Twórz responsywne strony internetowe z systemem zarządzania treścią SiteSupra

Większość nowoczesnych witryn internetowych jest obecnie obsługiwana przez systemy zarządzania treścią (CMS), takie jak WordPress czy Blogger. Te narzędzia CMS to w większości aplikacje oparte na PHP, które są wprowadzane do serwera i umożliwiają logowanie się do pulpitu nawigacyjnego i edycję stron w locie. Rozwój responsywnych stron internetowych w ostatnim czasie zyskał niesamowitą popularność wśród webmasterów, ale niestandardowe kodowanie takich witryn wydaje się skomplikowaną pracą, chyba że zostanie wykonane przez profesjonalistę. Z drugiej strony, w ciągu ostatnich kilku lat zaobserwowaliśmy wzrost liczby prostych usług CMS, które używają tylko zwykłych plików tekstowych i natywnych szablonów, aby umożliwić użytkownikom tworzenie w pełni responsywnych stron internetowych przy jak najmniejszym wysiłku. Jednym z takich fajnych nowych narzędzi CMS online jest SiteSupra, które ułatwia tworzenie profesjonalnie wyglądających, responsywnych witryn internetowych.

SiteSupra - twórz niesamowite strony internetowe

SiteSupra ma wiele wbudowanych motywów i pozwala na użycie ich jako podstawy dla twojego projektu. I chociaż ogólna jakość estetyczna tych motywów nie odpowiada dzisiejszym standardom – motywy są również dość ograniczone – jest kilka perełek wartych twojego czasu.

Aby rozpocząć korzystanie z SiteSupra, musisz najpierw wybrać projekt szablonu z dostępnych opcji. Wszystkie motywy są responsywne niezależnie od tego, jaki mają projekt, co oznacza, że ​​którykolwiek z nich wybierzesz, będziesz obsługiwać zarówno użytkowników mobilnych, jak i stacjonarnych. Po kliknięciu motywu SiteSupra podaje nawet szczegółowe informacje na jego temat i umożliwia interakcję z nim za pośrednictwem demonstracji na żywo.

Szablon SiteSupra_Design

Zakładając, że wybrałeś żądany projekt szablonu, następnym krokiem jest zarejestrowanie konta SiteSupra. Proces rejestracji jest dość prosty i wymaga podania pełnego imienia i nazwiska, adresu e-mail i hasła.

Po określeniu wyżej wymienionych poświadczeń kolejnym krokiem jest wybranie tytułu projektu – czyli nazwy lub tytułu witryny – oraz subdomeny, która będzie z nią powiązana. Po zakończeniu kliknij Prześlij, aby zakończyć proces rejestracji.

SiteSupra wprowadzi Cię następnie do głównego obszaru pulpitu, w którym możesz zbudować i zaprojektować swoją witrynę według własnego uznania. Pokazuje mapę witryny jako punkt wyjścia, z którego możesz przejść do różnych sekcji witryny i odpowiednio wprowadzić żądane zmiany. Możesz także dodać nowe strony lub wprowadzić zmiany w jednej z istniejących próbek.

SiteSupra jest niezwykle bogaty w funkcje i konfigurowalny w sposób, który umożliwia korzystanie z szerokiej gamy widżetów strony, suwaków, galerii, przycisków udostępniania społecznościowego itp. W celu skonfigurowania witryny według własnego uznania. Możesz także dostosować nagłówek, menu nawigacyjne, pasek boczny i stopkę zgodnie z własnymi upodobaniami.

SiteSupra_Dashboard

Każda sekcja strony internetowej, niezależnie od tego, który obszar witryny przeglądasz, jest wysoce konfigurowalna. Nie podoba Ci się obraz nagłówka? Po prostu zamień go na niestandardowy, który wybierzesz. Stopka jest zbyt wąska? Nie martw się, SiteSupra pozwala kontrolować szerokość. To i jest o wiele więcej ustawień do poprawienia i majstrowania.

Innym interesującym elementem jest użycie uchwytów miejsc, które pozwalają użytkownikom po prostu przeciągać i upuszczać wymagane elementy do symbolu zastępczego, aby natychmiast umieścić je na miejscu. Ponadto CMS umożliwia również korzystanie z wielu aplikacji zaplecza do kontrolowania różnych aspektów witryny.

SiteSupra_Edit

Jednym z kluczowych czynników branych pod uwagę przez użytkowników jest jakość usług hostingowych, aby ich witryna była zawsze dostępna dla odwiedzających. SiteSupra nie poszedł na kompromis w tym dziale, ponieważ każda witryna utworzona przez użytkownika jest hostowana na Softlayerze, jednym z największych i najbardziej renomowanych dostawców infrastruktury jako usługi (IaaS).

A co z cenami? Cóż, SiteSupra oferuje obecnie użytkownikom trzy modele subskrypcji; Bezpłatna, standardowa (9,99 USD / miesiąc) i Business (19,99 USD / miesiąc). Darmowe konto ma kilka ograniczeń, takich jak 50 MB przestrzeni dyskowej i 500 MB miesięcznej przepustowości, a także 10 stron i 1 wkład użytkownika przy maks. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, miesięcznej przepustowości i funkcji, możesz wybrać konto Standard. Podczas gdy użytkownicy o znacznie większej liczbie odbiorców witryny mogą wybrać konto Business, które ma wszystko bez ograniczeń.

Odwiedź SiteSupra