Udostępnij teraz w social media:

W wielu krajach posiadanie własnego samochodu jest koniecznością. Samochody są dostarczane z instrukcjami obsługi, ale tak naprawdę mają pomóc w rutynowej konserwacji. Jeśli nie wiesz, co kryje się pod maską Twojego samochodu, podręcznik jest dobrym miejscem do rozpoczęcia nauki. To powiedziawszy, podręcznik nie pomoże ci zbytnio w konserwacji samochodu. To jest coś, czego uczysz się z czasem. Podstawy obejmują wiedzę, kiedy i jak zmienić opony, kiedy i jak zmienić olej oraz jak szybko uruchomić samochód. To nie trwa zbyt długo, aby to zrozumieć. Nie tak łatwo jest się nauczyć, co oznaczają niektóre problematyczne dźwięki dochodzące z Twojego samochodu. Mógłbyś opisać dźwięk swojemu mechanikowi, a oni mogą znaleźć przyczynę. Alternatywnie możesz zdiagnozować hałas samochodu za pomocą My Car Makes Noise.

Sprawdź -   Jak zmienić ustawienia gry, aby zmniejszyć chorobę lokomocyjną

My Car Makes Noise to biblioteka dźwięków samochodów. Witryna sortuje dźwięki według lokalizacji, tj. Skąd pochodzi dźwięk. Dźwięk może dochodzić spod maski, spod samochodu lub z zewnątrz samochodu. Jeśli nie masz pewności, skąd pochodzi dźwięk, możesz posłuchać całej biblioteki dźwięków.

Jeśli wiesz, skąd dochodzi dźwięk, tj. Spod maski lub spoza samochodu, wybierz dla niego bibliotekę dźwięków. Biblioteka dzieli dźwięki na różne obszary problemowe. Sekcja „Pod samochodem” zawiera trzy inne podsekcje; Hałas zawieszenia, hamulców i kół oraz hałas układu wydechowego. Rozwiń każdą sekcję i kliknij różne wymienione dźwięki.

Każdy dźwięk ma tuż pod sobą diagnozę. Na przykład dźwięk, który wydaje samochód, gdy występuje problem z akumulatorem, np. Gaśnie, jest oznaczony jako taki.

Sprawdź -   Jak użyć kodu spotkania Zoom, aby dołączyć do spotkania

Aby zrozumieć diagnozę, musisz trochę zaznajomić się z poprawną nazwą części samochodowych. Szybkie wyszukiwanie w Google pomoże ci.

My Car Makes Noise to dobre miejsce do diagnozowania hałasu samochodowego. Być może możesz nawet podzielić się nim ze swoim mechanikiem. Nie powinieneś próbować samodzielnie rozwiązać problemu. Powinieneś także posłuchać, co mówi twój mechanik. Biblioteka dźwięków służy jako ogólny przewodnik, ale mechanik patrzy na Twój samochód i nadal może go dokładniej zdiagnozować. My Car Makes Noise może wskazać ogólny kierunek problemu, ale Twoim mechanikiem jest lekarz samochodowy.

Możesz przesyłać własne dźwięki do My Car Makes Noise. Jeśli zdecydujesz się wesprzeć stronę internetową, upewnij się, że otrzymujesz dokładną diagnozę przesyłanego dźwięku.

Sprawdź -   Jak prawidłowo skonfigurować PlayStation VR

Odwiedź stronę Mój samochód robi hałas