Usuń swoją plakietkę z imieniem z prawego górnego rogu Chrome

Udostępnij teraz w social media:

Chrome wygląda inaczej tego ranka. Oczywiście otrzymała aktualizację, a ta aktualizacja zawiera fajnego nowego menedżera konta i funkcję konta gościa. Nowa funkcja i nowy menedżer profili wyglądają dobrze, po ich otwarciu nie jestem zbyt szalony na punkcie zmiany ikony profilu, aby odczytać moje imię, i że teraz znajduje się obok przycisków minimalizacji, maksymalizacji i zamykania Okno Chrome. Wszystko, co przewiduję, to wzrost liczby przypadkowych kliknięć i robienia rzeczy, których nigdy nie miałem zamiaru robić. Poza tym wygląda okropnie z czystym interfejsem, który tak długo kochaliśmy w Chrome. Odważę się to powiedzieć, ale wygląda jak Firefox z włączonym paskiem menu. Chrome naprawił coś, co nie było zepsute. Postanowiono również użyć zdjęcia profilowego skojarzonego z kontem Google, które jest obecnie zalogowane w Chrome, jako ikony nowego profilu użytkownika. Jednak każdy, kto nie jest zadowolony z żadnej z tych zmian wizualnych, może powrócić do starego interfejsu użytkownika. Oto jak.

  Jak uruchomić program dla Linuksa przy starcie z systemd

Aktualizacja: ten post został zaktualizowany, aby rozwiązać ten problem w przeglądarce Chrome w wersji 44.0.2403.107.

Przejdź do Chrome: // flags i poszukaj flagi „Włącz nowe menu awatara”, która jest ustawiona na wartość „Domyślna”. Ustaw wartość na „Wyłącz” i ponownie uruchom Chrome.

chrome_new_profile

Spowoduje to usunięcie nazwy użytkownika z prawego górnego rogu, a otrzymasz zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu, gdzie pierwotnie pojawiła się ikona użytkownika. Aby powrócić do starych zdjęć profili pizzy, ninja lub kwiatów, kliknij zdjęcie profilowe, które masz teraz i wybierz opcję „Edytuj”. Możesz też po prostu przejść do chrome: // settings / manageProfile. Z wymienionych ikon wybierz, której chcesz użyć.

  Jak wymusić czyszczenie schowka w systemie Windows 10

chrome_profile_pic

Chrome będzie wyglądał mniej więcej dokładnie tak, jak przed aktualizacją. Wady tego polegają na tym, że skutecznie wyłączasz nowego menedżera konta, który oprócz zmiany interfejsu użytkownika jest całkiem przyjemny. Nie żartuje, gdy mówi, że pozwala usunąć swój profil i była to zdecydowanie bardzo potrzebna funkcja. Pozwala usunąć wszystkie informacje o koncie za pomocą kilku kliknięć i jest całkiem niezły, jeśli czyścisz Chrome.

Dla przeglądarki Chrome w wersji 44.0.2403.107.

Jeden z naszych czytelników, Luff, zgłosił, że to nie działa w najnowszej wersji Chrome i dał nam obejście. Aby usunąć plakietkę, musisz zamiast tego użyć przełącznika. Kliknij prawym przyciskiem myszy skrót Chrome, którego używasz, aby go uruchomić i wybierz właściwości. Dołącz ten przełącznik „–disable-new-avatar-menu” na końcu pola Target bez cudzysłowów. Powinien tak wyglądać;

  Jak odwrócić przyciski myszy dla leworęcznych

właściwości chromu

Kliknij Zastosuj i ponownie uruchom Chrome. Pozbędziesz się plakietki z imieniem.

x