Usuń odliczanie następnego odcinka Netflix i monit Czy oglądasz [Chrome]

Oglądanie serialu przez użytkowników Netflix jest całkowicie normalne. Wiele seriali, które nie są oryginalnymi tytułami Netflix, jest dostępnych dopiero po wyemitowaniu całego sezonu. To jeszcze bardziej sprzyja oglądaniu. Netflix z jakiegoś powodu nie wierzy, że żadna osoba może oglądać cały sezon Breaking Bad. Jeśli pozostawisz ekran bezczynnie przez zbyt długi czas lub oglądasz zbyt długo, pojawi się pytanie, czy nadal oglądasz. Dodatkowo między dwoma odcinkami tej samej serii jest odliczanie, które rozpoczyna się przed odtworzeniem następnego odcinka. Możesz to pominąć, ale byłoby lepiej, gdyby nie było tego na początku. Flex Assist to rozszerzenie do Chrome, które pozwala usunąć odliczanie do następnego odcinka Netflix, a także monit, czy nadal oglądasz.

Wystarczy zainstalować Flix Assist i pozwolić mu działać w tle. Nie ma żadnego własnego interfejsu. Jedyne, co zobaczysz, to dwie wyżej wymienione irytacje Netflix, które już się nie pojawiają.

pomoc flix

Komunikat „Czy nadal oglądasz” zniknął. Podobnie, rzeczywiście usunął licznik czasu następnego odcinka Netflix między kolejnymi odcinkami serialu. Nigdy nie widzisz wyskakującego okienka w prawym dolnym rogu. Zamiast tego po prostu zaczyna grać następny odcinek.

Tak więc Flix Assist jest świetny, ale nasuwa pytanie; Dlaczego Netflix nie pozwala nam po prostu wyłączyć tych funkcji? Dostępnych jest wiele podobnych rozszerzeń, takich jak to, które radzą sobie z tymi samymi problemami, więc powinien wziąć wskazówkę.

Możliwe, że nie wszyscy uważają, że odliczanie lub komunikat „nadal obserwuję” są denerwujące. W tych samych przypadkach, np. Gdy zasypiasz w połowie napadu, możesz chcieć, aby Netflix nie odtwarzał automatycznie następnego odcinka, abyś mógł spać spokojnie, oszczędzać przepustowość i nie tracić postępów w oglądaniu.

Pobierz Flix Assist z Chrome Web Store

przez Lifehacker