przemoc. Witryna jest również definiowana jako witryna do udostępniania wideo, która umożliwia użytkownikom publikowanie brutalnych materiałów filmowych. Oprócz tak niszczycielskich filmów, LiveLeak obejmował także inne gatunki i tematy, w tym plotki o celebrytach, sport i politykę, co czyni go skandaliczną platformą dla widzów, którzy lubią grafiki i niepokojące materiały. Mówi się również, że witryna promuje wolność słowa ze względu na bezstronną wiarę w określone kwestie. Zebraliśmy kilka najlepszych alternatyw, które pomogą Ci przyjrzeć się podobnym treściom jak LiveLeak. Zacznijmy więc od razu od naszej listy substytutów, aby wypełnić twoją wewnętrzną bestię brutalną treścią.

Top 20 najlepszych alternatyw dla LiveLeak

Chociaż notoryczna popularność strony uczyniła ją jedyną w swoim rodzaju, została zbanowana po prawie 15 latach w 2021 roku. Powód zamknięcia strony pozostaje niejasny, ale jest oczywisty, z godzącego włosy na głowie wideo słynnego amerykańskiego dziennikarza Jamesa Foleya do delikatnych tematów, takich jak Panorama. Ponadto wiele tematów wideo wywołało nastroje wielu, które ostatecznie doprowadziły do ​​​​zablokowania witryny. Od czasu zablokowania strony miłośnicy freak show polują na najlepsze alternatywy LiveLeak. Jeśli jesteś kimś, kto szuka tych samych informacji, to trafiłeś we właściwe miejsce.

1. YouTube

Youtube jest podstawową i jedną z najlepszych alternatyw LiveLeak, jeśli chodzi o gatunek i wiele motywów. Od teledysków, poradników i filmów po filmy z przepisami, platforma jest wypełniona rozrywką. Podobnie jak LiveLeak, widzowie również mogą oglądać ekstremalne i makabryczne treści na YouTube. Jednak z tego powodu użytkownicy kont YouTube muszą mieć ukończone 18 lat i co najmniej 13 lat za zgodą rodziców. Jednak założenie konta na YouTube nie jest ważne, możesz oglądać interesujące Cię treści również bez konta.

 • YouTube to znana na całym świecie platforma do udostępniania filmów online, która umożliwia użytkownikom przesyłanie filmów, tworzenie własnych kanałów, oglądanie i udostępnianie filmów.
 • Zapewnia również dodatkową funkcję komentowania, która jest niezwykle wdzięczna za zasięg filmu.
 • Dostęp do platformy można uzyskać na wielu platformach, w tym na telefonach komórkowych, komputerach stacjonarnych, laptopach i dowolnym innym urządzeniu kompatybilnym z Internetem.

2. Wideo Xfinity

Kolejną platformą na liście substytutów LiveLeak jest Wideo Xfinity. Jest to jeden z najlepszych do oglądania filmów informacyjnych z głównych kanałów, w tym wiadomości CNN, ABC i innych. Oprócz tego możesz także oglądać filmy o rozrywce, sporcie, biznesie, stylu życia itp.

 • Xfinity zyskało popularność po zbanowaniu LiveLeak ze względu na niekończącą się zawartość i brak cenzury zalegalizowanych treści.
 • Platforma znana jest z wyróżniającej się, podzielonej na kategorie struktury filmów, która umożliwia użytkownikom łatwe przeglądanie treści, których szukają.
 • Xfinity wymaga konta na nim, które pomoże Ci zalogować się i oglądać preferowane filmy bez żadnych zakłóceń.

3. PeerTube

Kolejną z najlepszych alternatyw LiveLeak jest PeerTube, o nazwie prawie podobnej do YouTube. Jest to bezpłatna platforma do strumieniowego przesyłania wideo, która jest zdecentralizowana i sfederowana, w przeciwieństwie do YouTube, który centralizuje dane i uwagę użytkowników.

