Uruchamiaj aplikacje i wykonuj połączenia z centrum powiadomień iPhone’a

Programy uruchamiające aplikacje są bardzo popularne w systemie Android, a także wyjątkowo potężne, ponieważ system operacyjny pozwala programistom na swobodę ich tworzenia. Są mniej popularne, być może nawet obce na iOS, ponieważ nie jest tak otwarte. Większość użytkowników będzie musiała złamać jailbreak swoje urządzenia, aby uzyskać coś zbliżonego do tego, co lubią użytkownicy Androida. To powiedziawszy, iOS nigdy nie był tak otwarty, jak w obecnej wersji, umożliwiając programistom korzystanie z Centrum powiadomień. Launcher zdecydowanie wykorzystuje to. Jest to bezpłatna aplikacja na iOS, która umożliwia dodawanie widżetów do Centrum powiadomień dla połączeń, połączeń FaceTime i aplikacji, skutecznie dodając program uruchamiający i funkcję szybkiego wybierania do obszaru.

Uruchom aplikację, aby ją skonfigurować. Launcher ma darmową wersję i wersję pro. Darmowa wersja ogranicza Cię do dwóch rzędów przycisków w Centrum powiadomień. Możesz dodać kontakt, witrynę internetową lub aplikację. Aplikacje, które możesz dodać, są ograniczone, ale obejmują wiele popularnych, takich jak Facebook i Facebook Messenger. Łupki nie są w żaden sposób szczupłe.

Launcher_select

Po skonfigurowaniu widżetów, do których chcesz uzyskać dostęp z Centrum powiadomień, pociągnij w dół i dodaj widżet Launcher (dotknij edytuj, a następnie wybierz go z listy). Zawsze, gdy chcesz uruchomić aplikację lub nawiązać połączenie, otwórz Centrum powiadomień i dotknij odpowiednich aplikacji lub opcji szybkiego wybierania, aby uruchomić aplikację lub wykonać połączenie.

Lista Launcher_appLauncher_widget

Launcher nie tylko umożliwia otwieranie aplikacji, ale także w niektórych przypadkach pozwala wybrać konkretną akcję, która ma zostać wykonana po uruchomieniu tej aplikacji. Na przykład możesz ustawić przycisk, aby otworzyć Facebook Messenger gotowy do wysłania wiadomości do dowolnego wybranego kontaktu na Facebooku.

Wersja pro aplikacji zapewnia więcej miejsca na dodawanie ikon, pozwala dostosować rozmiar ikon i usunąć sponsorowane programy uruchamiające ze stopki. Launcher został wydany jakiś czas temu, ale Apple usunął go ze sklepu App Store, powołując się na naruszenie warunków (prawdopodobnie jedyny program uruchamiający, który rządzi wszystkimi warunkami), ale po kilku drobnych modyfikacjach aplikacja została dopuszczona z powrotem do sklepu.

Zainstaluj Launcher z App Store

x