Jeśli kiedykolwiek byłeś ciekawy eksploracji Internetu na Kubie, możesz użyć sieci VPN, aby uzyskać kubański adres IP i sfałszować swoją drogę do granic cyfrowych tego kraju. Dzięki tej metodzie nie tylko odblokujesz cały świat treści w języku hiszpańskim, ale także znacząco zwiększysz swoją prywatność online dzięki potężnemu szyfrowaniu VPN. Dzisiaj pokażemy Ci, jak to zrobić.

Pomimo wzajemnego połączenia naszego współczesnego świata, w Internecie wciąż istnieje wiele arbitralnych ograniczeń. Możesz na przykład znaleźć cenzurowane połączenie podczas przekraczania granicy do niektórych krajów lub napotkać błąd proxy Netflix podczas oglądania filmów online. Większość z nich jest bezpośrednio związana z Twoim adresem IP, który jest ciągiem liczb, który informuje strony internetowe, gdzie aktualnie się znajdujesz.

Dobrą wiadomością jest to, że można ominąć większość tych ograniczeń, wdrażając niezawodną wirtualną sieć prywatną. Sieci VPN szyfrują ruch opuszczający Twoje urządzenie, umożliwiając surfowanie i przesyłanie strumieniowe z pełną anonimowością. Możesz nawet użyć ich do uzyskania nowego adresu IP z Kuby lub dowolnego innego kraju na świecie, a wszystko to za pomocą kilku kliknięć. Poniżej opiszemy cały proces wraz z pełnym przewodnikiem na temat uzyskiwania i używania kubańskiego adresu IP z własnego urządzenia.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Znalezienie odpowiedniej sieci VPN, aby uzyskać kubański adres IP

Korzystanie z VPN ma tak wiele wyjątkowych zalet, że nie możemy ich tutaj wymienić. Dwie podstawowe funkcje obejmują wybór nielokalnych adresów IP i podstawowe szyfrowanie danych, które zapewniają bezpieczeństwo online, anonimowość i szereg innych dodatków. Możesz korzystać z VPN, aby bezpiecznie uzyskiwać dostęp do strumieni filmowych w Fire TV, chronić swoje dane na iOS lub Android, zablokować komputer w celu zapewnienia maksymalnej prywatności i wiele więcej.

Pozostaje jednak jedno wielkie pytanie: skąd wiesz, która sieć VPN jest najlepsza do uzyskania kubańskiego adresu IP? Badania są ważne, podobnie jak budowanie gruntownej bazy wiedzy na temat tego, co czyni VPN najlepszą w branży. Uprościliśmy ten proces zaleceniami VPN w następnej sekcji.

Czy potrzebujesz kubańskich serwerów dla kubańskich adresów IP?

Uzyskanie adresu IP w innym kraju niesie ze sobą wiele fantastycznych korzyści, w tym oglądanie filmów z innych krajów, strumieniowanie lokalnych kanałów na żywo i omijanie blokad cenzury. Aby uzyskać te adresy IP, wystarczy aktywne konto z silną i niezawodną siecią VPN. Ta sieć VPN musi jednak fizycznie znajdować się w obszarze, z którego ma pochodzić adres IP. Oznacza to, że rozmiar sieci serwera odgrywa kluczową rolę, w której można używać adresów IP i które są niedostępne w różnych usługach.

Więc tak, potrzebujesz VPN z serwerami faktycznie znajdującymi się na Kubie, aby uzyskać kubański adres IP. Może to jednak stanowić problem dla wielu osób, ponieważ stan Internetu na Kubie jest słaby, delikatnie mówiąc. Przeszukaliśmy najbardziej niezawodne sieci VPN, aby znaleźć te, które mają serwery w całym kraju. Oto nasza rekomendacja:

PureVPN ma kubańskie serwery

purevpn

Trudno jest znaleźć bezpieczną, niezawodną i szybką sieć VPN, która faktycznie zapewnia dostęp do serwera z Kuby. Na szczęście PureVPN jest jedną z takich sieci VPN. Firma zapewnia szybkie prędkości i niewiarygodne funkcje prywatności, a wszystko to z pełną gamą kubańskich adresów IP gotowych do użycia na dowolnym urządzeniu.

Sprawdź -   Jak włączyć sprawdzanie pisowni w systemie Windows w Chrome

PureVPN ma pełny zestaw funkcji bezpieczeństwa, które zapewniają bezpieczeństwo przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami online, nie tylko związanymi z prywatnością i bezpieczeństwem. Dzięki PureVPN będziesz mieć ochronę antywirusową, osłony przed złośliwym oprogramowaniem, funkcje blokowania aplikacji i filtry witryn DNS w jednym pakiecie. Wystarczy pobrać oprogramowanie, włączyć potrzebne funkcje i jesteś bezpieczny. To jeden z najlepszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń w Internecie!

PureVPN zapewnia wiele dodatkowych funkcji prywatności. Zaczyna się od zasady zerowego rejestrowania ruchu i kontynuuje automatyczny przełącznik zabijania, 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich danych i ochrona przed wyciekiem DNS. A dzięki własnej sieci 2 000 serwerów PureVPN w ponad 140 różnych krajach masz również gwarancję szybkiego połączenia przez cały czas!

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

NAJLEPSZE DLA CUBAN IP: Zaoszczędź tutaj 74% na 2-letnim planie PureVPN, zaledwie 2,88 USD / mc z 31-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Cenzura internetowa na Kubie – Dlaczego warto korzystać z VPN

Cube nie jest dokładnie znany z bezpłatnej i otwartej infrastruktury online. W rzeczywistości umieściliśmy Kubę w jednym z najgorszych krajów pod względem wolności w Internecie. Wynika to głównie ze stanu służby w regionie, ale wiąże się to również z silną cenzurą rządu.

