Udostępnij teraz w social media:

Nie można grać w Pokèmon Go, chyba że wyjdziesz. Niantic wprowadził pewne zmiany w grze, aby ułatwić grę z domu. Pokémon mają tendencję do odradzania się wokół ciebie, jeśli zostawisz grę otwartą na jakiś czas i możesz uzyskać dostęp do siłowni z większej odległości, ale wzrost zasięgu nie jest duży. W rzeczywistości, nawet jeśli możesz zobaczyć Pokèstopa lub siłownię na mapie, nawet jeśli znajduje się na następnej ulicy, nie będziesz mieć do niego dostępu. Dlatego nie może zaszkodzić trochę sfałszować swojej lokalizacji i zbliżyć się wystarczająco blisko, aby uzyskać dostęp do przystanków i siłowni. Oto jak.

Podróbka lokalizacji Pokèmon Go

Zanim przejdziemy dalej, powinieneś wiedzieć, że Niantic zakazuje graczom fałszowania lokalizacji. Mówiąc ogólnie, to oszustwo, więc spróbuj tego na własne ryzyko. Zalecamy nie posuwać się zbyt daleko, gdy fałszujesz swoją lokalizację. Spróbuj odwiedzić przystanki i siłownie widoczne na mapie po otwarciu gry i powinieneś być bezpieczny.

Sprawdź -   Jak zminimalizować okno wiersza polecenia do zasobnika systemowego w systemie Windows 10

Podróbka lokalizacji Pokèmon Go – iOS

Aby sfałszować swoją lokalizację w Pokèmon Go na urządzeniu z systemem iOS, telefon musi być podłączony do komputera z systemem Windows. Będziemy używać aplikacji o nazwie iSpoofer. To nie jest za darmo. Możesz wypróbować za darmo przez trzy dni, ale potem musisz wykupić subskrypcję usługi.

Musisz mieć iTunes zainstalowany na komputerze z systemem Windows 10. Musi to być wersja stacjonarna aplikacji, a nie ta ze sklepu Microsoft.

Ściągnij i zainstaluj iSpoofer. Podłącz swój iPhone do komputera. Po uruchomieniu aplikacja poprosi o pobranie i zainstalowanie obrazu programisty Apple. Pozwól na to.

Po wykonaniu wszystkich czynności kliknij przycisk „Fałsz”.

Po kliknięciu przycisku Spoof otworzy się nowe okno z mapą. Użyj mapy, aby przejść do miejsca, do którego chcesz się przenieść, tj. Bliżej Pokèstop lub siłowni, do której chcesz uzyskać dostęp, i kliknij przycisk Przenieś.

Sprawdź -   Jak zablokować dostęp do Internetu dla usług systemu Windows 10

Otwórz Pokèmon Go na swoim iPhonie i powinieneś przenieść się do nowej lokalizacji. Będziesz mieć dostęp do siłowni i zakręcać Pokèstops.

Podróbka lokalizacji Pokèmon Go – Android

W systemie Android użytkownicy mają więcej swobody. Rozwiązanie fałszowania lokalizacji jest bezpłatne (z reklamami) i nie wiąże użytkowników z komputerem. Wszystko czego potrzebujesz to aplikacja o nazwie Fałszywy GPS GO Spoofer Lokalizacja bezpłatny. Zainstaluj to na urządzeniu z Androidem.

Android pozwala sfałszować swoją lokalizację, jeśli masz do tego odpowiednią aplikację. Istnieje wbudowane ustawienie, które pozwala wybrać aplikację, która będzie kontrolować Twoją lokalizację. Oto jak to skonfigurować.

  1. Otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do grupy ustawień System.
  2. Przejdź do Informacje o telefonie i stuknij numer kompilacji 7 razy, aby włączyć Opcje programisty.
  3. Po włączeniu opcji programistycznych wróć do ekranu głównego aplikacji Ustawienia.
  4. Wybierz Opcje programisty i przewiń w dół do sekcji Debugowanie.
  5. Stuknij „Wybierz fałszywą aplikację lokalizacyjną” i wybierz Fałszywy GPS Spoofer lokalizacji GPS bezpłatny.
  6. Możesz teraz wrócić do aplikacji i sfałszować swoją lokalizację.
Sprawdź -   Jak znaleźć zarchiwizowane wiadomości e-mail w Gmailu

Otwórz Fake GPS GO Lokalizacja Spoofer Bezpłatnie i użyj mapy, aby wybrać, gdzie jest siłownia lub Pokèstop. Gdy będziesz gotowy do zmiany lokalizacji, naciśnij przycisk odtwarzania.

Przełącz się na Pokèmon Go, a Twoja lokalizacja zostanie zaktualizowana.

Rozwiązanie iOS służące do fałszowania lokalizacji w Pokèmon Go jest płatne, ale jeśli zdarzy ci się mieć urządzenie z Androidem, możesz zainstalować Pokèmon Go na nim, podłączyć swoje konto, odwiedzić Pokèstops i wrócić do urządzenia iOS, aby zagrać. Postęp zostanie zsynchronizowany, ponieważ jest zapisywany na własnych serwerach gry.