Udostępniaj łącza do utworów i daj użytkownikom możliwość słuchania w YouTube, iTunes, Spotify, Google Play Music lub Deezer

Dzielimy się piosenkami z przyjaciółmi na wiele różnych sposobów. Możemy publikować je w mediach społecznościowych i udostępniać w wielu aplikacjach do przesyłania wiadomości, których używamy do utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi i rodziną. SongLink to aplikacja do generowania adresów URL, która została stworzona właśnie w tym celu. Aplikacja generuje linki do utworów, a po ich otwarciu odbiorca jest pytany, w której z pięciu obsługiwanych aplikacji, iTunes, Google Play Music, Spotify, YouTube lub Deezer, chce otworzyć utwór. Odbiorca musi tylko ustawić od tego momentu wszystkie linki do utworów wygenerowane za pomocą SongLink będą otwierane w tej aplikacji dla tego konkretnego użytkownika.

Odwiedź SongLink i wyszukaj utwór, który chcesz udostępnić. Wybierz utwór z listy w rozwijanym menu i poczekaj, aż wygeneruje link.

Skopiuj link do schowka lub udostępnij go w mediach społecznościowych lub e-mailem.

songlink - kopia

Gdy odbiorca otworzy łącze, zostanie zapytany, w której aplikacji chce otworzyć utwór. Odbiorca może następnie ustawić preferowaną aplikację, której chce używać, i następnym razem, gdy udostępnisz utwór za pośrednictwem linku wygenerowanego w SongLink, zapamięta preferowaną aplikację.

songlink-play songlink-app-choose

SongLink wykorzystuje pliki cookie do zapamiętywania preferencji, co nie jest wielkim problemem, jeśli używasz go na komputerze, ale może być niewygodne, jeśli używasz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku urządzeń mobilnych preferencje należy ustawić indywidualnie w dowolnej aplikacji obsługującej przeglądarkę. Jeśli odbiorca otrzymał od Ciebie łącze SongLink w komunikatorze Facebook Messenger i wybrał iTunes jako preferowaną aplikację do odsłuchiwania utworu, będzie musiał ponownie ustawić preferencje, jeśli otrzyma od Ciebie kolejny link w Whatsapp. Jeśli kiedykolwiek zechcesz zresetować preferencje SongLink, po prostu dotknij / kliknij Preferencje, aby je edytować.

To powiedziawszy, jeśli udostępniasz dużo muzyki w mediach społecznościowych, SongLink jest całkiem świetną aplikacją internetową.

Odwiedź SongLink

x