Udostępnij teraz w social media:

Wszyscy już to słyszeliśmy; iTunes zmienił branżę muzyczną i na lepsze. To wspaniale, że możesz kupić prawie każdą piosenkę przez iTunes, ale wiąże się to z wieloma ograniczeniami. Na przykład, ponieważ multimedia kupowane przez iTunes są chronione prawem autorskim, nie możesz ich skopiować na dysk zewnętrzny. Twoja muzyka, filmy i książki pozostają zamknięte w ekosystemie Apple. Sytuację pogarsza fakt, że iTunes nie jest najlepszym oprogramowaniem opracowanym przez Apple. W rzeczywistości użytkownicy, którzy inaczej kochają wszystko od Apple, narzekają na iTunes. Rynek zamienników iTunes jest więc dość konkurencyjny. WinX MediaTrans to niesamowita alternatywna aplikacja iTunes, która umożliwia selektywną synchronizację multimediów z iPhonem i usuwanie z niego DRM.

Zarządzaj iPhonem w systemie Windows w znany sposób, bezpłatnie pobrać tę alternatywę iTunes teraz.

WinX MediaTrans może przesyłać treści multimedialne z komputera stacjonarnego na telefon iPhone i odwrotnie. Może to zrobić bez angażowania iTune i selektywnego przesyłania treści. Oznacza to, że jeśli chcesz dodać nową muzykę, filmy lub książki do swojego urządzenia, nie musisz synchronizować całej biblioteki. Możesz po prostu dodać nowe elementy i skończyć z tym. Przesyłanie treści nie jest jednak takie trudne, podobnie jak synchronizacja wybiórcza. To usunięcie DRM sprawia, że ​​WinX MediaTrans jest wart swojej ceny. To usunięcie DRM sprawia, że ​​WinX MediaTrans działa jako najlepsza alternatywa dla iTunes.

WinX MediaTrans daje ci to, czego brakuje iTunes: Usuń DRM

WinX MediaTrans może usuwać DRM z filmów, muzyki i książek. Aby usunąć DRM z zawartości na iPhonie, musisz mieć zainstalowany iTunes i zsynchronizowaną bibliotekę z systemem. Ponadto musisz zezwolić innym aplikacjom na dostęp do pliku XML swojej biblioteki za pośrednictwem preferencji iTunes.

Aplikacja usuwa tylko DRM z treści na iPhonie lub w bibliotece iTunes. Jeśli masz zawartość chronioną DRM, której nie ma w iTunes ani na urządzeniu, WinX MediaTrans nie może usunąć z niej DRM.

Otwórz WinX MediaTrans i kliknij „Usuń DRM”. Jeśli pojawi się monit o zezwolenie na dostęp do biblioteki iTunes XML, włącz ją. Wróć do ekranu głównego aplikacji i kliknij „Usuń DRM”. Wybierz pliki, z których chcesz usunąć ochronę praw autorskich, i kliknij przycisk Usuń DRM w prawym dolnym rogu. Usunięcie informacji z pojedynczego pliku nie zajmuje aplikacji dłużej niż kilka sekund. Jeśli masz dużą bibliotekę, usunięcie z niej ochrony praw autorskich może zająć trochę czasu.

Selektywna synchronizacja multimediów

Większość alternatyw iTunes oferuje selektywną synchronizację multimediów dla filmów i muzyki. WinX MediaTrans umożliwia selektywną synchronizację utworów, filmów, zdjęć, dzwonków i książek elektronicznych. Nawet najbardziej bogate w funkcje alternatywy iTunes nie synchronizują książek elektronicznych w iBookach. Jeśli chodzi o synchronizację, jest to dwukierunkowe. Możesz synchronizować multimedia z komputera stacjonarnego na telefon iPhone, ale możesz też synchronizować je z telefonu iPhone na komputer.

Sprawdź -   Jak poprawić wydajność Linuksa w maszynie wirtualnej VirtualBox

WinX MediaTrans umożliwia wybór pojedynczych plików multimedialnych lub całych folderów plików multimedialnych. Oznacza to, że możesz wybrać folder biblioteki muzycznej na pulpicie i zsynchronizować całą jego zawartość z iPhonem. Nawet jeśli zawartość folderu jest posortowana w podfoldery, WinX MediaTrans będzie mógł go zsynchronizować. Ponadto zachowuje wszystkie metadane przechowywane w plikach. Oznacza to, że okładki albumów nie zostaną utracone podczas synchronizacji muzyki.

Konwersja plików

iTunes nie akceptuje plików multimedialnych w formacie innym niż Apple. Ale WinX MediaTrans ma schludną, ukrytą funkcję; konwersja plików. Nie jest to jednak uniwersalny konwerter plików, może konwertować pliki wideo z formatu M4V na MP4 oraz konwertować muzykę z formatu ACC do uniwersalnego formatu MP3. Robi to domyślnie, ale jeśli nie potrzebujesz go do konwersji plików, możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach aplikacji.

Aplikacje do przechowywania plików

IPhone nie działa jako urządzenie pamięci masowej. Nie można go podłączyć do komputera PC lub Mac i przesyłać do niego dokumentów lub archiwów. To po prostu nie działa w ten sposób. Jest jednak na to sposób; aplikacje do przechowywania plików. Nie mówimy o aplikacjach takich jak Dropbox czy Dysk Google. W App Store dostępne są aplikacje, które umożliwiają przesyłanie plików do urządzenia z systemem iOS. Możesz przeglądać pliki w tych aplikacjach. Aby dodać pliki do takiej aplikacji, potrzebujesz iTunes.

Sprawdź -   Jak wyszukiwać wiadomości e-mail według rozmiaru w Gmailu

Dlaczego nazywamy WinX MediaTrans najlepszą alternatywą dla iTunes, jest to, że oprócz synchronizacji multimediów i usuwania DRM, może również przesyłać pliki bezpośrednio na iPada iPhone’a. Nie potrzeba iTunes, żadna inna aplikacja do przechowywania plików nie jest wymagana!

Koszt

Dożywotni klucz licencyjny WinX MediaTrans kosztuje 35,95 USD. Dostępne są wersje dla systemów Windows i Mac! Możesz kupić licencję rodzinną za 65,95 USD i uruchomić aplikację na sześciu różnych komputerach. Aplikacja ma również wersję próbną, której możesz użyć do przetestowania jej przed zakupem. Każdego dnia jesteś ograniczony do przesyłania i tworzenia kopii zapasowych określonej liczby plików multimedialnych. Jeśli podoba Ci się aplikacja, ale nadal nie jesteś pewien, czy potrzebujesz dożywotniej licencji, możesz uzyskać roczną licencję za 29,95 USD.

Funkcja usuwania DRM jest tym, co odróżnia tę aplikację od innych aplikacji w tej niszy. Jeśli chcesz zwolnić zawartość zakupioną w iTunes z jej ochrony praw autorskich, ta aplikacja jest dość łatwym sposobem na zrobienie tego.