UWAGA Rób notatki podczas rozmów telefonicznych i zarządzaj kontaktami

W dzisiejszych czasach rozmawianie przez smartfona jest czymś oczywistym. I chociaż nie jest już niczym niezwykłym, gdy ktoś odbiera połączenie telefoniczne, to, co jest raczej przydatne w przypadku smartfona, to rzeczy, które możesz zrobić, gdy jesteś w trakcie rozmowy. NOTEify (lub Noteify w tym przypadku) to mała aplikacja na Androida, która może pomóc w zapisywaniu notatek, gdy jesteś w telefonie. Pojawia się jako ruchome okno z wbudowanym edytorem tekstu, w którym możesz dowolnie dodawać rzeczy, które chcesz zapamiętać o konkretnym kontakcie, lub nawet jeśli chcesz szybko coś zanotować bez przechodzenia do Evernote.

Interfejs Noteify wygląda dość prosto. Po zainstalowaniu i aktywacji może zsynchronizować kontakty i automatycznie wyświetlić małe wyskakujące okienko, w którym znajduje się numer kontaktów, adres e-mail, zdjęcie, imię i nazwisko oraz inne szczegóły, gdy nadejdzie połączenie. Interfejs użytkownika składa się z dwóch małych zakładek (Dane kontaktowe i Notatka kontaktowa), przycisków minimalizacji i zamykania oraz ikony przenoszenia, która umożliwia zmianę położenia Noteify.

Notatki mogą być wpisywane wstępnie lub zapisywane w locie podczas rozmowy telefonicznej. Lattar pomaga szybko i łatwo zapisywać informacje, bez przerywania samej rozmowy telefonicznej. Wbudowany edytor tekstu oferuje opcje określania czcionki i koloru tła, kopiowania do schowka, udostępniania i zapisywania itp.

Noteify_1 Noteify_2

Oprócz funkcji wymienionych powyżej, Noteify zawiera również dane kontaktu z książki telefonicznej, dzięki czemu możesz później edytować te informacje lub uzyskać do nich dostęp. Zintegrowana książka adresowa umożliwia dostęp do szczegółów kontaktów w dowolnym momencie, a nawet dodawanie nowych notatek w przypadku zmiany. Zdjęcie Twojego kontaktu jest również wyświetlane wraz z innymi odpowiednimi szczegółami, dodając mały, ale miły akcent do ogólnego projektu.

Noteify_Main Noteify_Contact

Oprócz synchronizacji istniejącej listy kontaktów i umożliwienia edycji szczegółów na ich temat, używając Noteify możesz także dodawać nowe osoby do listy kontaktów, jeśli chcesz. Pozwala wprowadzić numer telefonu, adres e-mail, imię i nazwisko, zdjęcie, a także inne szczegóły, które chcesz wyświetlić. Podobnie, możesz tworzyć nowe grupy kontaktów i ustawić wygląd książki adresowej na widok siatki lub listy.

Ekran Ustawienia aplikacji zawiera opcje włączania i wyłączania Noteify, przełączania wyświetlania głównego kontaktu po połączeniu, automatycznego zapisywania notatek, widoku siatki, przełączania na ciemny motyw i inne.

Noteify_Contact Edytuj Noteify_Sidebar Noteify_Settings

Krótko mówiąc, genialna, niewielka aplikacja, którą można w dużym stopniu dostosować i która umożliwia szybkie zapisywanie notatek podczas wykonywania połączeń telefonicznych.

Zainstaluj Noteify ze Sklepu Play