Twórz GIF-y z filmów i dodawaj tekst za pomocą nowego kreatora Imgur GIF

Udostępnij teraz w social media:

Wszyscy traktujemy nasze GIF-y bardzo poważnie, ale nikt nie traktuje ich tak poważnie jak Imgur. Usługa rozpoczęła się jako świetny sposób na udostępnianie zdjęć na Reddicie, gdzie format GIF jest bardzo popularny. Imgur ciężko pracował, próbując ulepszyć format GIF. W zeszłym roku ogłosili format GIFV, który ułatwił przesyłanie i oglądanie większych, dłuższych i lepszej jakości GIF-ów, ale dziś jest to coś absolutnie wspaniałego; zawiera wideo do kreatora GIF, który pozwala nawet dodawać tekst do GIF-a. Jeśli Twój plik GIF jest duży, przekonwertuje go na format GIFV i zostanie automatycznie przesłany do Imgur, gotowy do udostępnienia.

  Jak włączyć tryb zamkniętego ekranu na MacBooku

Skopiuj link do filmu do schowka i wklej go. Poczekaj, aż ikona zmieni się w zielony znacznik wyboru. Jeśli zmieni się w czerwony krzyżyk (jak na poniższym zrzucie ekranu), wideo z jakiegoś powodu nie może zostać użyte do utworzenia GIF-a.

Zakładając, że pojawi się zielony znacznik wyboru, automatycznie pojawi się odtwarzacz wideo z regulacją głośności, przyciskiem odtwarzania / wstrzymania i paskiem wyszukiwania. Gdy wideo zaczyna się odtwarzać, użyj znacznika przycisku plusa, aby wybrać punkt początkowy i końcowy pliku GIF. Jeśli chcesz, dodaj tekst, a gdy skończysz, kliknij przycisk Utwórz GIF.

Znaczniki użyte do oznaczenia początku i końca GIF-a są naprawdę świetne, ponieważ pozwalają ręcznie wprowadzić czas rozpoczęcia i zakończenia GIF-a z wideo. Narzędzie tekstowe umożliwia tylko dodawanie tekstu w kolorze białym, ale pojawia się z cieniowaną wstążką za nim, co ułatwia czytanie. Niestety rozmiar tekstu jest naprawdę mały. Nie ma kontroli liczby klatek na sekundę, a GIF może mieć do piętnastu sekund.

  Jak uzyskać alerty dotyczące wysokiego procesora i pamięci RAM w systemie Windows 10

Imgur wideo do GIF 2

Wygenerowanie GIF-a zajmuje trochę czasu, ale jakość końcowa ma super wysokiej jakości błyszczące wykończenie, co sprawia, że ​​warto czekać. Film źródłowy jest powiązany z u dołu przeglądarki Imgur, więc nie musisz się martwić, że zapomnisz sosu GIF.

Odwiedź Video To GIF Maker autorstwa Imgur

x