Użyj polecenia Ok Google, aby wszystkie powiadomienia zostały odczytane na głos


Ok Google to bardzo popularna funkcja Androida, która w marcu tego roku otworzyła API dla programistów. Oznacza to, że programiści mogą zintegrować funkcje aplikacji za pomocą polecenia OK Google. Dzięki temu użytkownicy będą mogli wywołać funkcję aplikacji za pomocą polecenia „OK Google”. OK Google Notifications to bezpłatna aplikacja na Androida, która doskonale wykorzystuje funkcję Ok Google i odczytuje wszystkie powiadomienia. W tej chwili aplikacja jest bardzo prosta, więc ma tylko jedno polecenie, które odczyta wszystkie powiadomienia, ale nie pozwala jej nakazać odczytania tylko ostatniego powiadomienia lub powiadomień z określonej aplikacji.

Zainstaluj OK Google Notifications i pozwól mu na dostęp do Twoich powiadomień. Aby aplikacja mogła odczytać powiadomienia na głos, musisz włączyć dźwięk urządzenia.

Po przyznaniu aplikacji odpowiednich uprawnień powiedz „OK Google”, aby wywołać funkcję. Gdy OK Google zacznie słuchać, powiedz „Otwórz moje powiadomienia”. Polecenie otworzy aplikację. Dotknij przycisku mikrofonu, a Twoje powiadomienia zostaną odczytane na głos. Jeśli nie masz nowych powiadomień, aplikacja poinformuje Cię o tym.

OK Google Notifications-2

OK Powiadomienia Google działają świetnie i są świadectwem tego, jak wiele korzyści możesz uzyskać z Ok Google. Warto wspomnieć, że Twoje urządzenie i wersja Androida muszą obsługiwać Ok Google. Jeśli użyłeś roota lub innego włamania, aby włączyć Ok Google na swoim urządzeniu, aplikacja może lub nie działać.

To jest pierwsza wersja OK Google Notifications i prawdopodobnie zostaną dodane nowe funkcje, które, miejmy nadzieję, pozwolą aplikacji odczytać powiadomienia z określonej aplikacji lub przeczytać kilka ostatnich powiadomień.

Zainstaluj OK Powiadomienia Google ze sklepu Google Play

x