Twórz, udostępniaj i współpracuj na karteczkach samoprzylepnych i listach zadań do wykonania

Udostępnij teraz w social media:

Czy zawsze zapominasz o drobiazgach lub trudno ci zapamiętać ważne zadania? Czy odchodzisz od komputera, a oni wracają tylko po to, by się zastanawiać, co zamierzasz zrobić? Jedną z typowych rzeczy, które większość ludzi zrobiłaby w takiej sytuacji, jest zanotowanie karteczki i wklejenie jej bezpośrednio na monitorze. Ale po co używać fizycznego papieru, skoro można korzystać z technologii? Tak jak istnieje aplikacja do większości rzeczy w życiu, jest też aplikacja do karteczek samoprzylepnych; jest oparty na sieci, nie wymaga żadnej kłopotliwej instalacji i nazywa się Listhings. Ta aplikacja internetowa w wersji barebone umożliwia tworzenie małych karteczek samoprzylepnych i zapisywanie ich w kanwie online. Dzięki prostemu interfejsowi jest również niezwykle prosty w obsłudze.

Po pierwsze; Aukcja aukcji wymaga konta użytkownika w celu zsynchronizowania notatek. Ale nie martw się, prosty proces rejestracji wymaga tylko podania adresu e-mail i hasła i to wszystko. Po prostu zarejestruj się i kliknij „Zacznij robić notatki”, aby rozpocząć.

  To ulepszenie pozwala rysować zrzuty ekranu iOS przed ich zapisaniem [Cydia]

Aukcja jest bardzo prosta pod każdym względem. Podstawową funkcją aplikacji jest umożliwienie tworzenia dwóch rodzajów notatek; listy kontrolne i etykiety samoprzylepne oparte na tekście, ale możesz także dodawać obrazy do swojego płótna. Możesz łatwo przenosić te notatki i dostosowywać je według własnego uznania. Ale tworzenie notatek nie jest jedynym uderzającym elementem Listhings, ponieważ pozwala także udostępniać swoje płótno znajomym i współpracować w czasie rzeczywistym, co odróżnia je od Google Keep.

Twoje główne płótno składa się z minimalistycznego projektu, tła w kolorze khaki, na którym możesz wkleić swoje notatki i zmienić ich położenie zgodnie z pragnieniem serca.

Listhings_Dashboard

Oczywiście w razie potrzeby możesz również utworzyć wiele płócien, co pozwala osobno zarządzać różnymi typami notatek i organizować je, dzięki czemu możesz przechowywać osobno informacje osobiste i biznesowe. Inną interesującą rzeczą jest to, że możesz pobrać te płótna na swój komputer do użytku w trybie offline, a także zmienić ich nazwę lub usunąć w dowolnym momencie. Aby dodać płótno, po prostu kliknij przycisk + na górnym pasku, wpisz nazwę płótna i naciśnij OK.

  Jak wykonywać czynności, dotykając tylnej części telefonu z Androidem

New Note Canvas

Jak wspomniano wcześniej, możesz dodawać notatki tekstowe, elementy listy kontrolnej i obrazy do swojego płótna, a wszystko to można zrobić, klikając mały przycisk + po prawej stronie, a następnie klikając żądany typ notatki. To samo menu zawiera opcję „Automatyczne układanie”, która zasadniczo automatycznie zmienia położenie notatek zgodnie z rozmiarem ekranu.

Dodaj nową notatkę

Możesz oczywiście utworzyć kilka z tych kleistych substancji i dostosować sposób ich wyświetlania na płótnie. Na przykład możesz łatwo zmienić ich kolor, klikając mały przycisk koła zębatego. Lub zmień rozmiar notatki lub przesuwaj ją za pomocą myszy.

Nowa uwaga

Wcześniej wspomniałem, że możesz udostępniać płótna swoich aukcji innym osobom, aby współpracować nad zadaniami grupowymi, projektami itp. W czasie rzeczywistym. I chociaż nie widzimy wielu aplikacji oferujących taką funkcjonalność, Listhings nie tylko to robi, ale także robi to za darmo.

  Nowe funkcje w Firefoksie 30 dla komputerów stacjonarnych i Androida

Aby rozpocząć udostępnianie, wystarczy kliknąć przycisk udostępniania w prawym górnym rogu, po czym pojawi się wyskakujące okienko, w którym można wprowadzić adresy e-mail zamierzonych odbiorców. Możesz dodać dowolną liczbę adresów e-mail, oddzielając je przecinkami lub średnikami.

Gdy to zrobisz, osoba, której udostępniono kanwę, otrzyma e-mail z zaproszeniem do utworzenia konta Listhings i oboje możecie rozpocząć współpracę nad udostępnioną kanwą.

Udostępnianie aukcji

Najważniejsze jest to, że Listhings to świetna aplikacja internetowa, która jest czymś więcej niż to, co na pierwszy rzut oka się pojawia. Chociaż nie jest to najpotężniejsza aplikacja tego rodzaju, może pasować do wielu potrzeb.

Odwiedź aukcje

x