Uzyskaj dostęp do wszystkich aplikacji Google w Gmailu dzięki zintegrowanej skrzynce odbiorczej dla przeglądarki Firefox

Wiemy, że wszystkie usługi Google, takie jak Gmail, Kalendarz, Mapy, Dysk Google itp., Są zbiorczo oznaczone jako Google Apps. Gigant wyszukiwania dość dobrze zintegrował te aplikacje ze sobą, umożliwiając sterowanie nimi za pomocą jednego konta. Jednak to, czego nadal brakuje, to umożliwienie użytkownikom dostępu do tych usług w ramach ujednoliconego interfejsu. IntegratedInbox to sprytna nowa usługa, która zawiera odpowiedź. Instalując jego mały dodatek w przeglądarce Firefox, możesz przenieść wszystkie aplikacje Google, a także popularne usługi innych firm, takie jak Evernote, Feedly, Twitter i inne, bezpośrednio na swoje konto Gmail, zapewniając łatwy i szybki dostęp do nich.

Konfiguracja IntegratedInbox dla Twojego konta Gmail jest prosta i prosta. Po prostu przejdź do jego strony internetowej, znajdź link do zainstalowania dodatku do Firefoksa, a następnie otwórz lub odśwież kartę konta Gmail.

Przejdź do skrzynki odbiorczej Gmaila, gdzie zobaczysz ekran powitalny.IntegratedInbox oferuje użytkownikom trzy różne plany subskrypcji; Bezpłatna, Plus i Pro, gdzie dwie ostatnie pozwalają dodawać dodatkowe aplikacje i cieszyć się dodatkowymi korzyściami, płacąc roczną opłatę. Oba płatne plany obejmują 14-dniowy bezpłatny okres próbny bez żadnych wymagań dotyczących karty kredytowej. Ale jeśli nie masz czasu na wypełnienie formularzy rejestracyjnych, możesz dać darmowej wersji szansę.

Zintegrowana skrzynka odbiorcza

IntegratedInbox zapewnia w zasadzie szybki dostęp do aplikacji Google i innych firm za pomocą rozwijanych skrótów. Oprócz głównej skrzynki odbiorczej możesz dodać do 2 dodatkowych aplikacji na koncie Free, 5 na Plus i bez ograniczeń na koncie Pro. Po kliknięciu skrótu aplikacji IntegratedInbox natychmiast ładuje aplikację, umożliwiając korzystanie z niej bez wychodzenia z Gmaila.

Zintegrowany Gmail w skrzynce odbiorczej

Nowe aplikacje można importować na konto Gmail ze strony preferencji dodatku, do której można uzyskać dostęp, klikając menu Ustawienia, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej.

IntegratedInbox_Settings

Na ekranie ustawień znajdują się cztery różne zakładki. Pierwsza zakładka od lewej (Nowości i porady) zawiera informacje o produkcie i porady. Konfiguracja ogólna umożliwia skonfigurowanie kilku ogólnych ustawień, a karta Integracje umożliwia dodawanie i usuwanie żądanych aplikacji za pomocą prostego przeciągania i upuszczania. Niektóre aplikacje są oferowane tylko w wersjach usługi Pro lub Plus. Na przykład Digg, Evernote, Google Keep, YouTube itp. Są dostępne tylko dla płatnych użytkowników. Ale pozostałe aplikacje Google są otwarte dla wszystkich.

IntegratedInbox_Integrations

Ogólnie rzecz biorąc, IntegratedInbox to świetny sposób na dostęp do Google Apps w jednym miejscu. Trwają również prace nad rozszerzeniem tej usługi do przeglądarki Chrome.

Zainstaluj Integratedinbox for Firefox

x