 • PeerTube to platforma open source, która powstała w 2015 roku.
 • Zawiera filmy podobne do formatu YouTube, z aspektami obejmującymi język, kategorię, prywatność, tytuł, datę publikacji, liczbę wyświetleń, autora i inne.
 • Filmy w PeerTube są dobrze zorganizowane zgodnie z ich popularnością, trendem i lokalizacją, dzięki czemu widzowie mogą łatwo znaleźć preferowane treści.

4. Wyciekła rzeczywistość

Uwaga: Przeciek rzeczywistości jest obecnie zablokowany lub wyłączony z powodu problemów prawnych. Możesz odwiedzić Strona na Twitterze poznać status strony internetowej.

Leaked Reality to jedna z najlepszych stron, które służą jako alternatywa dla LiveLeak. Aby ułatwić widzom, witryna Leaked Reality podzieliła filmy wideo na kategorie według najnowszych, publicznych, prywatnych, najczęściej komentowanych i innych. Serwis, podobnie jak LiveLeak, wystarczy, aby spełnić Twoje pragnienie oglądania mrożących krew w żyłach treści z całego świata.

 • Witryna ma doskonałe treści, jeśli chodzi o filmy graficzne.
 • Kategorie omówione w tej witrynie obejmują przestępczość, rabunek, wypadki, policję, rabunek, najnowsze wiadomości, wojsko, politykę, przyrodę, religię i wiele innych tego typu treści związanych z makabrycznymi czynami.
 • Rzeczywiście stała się szybko rozwijającą się platformą po LiveLeak, ponieważ twierdzi, że ma największą kolekcję wyciekających filmów, które można przesyłać strumieniowo na całym świecie.
 • Należy jednak zauważyć, że przeciek rzeczywistości od jakiegoś czasu jest uważany za podejrzany z powodu globalnej awarii. Poza tym stanowi świetną alternatywę dla LiveLeak.

5. Odyseja

Witryny takie jak LiveLeak zawierają inną nazwę na liście, Odysei. Jest to nowa witryna do udostępniania wideo o otwartym kodzie źródłowym, która wspiera wolność słowa. Platforma jest zdecentralizowana i opiera się na rozwiązywaniu problemów z technologią blockchain.

 • Jest to świetna alternatywa dla YouTube, gdzie użytkownicy mogą nawet przesyłać filmy na swój kanał, aby widzowie mogli je oglądać i udostępniać.
 • Ponieważ jest to witryna typu open source, przesyłane na nią dane pozostają bezpieczne i przejrzyste.
 • Z tego powodu strona jest używana przez prawie 8,7 miliarda użytkowników na całym świecie, zgodnie z ostatnimi testami beta.
 • Chociaż wiele treści zawierających przemoc jest zabronionych na stronie, nadal pozostaje popularną nazwą, jeśli chodzi o strumieniowe przesyłanie rozrywkowych filmów online.

6. Codzienna poczta online

Kolejną alternatywą dla LiveLeak jest Codzienna poczta online. Chociaż witryna jest wypełniona filmami z różnych gatunków, brakuje jej charakteru LiveLeak.

 • Przesyła popularne filmy, wiadomości, treści z showbiznesu, filmy sportowe, materiały naukowe i inne treści rozrywkowe, które są preferowane przez ogromną publiczność.
 • Jest to jednak warty wypróbowania substytut LiveLeak, ponieważ prezentuje wszystkie modne, plotkowane i wirusowe treści online.

7. Angażuj media

Alternatywy LiveLeak obejmują również Zaangażuj media, która jest stroną non-profit w regionie Azji i Pacyfiku. Witryna została założona w 2005 roku przez Annę Helme i Andrew Lowenthala z motywem tworzenia zmian społecznych za pomocą filmów o ochronie środowiska i prawach człowieka.

 • Witryna jest platformą open-source i bezpłatnym oprogramowaniem.
 • Przesyła filmy na tematy takie jak prawa cyfrowe i kwestie społeczne.
 • Ma na celu zwiększenie wiedzy użytkowników na temat otwartych i bezpiecznych technologii, rozwój sieci i platform praw cyfrowych oraz wprowadzenie zmian na poziomie polityki społecznej, kulturalnej i publicznej.

