Uzyskaj dostęp do często używanych aplikacji z szuflady powiadomień

Zwykle, gdy chcesz otworzyć aplikacje na urządzeniu z Androidem, robisz to z ekranu głównego, szuflady aplikacji lub listy ostatnich aplikacji, która została po raz pierwszy wprowadzona w Ice Cream Sandwich. Ale wszystkie te opcje nigdy nie wydają się wystarczająco szybkie, jeśli chodzi o szybkie i łatwe otwieranie ulubionych lub najczęściej używanych aplikacji. Tutaj z pomocą przychodzi nowa aplikacja, trafnie nazwana Hangar. Dzięki temu poręcznemu narzędziu w swoim arsenale nie będziesz musiał znosić bólu związanego z pierwszym wskoczeniem na ekran główny lub wstrzymaniem filmów. Hangar umożliwia dostęp do ulubionych aplikacji z najczęściej używanego miejsca na urządzeniu; szuflada powiadomień.

Większość ludzi używa szuflady powiadomień tylko do sprawdzania wiadomości e-mail lub tekstu, nie wiedząc, że ta sprytna lokalizacja może być również używana do uruchamiania aplikacji. W tym celu Hangar zapewnia ostateczne rozwiązania. Automatycznie śledzi aplikacje, których używasz najczęściej, i wyświetla je na pasku powiadomień w celu uzyskania natychmiastowego dostępu. Hangar wyświetla każdą aplikację z jej rzeczywistą ikoną, co oznacza brak etykiet pod spodem. Możesz jednak dostosować zarówno wygląd, jak i wiele innych dodatkowych opcji na ekranie Ustawienia aplikacji.

Hangar Hangar_Settings

Ustawienia w hangarze są podzielone na wiele zakładek; pierwsza zakładka, Zachowanie, umożliwia aktywację lub dezaktywację aplikacji, przełączanie opcji uruchamiania, a także określanie pozycji ikon aplikacji w szufladzie powiadomień (na górze lub na dole). Możesz także określić współczynnik wagi, aby posortować te aplikacje według domyślnych, od niedawna, uruchomień aplikacji lub spędzonego czasu.

Karta Wygląd umożliwia wybranie łącznej liczby aplikacji, które mogą być wyświetlane jednocześnie, oraz przełączanie ikony powiadomień. Możesz także umieścić separator między skrótami w hangarze a innymi powiadomieniami, a także pokolorować ikony z niestandardowym odcieniem, zmienić rozmiar ikon i tło. Co ciekawe, Hangar monitoruje również użycie aplikacji i podaje statystyki oraz czas spędzony w aplikacjach na swojej własnej karcie.

Ustawienia hangaru Wygląd w hangarze Statystyki hangaru

Hangar umożliwia zarządzanie aplikacjami za pomocą inteligentnego widżetu, który automatycznie skaluje się i zmienia rozmiar w miarę dodawania kolejnych aplikacji do listy. Oferuje dwa różne style widżetów; Hangar Apps Widget i Hangar Stats Wdiget, które można dostosować podczas umieszczania na ekranie głównym.

Hangar Widget Two Hangar Ustawienia Widgetu Hangar Widget One

Krótko mówiąc, jeśli chcesz, aby ekran główny lub ekran blokady był wolny od skrótów do aplikacji, Hangar zapewnia ostateczne rozwiązanie. Działa na wszystkich urządzeniach z Androidem 4.2 lub nowszym.

Zainstaluj Hangar ze Sklepu Play