Utwórz kolaż do udostępnienia na Instagramie dzięki nowej aplikacji do układania [iOS]


Instagram robi filtry i to cudownie. Są jednak trzy rzeczy, których tak nie jest; dodaj tekst do obrazu, dodaj ramkę lub utwórz kolaż. Do tej pory użytkownicy korzystali z innych aplikacji do komponowania zdjęć przed dodaniem filtrów i udostępnieniem ich z aplikacji Instagram. Instagram uruchomił zupełnie nową aplikację o nazwie Layout, która jest w zasadzie aplikacją do kolażu z nie więcej niż ośmioma układami do wyboru. Większość z nich obsługuje dwa zdjęcia naraz, przy czym dwa mogą obsługiwać cztery zdjęcia w jednym, a jeden układ obsługuje dziewięć różnych zdjęć naraz. Nie ma ramek, ale obrazy, które dodajesz, można odbić lub odwrócić, aby stworzyć lepsze zdjęcie. Aplikacja jest obecnie bezpłatna i dostępna na iOS, a wersja na Androida ma zostać wydana w najbliższych miesiącach.

Uruchom aplikację i wybierz zdjęcie oraz układ, który będzie z nim związany. Możesz zastąpić zdjęcie w kolażu w dowolnym momencie, zanim je zapiszesz lub wyeksportujesz. Stuknij jedną z ramek na zdjęciu, aby wybrać zdjęcie. Po wybraniu zarówno układu, jak i zdjęć do umieszczenia w odpowiednich ramkach, przejdź do edycji.

Możesz zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar ramki w kolażu, zaznaczając ramkę i przeciągając uchwyt do wewnątrz lub na zewnątrz. U dołu ekranu edycji znajdują się przyciski do zamiany zdjęcia w wybranej ramce na inne, przycisk lustra do odbicia lustrzanego zdjęcia oraz przycisk do odwrócenia zdjęcia.

Layout_edit

Możesz zapisać zdjęcie w rolce z aparatu, wyeksportować je na Instagram lub otworzyć w dowolnej innej aplikacji do edycji zdjęć, gdy skończysz.

Obiektywnie rzecz biorąc, Layout nie ma wielu układów, nawet jeśli chodzi o bezpłatne aplikacje. Frame Swagg oferuje więcej układów, a także funkcję ramki, ale opcje edycji w Layout z Instagrama są wyjątkowe. Regulator rozmiaru ramy może być wyjątkowo popularny. Jeśli nic więcej, funkcja z pewnością się wyróżnia. Miejmy nadzieję, że ramki zostaną wkrótce dodane do aplikacji.

Zainstaluj układ z Instagrama z App Store

x