Udostępniaj zrzuty ekranu i tekst z iPhone’a w wielu sieciach społecznościowych [Beta Invites]

Prawie trzy lata temu sprawdziliśmy aplikację o nazwie PolarFox dla systemów OS X, Windows i Linux, która umożliwia użytkownikom udostępnianie zrzutów ekranu w wielu sieciach społecznościowych. Aplikacja PolarFox na iOS jest teraz bliska premiery wraz z zamkniętą wersją beta na żywo (zobacz koniec tego artykułu, aby otrzymać zaproszenie do bety). Wersja Beta obsługuje serwisy Twitter, Facebook, WordPress, Facebook Pages, Tumblr, WordPress Hosted, LinkedIn, Facebook Group, app.net i Webhook. Będziesz mógł połączyć wiele kont, gdy aplikacja jest w wersji beta. Gdy aplikacja PolarFox zostanie uruchomiona, będziesz musiał dokonać aktualizacji, aby połączyć wiele kont. Oprócz udostępniania zrzutów ekranu aplikacja umożliwia także udostępnianie dowolnego tekstu skopiowanego do schowka. Posiada również tryb szybkiego udostępniania, który automatycznie wybierze ostatnio zapisane zdjęcie lub zrzut ekranu, który zrobiłeś i załączy go, gotowy do udostępnienia.

Aktualizacja: PolarFox na iOS jest już dostępny w App Store.

PolarFox ma bardzo przejrzysty interfejs z czterema dużymi przyciskami do obsługi głównych funkcji. Najpierw jednak najważniejsze; musisz połączyć co najmniej jedno konto, aby z niego korzystać. Wypróbowaliśmy aplikację z kontem na Twitterze i stroną na Facebooku. Dotknij przycisku koła zębatego w dowolnym momencie, aby połączyć więcej kont.

polarfox_accounts

Po połączeniu kont możesz wybrać zdjęcie do udostępnienia, zrobić je z poziomu aplikacji PolarFox lub po prostu udostępnić tekst skopiowany do schowka. Przycisk Aparat umożliwia zrobienie zdjęcia, przycisk Importuj pozwala wybrać jedno zdjęcie do udostępnienia z rolki aparatu, a przycisk Najnowsze automatycznie wybierze najnowsze zdjęcie z rolki aparatu. Stuknij przycisk Wklej, jeśli chcesz udostępnić tekst ze schowka.

Jeśli połączyłeś wiele kont, będziesz mógł wybrać, na którym z nich opublikujesz zdjęcie lub tekst. Możesz udostępniać na wszystkich kontach lub możesz wybrać niektóre z nich z wyłączeniem innych. Możesz także dodać tytuł i podpis do swojego posta. PolarFox doskonale go formatuje podczas publikowania na Twitterze i Facebooku i nie można stwierdzić, że do udostępnienia obrazu lub tekstu została użyta aplikacja innej firmy.

polarfox_select polarfox_compose post

W przypadku udostępniania tekstu aplikacja umożliwia wybranie orientacji tekstu (od prawej do lewej lub od lewej do prawej). Pozwala także ustawić rozdzielczość aplikacji w zależności od potrzeb.

PolarFox na iPhone’a jest obecnie w fazie beta. Możesz otrzymać zaproszenie, rejestrując się za pomocą linku na końcu postu. PolarFox przyjmuje pierwszych pięćdziesięciu czytelników, którzy klikną w newsblog.pl. Będziesz potrzebować TestFlight, bezpłatnej aplikacji Apple, zainstalowanej na telefonie, aby pobrać aplikację, gdy jest ona w wersji beta. Gdy aplikacja zostanie uruchomiona, ten wpis zostanie zaktualizowany o łącze do App Store.

Pobierz PolarFox z App Store

x