Top 5 najlepszych dodatków Kodi do fitnessu i treningu

Możesz cieszyć się różnymi zabawnymi filmami i filmami na popularnej platformie o nazwie Kodi. W tym artykule przygotowaliśmy listę najlepszych dodatków Kodi do fitnessu i treningu. Dzięki tym dodatkom możesz uzyskać dostęp do kilku filmów o fitnessie i treningu w wysokiej jakości. Wszystkie te filmy są podzielone na różne kategorie dla mężczyzn i kobiet. Możesz uzyskać dostęp do Kodi p90x na szerokiej gamie urządzeń i systemów operacyjnych, takich jak Windows, Linux, Android, Raspberry Pi, macOS, iOS, tv OS itp. Niestety istnieje tylko kilka dodatków poprawiających kondycję dzieci. Więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się o nich.

Top 5 najlepszych dodatków Kodi do fitnessu i treningu

Kilka dekad temu w sieci było wiele dodatków Kodi do fitnessu i treningu. Ale już nie istnieją, ponieważ tak wielu opuściło pole. Wiele popularnych witryn, które hostują te dodatki, zostało zamkniętych z powodu problemów, jakie wnoszą one do systemu. A nawet jeśli wypróbowali alternatywy, są to bardzo stare wersje i nie można ich dziś polecić superszybkim odbiorcom. Dlatego surfowaliśmy po Internecie, aby znaleźć najlepsze dodatki Kodi do fitnessu i treningu, oceniając liczbę i różnorodność oferowanych przez nie filmów fitness i treningowych.

Uwaga: upewnij się, że zainstalowałeś Kodi na swoim urządzeniu i zezwolono na ustawienia pobierania dodatków z nieznanych źródeł. W tym artykule zainstalowaliśmy Kodi w systemie Windows 10 i zademonstrowaliśmy odpowiednie kroki, aby uzyskać dostęp do Kodi p90x.

1. Merlin pasuje

Merlin Fits to jeden z najlepszych dodatków, który oferuje wiele programów treningowych, samouczki fitness, przewodniki motywacyjne i całą sekcję fitness. W jednym miejscu możesz korzystać ze wszystkich rodzajów playlist i filmów. Ten dodatek jest obecnie dostępny i aktualny. Szczegóły subskrypcji Merlin Fits są wymienione poniżej.

 • Blogilates
 • Dopasowanie ciała
 • Mikser fitness
 • Niepoczytalność
 • Kodi P90x
 • Pop Cukier
 • Scott Herman
 • Shaun T
 • Sześciopak Skróty
 • T25
 • Stonuj to
 • Całkowita sprawność
 • Treningi dla kobiet
 • Zukka Lite
 • Zumba Fitness

Z powyższej listy subskrypcji jasno wynika, że ​​filmy fitness i treningowe są dostępne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Ponadto dostępna jest mieszanka treści w postaci fitness T25 lub Zumba. Zalety tego dodatku to:

 • Możesz cieszyć się treściami z popularnych witryn, takich jak Fitness Blender, oraz znanych osobistości fitness, takich jak Scott Herman czy Shaun T.
 • Opcja Playlisty sprawia, że ​​jest bardziej dostępna dla dużych sugestii wideo.
 • Możesz wyszukiwać dowolne treści za pomocą menu wyszukiwania znajdującego się w górnej części każdego okna. Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do dowolnej treści wideo z dowolnej witryny.

Uwaga: Wszystkie treści pochodzą z YouTube i są całkowicie legalne, aby uzyskać do nich dostęp, a zgranych płyt Blue Ray i DVD nie ma żadnych treści.

Merlin to rodzaj dodatku, w którym instalujesz go z pliku zip, a nie z repozytorium. Wykonaj poniższe kroki, aby zainstalować Merlin na swoim komputerze.