8. DTube

Zdecentralizowana rura, znana również jako DTube streamuje popularne filmy, a także udostępnia treści dla dorosłych w głównym panelu witryny. DTube to renomowana i korzystna witryna w porównaniu z LiveLeak, która wymaga konta, aby przeglądać przesłane do niej treści.

 • DTube to kolejna zdecentralizowana platforma udostępniania wideo oparta na sieci działającej na blockchainie.
 • Ideą tej strony są głosy, które widzowie oddają na filmy, aby nagrodzić kuratorów.
 • Ponieważ dane przesyłane do witryny są bezpieczne, lepiej nadają się dla twórców niż YouTube.
 • Witryna nie podlega żadnym ograniczeniom i ma na niej wykwintne filmy.
 • Będąc platformą open source, działa na blockchainie Steem, w którym nagrody są wypłacane w kryptowalutach.

9. Świat Ebauma

Jeśli szukasz najlepszych alternatyw LiveLeak, to Świat Ebauma to nazwa obowiązkowa. Jeśli szukasz świetnego czasu na stronie z filmami, na pewno zechcesz rzucić na nią okiem.

 • Witryna zawiera wszystko, w tym szokujące filmy, które sprawiają, że widzowie brutalnych treści do niej wracają.
 • Ta doskonała alternatywa umożliwia również strumieniowe przesyłanie zabawnych filmów z całego świata, dzięki czemu jest zabawną witryną.
 • Kategorie, które są zwykle omawiane na stronie, obejmują śmieszne memy, wirusowe filmy, wydarzenia informacyjne, przerażające filmy i wiele innych okropnych rzeczy, które woleliby widzowie LiveLeak.
 • Ebaum’s World to fajna strona do odkrywania ze względu na niezwykłą różnorodność filmów, które można w niej znaleźć.

10. Vimeo

Vimeo to kolejna platforma do udostępniania filmów, na której członkowie mogą oglądać i przesyłać filmy. Strona została założona w 2004 roku przez Anjali Sud, która umożliwia również członkom wprowadzanie kreatywnych zmian w filmach, które je ulepszają, a także dodawanie muzyki do filmu.

 • Witryna oferuje usługi zarówno bezpłatne, jak i płatne, które umożliwiają kontrolę nad tym, jak filmy pojawiają się w Internecie.
 • Vimeo to łatwa w użyciu witryna wideo, podobnie jak YouTube, w której możesz przesyłać wideo, oglądać je, zapisywać, komentować, polubić, udostępnić i wiele innych rzeczy, które możesz zrobić.
 • Dzięki świetnej bazie fanów strona zyskuje na popularności, co czyni ją angażującą społecznością.

11. Wuj

Jeśli jesteś kimś, kto szuka witryn takich jak LiveLeak, aby uzyskać filmy dobrej jakości, jednocześnie utrzymując wysoki poziom rozrywki, Veoh to miejsce dla Ciebie. Mimo że strona nie zawiera tak dużo treści graficznych jak LiveLeak. Wciąż może być niezwykle pomocny w zabiciu nudy, dzięki szerokiej gamie różnorodności zapewnianej przez platformę.

 • Veoh umożliwia widzom wybór preferowanej kategorii filmów, które chcą oglądać.
 • Ich kategoria obejmuje treści wideo, takie jak komedia, podróże, kreskówki, anime, kultura, wiadomości i inne.
 • Te filmy można łatwo przesyłać strumieniowo na różne urządzenia, takie jak telefony komórkowe, komputery stacjonarne, tablety i iPady. Ponadto, w przeciwieństwie do większości innych witryn, widzowie na Veoh mogą również oglądać filmy i odcinki w pełnej długości.

12. Wideo AOL

Wideo AOL jest podobnym do LiveLeak serwisem do udostępniania wideo pod względem treści. Widzowie mogą przesyłać strumieniowo wybrane przez siebie filmy bez konieczności rejestracji.

