Udostępnij teraz w social media:


Pisanie to trudna sprawa; musisz nie tylko wypisywać słowa na papierze, ale także upewnić się, że to, co napisałeś, będzie zrozumiałe dla każdego, kto to przeczyta. Jest to często bardziej zniechęcająca część pisania, ponieważ rzadko można oszacować poziom zrozumienia czytelnika. EasyWrite małą aplikację internetową do analizy tekstu, która ma na celu ułatwienie zrozumienia pisania. Aplikacja posiada bazę danych tysiąca najczęściej używanych słów, a kiedy piszesz zawiera słowo, które można zastąpić słowem, które jest częściej używane, EasyWrite podkreśla je.

Odwiedź EasyWrite i wklej tekst, który chcesz przetestować pod kątem czytelności. Aplikacja przeanalizuje to i podkreśli rzadkie słowa. To jest niestety limit możliwości aplikacji. Nie mówi ci, jakich alternatywnych popularnych słów możesz użyć, aby zastąpić rzadkie / trudne. Musisz odgadnąć, jaki może być łatwiejszy sposób na powiedzenie tego, co chcesz, bez uszczerbku dla jego znaczenia.

Sprawdź -   Jak przechowywać wrażliwe dane w systemie Linux za pomocą Vault

EasyWrtie najlepiej sprawdza się, gdy komunikujesz się z kimś, kto nie rozumie dobrze angielskiego. Rozważając wyróżnione słowa, należy też dodać sporą dawkę zdrowego rozsądku, ponieważ popularne słowa zmieniają się w zależności od kontekstu. Niektóre słowa mogą być bardzo powszechne w konkretnej niszy, dla której piszesz, np. Jeśli piszesz coś związanego z mobilnymi systemami operacyjnymi, Android będzie bardzo popularnym słowem, a nie takim, które wymaga wyjaśnienia, zastąpienia lub uproszczenia.

Koncepcja EasyWrite jest całkiem zgrabna, ponieważ informuje, które słowa utrudniają odczytanie dokumentu i jest to przydatne narzędzie pomimo ograniczonych funkcji. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat łatwości czytania dokumentu, możesz uzyskać raport o czytelności w programie MS Word.

Sprawdź -   Jak nazwać swoje urządzenia Smarthome, aby uzyskać lepszą kontrolę głosu

Odwiedź EasyWrite