1. Uruchom Kodi i wybierz ikonę Ustawienia z lewego panelu ekranu głównego.

2. Teraz kliknij Menedżer plików, jak pokazano poniżej.

3. Tutaj kliknij dwukrotnie Dodaj źródło, a następnie Brak w polu Dodaj źródło pliku.

4. Teraz wklej następujący link: http://www.kodiaddons.uk/kodi/addons/ i kliknij OK.

5. Teraz zastąp Dodatki do dodatków Kodi w polu Wprowadź nazwę tego źródła multimediów.

6. Kliknij OK, aby zapisać zmiany i kliknij Tak, aby kontynuować, jeśli pojawi się monit.

7. Teraz wróć do ekranu głównego i kliknij opcję Dodatki (lub ikonę przeglądarki dodatków).

8. Teraz wybierz opcję Zainstaluj z pliku zip, jak pokazano poniżej.

9. Teraz kliknij źródło dodatków Kodi i wybierz plugin.video.merlinfit-1.1.0.zip, aby otworzyć instalację. Następnie poczekaj na strukturę dodatku Kodi.

Na koniec poczekaj na monit o potwierdzenie. Teraz pomyślnie zainstalowałeś dodatek Merlin w swoim systemie.

2. Strefa Fitness

Jest to jeden z najlepszych dodatków Kodi, ponieważ zawiera wiele filmów treningowych, w tym filmy z rozgrzewką przed i po ćwiczeniach mistrzowskich. Wielu użytkowników uwielbia angażować się w ukierunkowane filmy treningowe, takie jak Kettlebell, skręty, nogi, ogólne, biceps, cardio i inne klipy. Jeśli jesteś osobą, która chce wymodelować całe swoje ciało, to Strefa Fitness będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Nie potrzebujesz żadnego innego źródła środków do ćwiczeń, jeśli masz zestaw Fitness Zone-All in One. Zaletą tego dodatku jest to, że możesz cieszyć się treściami od trenerów fitness, takich jak Billy Blank, Jillian Michaels lub Shaun T. Istnieje około pięćdziesięciu dywizji, w ramach których możesz cieszyć się sesjami kanałów fitness, ukierunkowanych filmów treningowych, rozciągania, jogi Kanały, Kodi p90x itp. Wykonaj poniższe kroki, aby zainstalować Fitness Zone na swoim urządzeniu.

1. Powtórz kroki od 1 do 3 powyższej metody.

2. Teraz wklej następujący link http://repo.tantrumtv.com/download/ i kliknij OK.

3. Teraz zamień nazwę na złość w obszarze Wprowadź nazwę dla tego pola źródła multimediów.

4. Tutaj kliknij OK, aby zapisać zmiany, a następnie Tak, aby kontynuować, jeśli zostaniesz o to poproszony.

5. Ponownie wróć do ekranu głównego i wybierz opcję Dodatki (lub ikonę przeglądarki dodatków).

6. Teraz kliknij Zainstaluj z pliku zip, jak pokazano poniżej.

7. Kliknij źródło złości i wybierz repository.tantrumtv-1.0.1.zip, aby otworzyć instalację. Poczekaj chwilę, aż pojawi się monit o pomyślną instalację.

8. W oknie Dodatki / Przeglądarka dodatków kliknij opcję Zainstaluj z repozytorium.

9. Teraz wybierz repozytorium Tantrum.TV i kliknij Dodatki wideo, a następnie dodatek Strefa Fitness z listy.

10. Kliknij przycisk Instaluj w prawym dolnym rogu okna.

Na koniec poczekaj na zakończenie procesu i bądź cierpliwy, aż pojawi się monit o potwierdzenie.

3. Fitness pulsu

Pulse Fitness oferuje instrukcje motywacyjne podczas filmów treningowych. Jest to jeden z najlepszych dodatków Kodi dla tych, którzy mają dość ciągłych treningów. Koncentruje się głównie na zumbie, wskazówkach dietetycznych, podnoszeniu ciężarów i wielu innych. Ponadto posiada unikalne menu subskrypcji, wymienione poniżej.

 • Moje dziewczyny fitness
 • Zumba Fitness
 • Być w formie
 • Runtastic fitness
 • Idealny telewizor fitness
 • Tvfit z cukrem pop
 • Kulturystyka i fitness
 • Superbohaterska telewizja fitness
 • Dopasuj kanał medialny
 • Jon Wenus
 • Kodi p90x
 • FiT — Global Fitness Network, a także Shaun T.