 • Witryna jest znana jako miejsce idealne dla wszystkich miłośników filmów, którzy uwielbiają oglądać na YouTube.
 • Oprócz filmów AOL Video udostępnia swoim widzom także filmy, treści tworzone przez użytkowników i programy telewizyjne.
 • Dzięki ponad 14000 filmom ma osiągnąć bardzo potrzebną popularność.
 • Można go łatwo przesyłać strumieniowo na urządzenia przenośne z Internetem.
 • Ta dobrze zorganizowana witryna składa się z sieci takich jak FOX, MTV i History Channel, dostarczających różnorodne treści do oglądania.

13. BitChute

BitChute to usługa hostingu wideo, która została uruchomiona w 2017 roku i zyskuje na popularności ze względu na charakterystyczną koncentrację na treści wideo. Jeśli jesteś kimś, kto szuka alternatyw LiveLeak, z pewnością spodoba Ci się BitChute, ponieważ jest znany z przyjmowania teorii spiskowych i mowy nienawiści.

 • Jest to platforma do udostępniania wideo typu peer-to-peer, której motywem jest stawianie ludzi i wolność słowa na pierwszym miejscu.
 • Strona jest dość kontrowersyjna z powodu mowy nienawiści na platformie, dzięki czemu producenci witryny zostali zablokowani na innych platformach, w tym na YouTube.
 • Podsumowując, ta dyskusyjna strona może być twoją kolejną ulubioną po LiveLeak, jeśli masz wątpliwe treści.

14. Wiadomości OMG

Podobnie jak jego nazwa, Wiadomości OMG rzeczywiście dostarczy ci inspirujących wiadomości. Witryna składa się z kilku szalonych filmów, które zdmuchną twój umysł.

 • Od dostarczania sztuczek po ostrzeganie rodziców przed ich dziećmi, strona zawiera dziwaczną kolekcję filmów, które z pewnością pokochają ciekawski umysł.
 • Głównym celem serwisu jest stworzenie czynnika zdumienia i zaskoczenia dla widzów, co robi z wielką perfekcją.
 • Jeśli jesteś osobą kontrowersyjną i lubisz filmy, które pozostawiają Twój umysł pełen ciekawości, to OMG News jest dla Ciebie.

15. Codzienny ruch

Lista najlepszych alternatyw LiveLeak nie może być kompletna bez wzmianki o Dailymotion. Ruch dzienny to znana na całym świecie platforma do udostępniania filmów, która przesyła strumieniowo filmy związane ze sportem, muzyką, rozrywką i muzyką. Witryna została utworzona w 2005 roku i służy użytkownikom jako łatwa platforma do pobierania, udostępniania i tworzenia filmów.

 • Został oceniony jako druga najczęściej oglądana platforma wideo, a także jest jednym z największych konkurentów YouTube.
 • Strona składa się z wysokiej jakości filmów i zdjęć, które są codziennie aktualizowane.
 • Wiele kategorii, które są objęte Dailymotion, to muzyka, komedia, sport, kreskówki, wiadomości, polityka, transmisje na żywo i wiele innych. Zacznij więc korzystać z jednej z najsłynniejszych platform wideo wszechczasów.

16. Dudnienie

Huk to kolejna platforma wideo, która może zastąpić LiveLeak. Platforma założona w październiku 2013 roku cieszy się popularnością wśród amerykańskich użytkowników.

 • Treści na stronie są ułożone chronologicznie, aby użytkownicy mogli z łatwością wybrać preferowany film.
 • Dzięki mniejszym ograniczeniom użytkownicy mogą tworzyć i przesyłać treści na Rumble.
 • Jak twierdzi strona internetowa, promuje tylko wolność słowa i nie ma innego rodzaju dezinformacji ani teorii spiskowych.
 • Wszelkie treści wideo zawierające pornografię lub zastraszanie nie przechodzą przez proces recenzji redakcyjnej Rumble.
 • Wgrywając filmy na stronę, użytkownicy mogą również zarabiać w postaci pieniędzy z Rumble. Tak więc, oprócz tego, że jest witryną rozrywkową, zdecydowanie służy wszystkim uzależnionym od wideo.

