Ustaw zegar, aby uśpić urządzenie i wyłączyć muzykę [Android]

Cechą, której bardzo pragnąłem w moim telefonie (iPhonie), była możliwość odtwarzania muzyki przez określony czas. Musiałem zrobić szybkie wyszukiwanie w Google, aby dowiedzieć się, że jest to coś, co obsługuje natywna aplikacja muzyczna. To coś, co każdy smartfon powinien być w stanie zrobić i chociaż natywna aplikacja może tego nie obsługiwać, istnieją aplikacje innych firm. Wyłącznik czasowy (muzyka i wyłączanie ekranu) to bezpłatna aplikacja na Androida obsługująca reklamy, która umożliwia ustawienie wyłącznika czasowego ekranu w ogóle, a zwłaszcza muzyki. Aplikacja umożliwia ustawienie timera, a po jego wygaśnięciu uśpi urządzenie i wyłączy każdą odtwarzaną muzykę. Przełączenie urządzenia w stan uśpienia oznacza, że ​​być może zasnąłeś, korzystając z aplikacji, która utrzymuje urządzenie w stanie uśpienia, ale jeśli włączono minutnik, uśpisz urządzenie i zaoszczędzi cenną baterię. Aplikacja nie jest dostępna bezpłatnie we wszystkich krajach, więc możesz potrzebować obejścia, aby pobrać aplikację z ograniczeniami regionalnymi.

Po zainstalowaniu użyj okrągłego suwaka, aby ustawić timer. Przejdź do ustawień aplikacji, aby dostosować funkcję „Drzemka” i zarządzać zegarami.

Włącznik czasowy uśpieniaWyłącznik czasowy

W ustawieniach możesz zarządzać maksymalną długością suwaka czasu na ekranie głównym aplikacji. Domyślnie jest ustawiony na 100 minut, ale jeśli chcesz ustawić timer na dłuższy okres, np. Dwie godziny, musisz wybrać odpowiednią długość timera w ustawieniach. Możesz także wybrać, co aplikacja ma zatrzymać po uśpieniu urządzenia.

„Długość przedłużenia” działa jak przycisk drzemki w aplikacji, ponieważ opóźnia czas uśpienia o kilka minut. Możesz dostosować czas trwania przedłużenia w ustawieniach. Gdy aplikacja jest uruchomiona, pojawia się ona w obszarze powiadomień, gdzie można użyć przycisku Rozszerz, aby dodać kilka minut do licznika czasu. Aplikacja może usypiać urządzenie, wstrzymywać muzykę oraz wstrzymywać lub przerywać nadawanie. Odblokowana wersja aplikacji usuwa reklamy, a także pozwala wyłączyć Wi-Fi i Bluetooth.

Ustawienia wyłącznika czasowegoWyłącznik czasowy

Najbardziej podoba mi się w tej aplikacji to, że nie jest to umowa typu wszystko albo nic. Możesz pozwolić mu wstrzymywać tylko muzykę lub po prostu uśpić urządzenie i zapłacić za odblokowanie Wi-Fi i Bluetooth. Za każdym razem, gdy używasz Bluetooth, możesz wyłączyć tę aplikację za Ciebie. Podobnie, jeśli wychodzisz za godzinę lub dwie i planujesz korzystać z planu transmisji danych, możesz wyłączyć Wi-Fi w aplikacji, aby oszczędzać baterię. Więcej funkcji byłoby bardzo pożądanych.

Zainstaluj czas uśpienia (muzyka i ekran wyłączony) ze sklepu Google Play