Podobnie jak Merlin, Pulse Fitness należy do kategorii, w której można go pobrać bezpośrednio z pliku zip repozytorium, a nie z repozytorium. Wykonaj poniższe kroki, aby zainstalować to samo:

1. Przejdź do Menedżera plików, tak jak w poprzednich metodach.

2. Tutaj kliknij dwukrotnie Dodaj źródło, a następnie Brak w polu Dodaj źródło pliku.

3. Teraz wklej następujący link http://www.movies-tvshows.com/kewltv-repo/ i kliknij OK.

4. Teraz zmień nazwę na kewltv-repo w polu Wprowadź nazwę tego źródła multimediów.

5. Kliknij OK, aby zapisać zmiany i kliknij Tak, aby kontynuować, jeśli pojawi się monit.

6. Teraz wróć do ekranu głównego i kliknij opcję Dodatki (lub ikonę przeglądarki dodatków).

7. Wybierz opcję Zainstaluj z pliku zip, jak pokazano poniżej.

8. Teraz kliknij źródło kewltv-repo, a następnie wtyczki wideo (Krypton) i wybierz plugin.video.pulsefitness.zip, aby otworzyć instalację. Poczekaj chwilę, aż pojawi się monit o pomyślną instalację.

9. Następnie kliknij Kewltv Repo, a następnie Dodatki.

10. Tutaj wyszukaj Pulse Fitness w dodatku i kliknij przycisk Instaluj.

Na koniec poczekaj na monit o potwierdzenie. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do dodatku z ekranu głównego, postępuj zgodnie ze ścieżką: Filmy > Dodatki > Pulse Fitness. Teraz pomyślnie zainstalowałeś dodatek Pulse Fitness na swoim urządzeniu.

4. Midian

Wszystkie filmy z ćwiczeniami i treningami są kompilowane w języku Midian i możesz wybrać własne filmy zainteresowań w oparciu o wybraną kategorię. Istnieje około 30 podsekcji, a większość z nich obejmuje treści wideo dotyczące fitnessu i treningu, w tym Kodi p90x. Trzy dedykowane dodatki są wstrzymane w dodatku Midian, a 20-minutowa sekcja treningu z 80 aerobikami przyciągnie Cię najbardziej. Istnieją dwie sekcje: dla seniorów i sekcja smart fitness video dla dzieci. Wykonaj poniższe kroki, aby zainstalować Midian na Kodi.

1. Przejdź do okna Dodaj źródło pliku, wykonując czynności opisane w punkcie 1.

2. Tutaj kliknij Brak w polu Dodaj źródło pliku.

3. Teraz wklej następujący link https://www.midian.appboxes.co/repo/ i kliknij OK.

4. Teraz zmień nazwę na WTML (ponieważ jest to źródło do Where The Monsters Live Repository) w polu Wprowadź nazwę dla tego źródła multimediów.

5. Kliknij OK, aby zapisać zmiany i kliknij Tak, aby kontynuować, jeśli pojawi się monit.

6. Teraz wróć do ekranu głównego i kliknij opcję Dodatki (lub ikonę przeglądarki dodatków).

7. Teraz wybierz opcję Zainstaluj z pliku zip, jak pokazano poniżej.

8. Kliknij źródło WTML i wybierz repozytorium.Wherethemonsterslive.zip, aby otworzyć instalację. Poczekaj chwilę, aż pojawi się monit o pomyślną instalację.

9. Następnie kliknij repozytorium formularzy Zainstaluj w oknie Dodatki / Przeglądarka dodatków.

10. Wybierz repozytorium Where The Monsters Live i kliknij Dodatki wideo, a następnie dodatek Midian Zone z listy.

11. Kliknij przycisk Instaluj w prawym dolnym rogu okna.

Na koniec poczekaj na zakończenie procesu. Pomyślnie zainstalowałeś jeden z najlepszych dodatków Kodi na swoim urządzeniu.