17. Naprawa przedmiotu

Kolejny na liście stron takich jak LiveLeak to Poprawianie przedmiotu, który jak ulał przejął LiveLeak. Strona jest przeznaczona dla ekstremalnych miłośników wideo, którzy uwielbiają krótkie klipy zawierające zabawne treści.

 • W przeciwieństwie do LiveLeak, użytkownicy mają zakaz przesyłania krwawych i nadmiernie brutalnych filmów na platformę.
 • Składa się z losowych i zabawnych filmów, które służą jako świetna rozrywka.
 • Oprócz tego strona zawiera również filmy, które dotyczą problemów w danym kraju.
 • Po zamknięciu LiveLeak przekierował użytkowników do ItemFix, aby uzyskać niezawodną i rozsądnie ładującą się zawartość.

18. YouPHPTube

YouPHPTube to bezpłatne rozwiązanie, które jest dostępne dla wszystkich do pobierania filmów. Jest to jeden z nielicznych kompletnych systemów, który obejmuje pełną transmisję strumieniową wideo online, filmy na żądanie i casting na żywo.

 • Ta witryna typu open source jest bezpłatna dla wszystkich w Internecie, w której użytkownicy mogą tworzyć i przesyłać filmy.
 • Jest napisany w PHP i umożliwia użytkownikom pobieranie i kodowanie filmów z innych witryn.
 • Przesyłanie strumieniowe wideo na żywo za darmo jest teraz łatwo możliwe dzięki YouPHPTube.

19. Taśma transmisyjna

Alternatywy LiveLeak nie mogą być nazwane bez Taśma strumieniowa. Streamtape to usługa udostępniania wideo, która oferuje użytkownikom nieograniczone miejsce na dane i przepustowość.

 • Jeśli chcesz doświadczyć szybkiej i nieograniczonej prędkości pobierania, Streamtape jest dla Ciebie łatwą w obsłudze witryną.
 • Nie tylko możesz pobierać, ale także przesyłać, udostępniać, przesyłać strumieniowo i zarabiać na filmach.
 • W przeciwieństwie do innych witryn, możesz również znaleźć na nim treści dla dorosłych.
 • Dzięki łatwemu panelowi użytkownika witryna zapewnia również doskonałą obsługę napisów w wielu językach.
 • Oprócz tego, że jest to witryna do zarabiania pieniędzy, jest to świetna platforma do udostępniania filmów wideo każdemu na świecie.

20. Tuba FreeSpeech

Ostatnią na liście alternatyw dostępnych online dla LiveLeak jest FreeSpeechTube.

 • FreeSpeech Tube to bezstronna platforma do udostępniania wideo, która koncentruje się na wolności słowa, tak jak wskazuje jej nazwa.
 • Dla osób, które chcą łamać tabu lub publicznie dzielić się kontrowersyjnymi pomysłami lub opiniami, FreeSpeech Tube jest idealnym miejscem.
 • Bez uwzględnienia przemocy graficznej w witrynie oferuje użytkownikom szeroki wybór filmów.

***

LiveLeak był witryną znaną na całym świecie ze swoich treści graficznych i kilku makabrycznych filmów, które dawały użytkownikom niesamowite wrażenie. Mimo że wiele osób uznało tę witrynę za obraźliwą z wielu powodów, z których jednym jest nieocenzurowana zawartość, inni uznali ją za dość urzekającą. Teraz, gdy witryna jest zbanowana, widzowie LiveLeak często szukają idealnej witryny, która może ich zabawiać w dziwny sposób, podobnie jak LiveLeak. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomógł Ci z alternatywami LiveLeak i udało Ci się znaleźć odpowiednią stronę, na której punkcie możesz mieć obsesję. Możesz zostawić swoje pytania i sugestie, jeśli takie istnieją, w sekcji komentarzy poniżej.

x