Uruchomiono Facebook Dating

Udostępnij teraz w social media:

Wszyscy wiemy, ile danych przekazaliśmy Facebookowi. Od statusu związku, po to, co robimy, połączenie z małżonkiem, rejestruj wszystko, co dzieje się w naszym życiu. To osobisty wybór, ale dało to wiele danych Facebookowi. Dzisiaj uruchomiono Facebooka Randki na Facebooku aby ułatwić znalezienie miłości poprzez to, co lubisz.

Randki na Facebooku

Uruchomiono Facebook Dating

Podstawową ideą Facebooka jest znalezienie kogoś interesującego dla Ciebie, pomoc w nawiązaniu znaczących relacji dzięki wspólnym rzeczom, takim jak zainteresowania, wydarzenia i grupy. Wszystkie dane, które podajemy od lat, pomogą ci teraz stworzyć profil randkowy i pozwolą ci bardziej autentycznie spojrzeć na to, kim jest ktoś.

Począwszy od Stanów Zjednoczonych; Facebook integruje publikowanie na Instagramie, dodając obserwujących na Instagramie do swoich list Secret Crush, oprócz znajomych na Facebooku. Do końca roku możliwe będzie dodawanie Facebooka i Instagram Stories również do Twojego profilu randkowego.

  Czy Apple naprawdę zablokował Facebooka i aplikacje Google? Czemu?

Jak działa Facebook Dating?

Nie ma osobnej aplikacji, ale funkcja dotyczy aplikacji Facebook. Możesz zdecydować się na Facebook Dating i utworzyć profil randkowy, jeśli masz 18 lat lub więcej. Ten profil jest niezależny od Twojego profilu na Facebooku. Po dodaniu wszystkich swoich zainteresowań i tego, czego szukasz, sugerowane są osoby na podstawie twoich preferencji, zainteresowań i innych rzeczy, które robisz na Facebooku

Zamiast przesuwać mnóstwo zdjęć, możesz połączyć się z nimi bezpośrednio, komentując lub polubiając, tak jak działa Facebook.

Facebook Dating Secret Crush

Istotną różnicą jest to, że Randki na Facebooku pozwalają na dopasowanie się do przyjaciół znajomych i osób, a nie w kręgu znajomych. Randki na Facebooku nie będą ci pasować do znajomych, chyba że zdecydujesz się użyć Secret Crush i oboje dodasz się do listy. Cała Twoja aktywność randkowa pozostanie na Facebooku. Nie będzie udostępniany reszcie Facebooka.

  Jak wyłączyć śledzenie aktywności na Facebooku poza witryną przez aplikacje i strony internetowe

Secret Crush

Facebook Dating ma ekscytującą funkcję o nazwie Secret Crush. Myślę, że będzie to doskonała funkcja, ponieważ możesz wybrać maksymalnie dziewięciu znajomych na Facebooku lub obserwujących na Instagramie, którzy są zainteresowani. (Aby dodać obserwujących na Instagramie, musisz połączyć swoje konto na Instagramie z Facebook Dating).

Jeśli osoba, której kochasz, dołączy do Facebook Dating, otrzyma powiadomienie z informacją, że ktoś się w niej podkochuje. Jeśli twoje sympatie dodają cię również do ich listy Tajnych sympatii, to pasuje!

Najważniejsze cechy randek na Facebooku

  • Ludzie będą wkrótce mogli łączyć się i udostępniać za pomocą Facebooka i Instagram Stories.
  • Secret Crush pozwala dopasować się do osób, które już znasz na Facebooku i Instagramie.
  • Możesz teraz dodawać posty na Instagramie do swojego profilu na Facebooku.
  • Włącz wydarzenia i grupy, aby zobaczyć osoby o podobnych zainteresowaniach.
  • Poczuj się bezpiecznie, udostępniając szczegóły swojej daty.
  • Utworzenie profilu randkowego jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Dostępność randek na Facebooku

Poza USA Facebook Dating jest obecnie dostępny w 19 innych krajach: Argentyna, Boliwia, Brazylia, Kanada, Chile, Kolumbia, Ekwador, Gujana, Laos, Malezja, Meksyk, Paragwaj, Peru, Filipiny, Singapur, Surinam, Tajlandia , Urugwaj i Wietnam. Będzie w Europie do początku 2020 roku.

x