5. Listy odtwarzania z Turkami w Wielkiej Brytanii

Jeśli byłeś użytkownikiem Kodi od jakiegoś czasu, słyszałeś o dodatku UK Turk Playlist. Jak sama nazwa wskazuje, ten dodatek koncentruje się głównie na filmach z Wielkiej Brytanii i Turcji. Sekcja fitness jest dostępna po prawej stronie menu głównego i zawiera około 300 filmów, w tym Kodi p90x. Może to wyglądać na małą liczbę, ale są one odpowiednio ułożone w podtytułach. Dzięki temu możesz łatwo uporządkować dowolny film. Oprócz filmów fitness i treningowych zawiera również filmy z komedii stand-up, kreskówek, koncertów i telewizji na żywo. Wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować listy odtwarzania z Turkami brytyjskimi na swoim komputerze.

1. Przejdź do Ustawienia > Menedżer plików > Dodaj źródło, jak pokazano w powyższej sekcji.

2. Kliknij Brak w polu Dodaj źródło pliku.

3. Teraz wklej następujący link https://addoncloud.org/ukturk/install i kliknij OK.

4. Zamień nazwę na Turk Repo w polu Wprowadź nazwę tego źródła multimediów.

5. Kliknij OK, aby zapisać zmiany i kliknij Tak, aby kontynuować, jeśli pojawi się monit.

6. Teraz wróć do ekranu głównego i kliknij opcję Dodatki (lub ikonę przeglądarki dodatków).

7. Teraz wybierz opcję Zainstaluj z pliku zip, jak pokazano poniżej.

8. Teraz kliknij źródło Turk Repo i wybierz repository.ukturk-1.0.7.zip, aby otworzyć instalację. Poczekaj chwilę, aż pojawi się monit o pomyślną instalację.

9. W oknie Dodatki / Przeglądarka dodatków kliknij opcję Zainstaluj repozytorium formularzy.

10. Teraz wybierz Repozytorium dodatków UKTurk i kliknij Dodatki wideo, a następnie Listy odtwarzania Uk Turk z listy.

11. Kliknij przycisk Instaluj w prawym dolnym rogu okna.

Na koniec poczekaj na zakończenie procesu. Teraz pomyślnie zainstalowałeś dodatki UK Turk Playlists.

Używaj VPN podczas korzystania z Kodi

Ponieważ nie ma żadnych ograniczeń dostępu do treści w Kodi, niezależnie od lokalizacji lub obaw związanych z prywatnością. W związku z tym wielu zewnętrznych hakerów, dostawców usług internetowych lub innych organów może włamać się do Twojej sieci i może również przeglądać wszystkie Twoje osobiste i prywatne dane i kolekcje przeglądania. Aby zapobiec takim włamaniom, zaleca się korzystanie z połączenia VPN. Wirtualna sieć prywatna:

 • Szyfruj wszystkie swoje dane przez kilka ścian silnych algorytmów.
 • Żaden użytkownik nie będzie nawet w stanie wirtualnie złamać sieci.
 • Nawet jeśli ktoś znajdzie ścieżkę do wyświetlenia Twojej sieci za pomocą połączenia VPN, może zobaczyć tylko zawartość śmieci.

Dlatego każdy, kto spróbuje włamać się do Twojej sieci, nie będzie miał pojęcia, co odwiedzasz lub przeglądasz. Musisz jednak wybrać wirtualną sieć prywatną z następującymi funkcjami:

 • Zapewnia szybką i nieprzerwaną obsługę
 • Miej ścisłą politykę braku logów, ponieważ zapewnia to, że żadne dane nie zostaną ujawnione w Internecie.
 • Nie oferuje ograniczeń użytkowania, dzięki czemu można uzyskać dostęp do wielu urządzeń za pośrednictwem jednego połączenia VPN.

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i wiesz o najlepszych dodatkach Kodi. Daj nam znać, w jaki sposób ten artykuł pomógł Ci uzyskać dostęp do Kodi p90x. Ponadto, jeśli masz jakieś pytania/sugestie dotyczące tego artykułu, możesz je umieścić w sekcji komentarzy.