Stan dostępu do Internetu

Internet na Kubie najlepiej opisać jako rzadki i zawodny. Nielegalne jest posiadanie przez prywatne domy własnego połączenia, co większość ludzi w świecie zachodnim przyjmuje za pewnik. Bez domowych routerów, bez Wi-Fi, bez konieczności powrotu do domu i zadowalania się dobrym Netflixem. Zamiast tego, jeśli chcesz korzystać z Internetu na Kubie, musisz zabrać urządzenie do państwowych kawiarni i podać swoje nazwisko i adres, zanim się zalogujesz.

Cenzura na Kubie

Oprócz chwiejnej infrastruktury internetowej i sztywnych systemów kontroli, Internet Kuby jest również intensywnie monitorowany i regulowany przez lokalne władze. Próba wyszukiwania terminów uznanych przez partię rządzącą za niesmaczne, w tym wiadomości antypolitycznych, powoduje wyświetlenie wyskakującego okienka na ekranie użytkownika, zabraniającego dostępu „ze względów bezpieczeństwa państwa”. Lista ponad 40 stron internetowych jest również zabroniona na Kubie.

POWIĄZANE CZYTANIE: Najlepsza sieć VPN dla dziennikarzy

Pokonanie kubańskiej cenzury

Jedyną dobrą wiadomością na temat stanu Internetu na Kubie jest to, że zastosowane metody cenzury nie są bardzo wyrafinowane. Częściowo wynika to z wysokich kosztów dostępu do Internetu, co oznacza, że ​​większość Kubańczyków nie może sobie pozwolić na korzystanie z niego. Luźne środki bezpieczeństwa ułatwiają obejście blokady cenzury, aby uzyskać dostęp do otwartego i bezpłatnego internetu z pełną anonimowością przy użyciu dobrej sieci VPN. Jeśli planujesz podróż na Kubę, upewnij się, że masz zainstalowaną wirtualną sieć prywatną i jesteś gotowy do pracy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Najważniejsze wskazówki dotyczące podróży w zakresie cyberbezpieczeństwa

Najlepsze sieci VPN do użytku na Kubie lepsze bezpieczeństwo online

Chociaż PureVPN jest jedną z niewielu sieci VPN najwyższego poziomu, która oferuje faktyczny dostęp do kubańskich adresów IP, istnieje wiele innych usług VPN, z których można korzystać podczas pobytu na Kubie w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych. Poniżej znajdują się dwa najbardziej niezawodne.

Sprawdź -   Jak ukryć swój adres IP na Androidzie: 3 łatwe rozwiązania

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_436_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

ExpressVPN należy do najszybszych sieci VPN na rynku. Firma oferuje szeroki zakres funkcji prywatności, które zapewnią bezpieczeństwo za każdym razem, w tym 256-bitowe szyfrowanie AES, zasadę zerowego logowania oraz ochronę wyłączników i ochronę przed wyciekiem DNS w swoich aplikacjach. Sieć serwerów ExpressVPN obejmuje również ponad 3000 lokalizacji w 94 różnych obszarach, co daje wiele opcji szybkiego połączenia!

Korzystanie z ExpressVPN jest zaskakująco proste, wszystko dzięki niestandardowemu oprogramowaniu stworzonemu dla prawie wszystkich nowoczesnych urządzeń, w tym Windows, Mac, Android i iOS. Po utworzeniu konta wystarczy pobrać aplikację, zalogować się i gotowe. ExpressVPN dba o znalezienie najszybszego serwera, z którym można się połączyć przy każdym włączeniu urządzenia, zapewniając bezpieczeństwo danych przy każdym logowaniu.

Niestety ExpressVPN nie oferuje użytkownikom kubańskich adresów IP. Znajdziesz więcej węzłów na Karaibach, co oznacza, że ​​jeśli mieszkasz lub podróżujesz na Kubę, z łatwością znajdziesz szybkie i bezpieczne połączenie z pobliskiego kraju.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowywanie Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime
 • Niezawodne i szybkie połączenia
 • Obsługuje WSZYSTKIE urządzenia
 • Brak dzienników danych osobowych
 • Dostępna obsługa czatu na żywo.
Cons

 • Kosztowny plan miesięczny.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN ma największą sieć serwerów na rynku, oferując jedne z najlepszych funkcji i najszybsze prędkości. Użytkownicy mają obecnie dostęp do ponad 5500 serwerów w 59 krajach, a także do wielu unikalnych usług, które oferuje tylko NordVPN, w tym do ochrony przed atakami DDoS, podwójnym szyfrowaniem i routingu przez sieć VPN. Aby korzystać z tych i wielu innych funkcji, wystarczy kliknąć i połączyć się z odpowiednim serwerem, a następnie gotowe.

NordVPN zapewnia fantastyczną i dokładną politykę zerowania, która obejmuje wszystko, od przepustowości do znaczników czasu, ruchu do adresów IP. Twoja aktywność nigdy nie jest rejestrowana ani udostępniana stronom trzecim, co pomaga zachować twoją prywatność w nienaruszonym stanie, nawet w krajach o ograniczonym dostępie i pod nadzorem. Wspomaganie tych funkcji to 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich danych, automatyczny przełącznik „zabicia”, ochrona przed wyciekiem DNS i szereg konfigurowalnych funkcji szyfrowania.

Ogromna sieć serwerów tego dostawcy niestety nie obejmuje Kuby. Jeśli jednak mieszkasz w kraju, możesz nadal korzystać z NordVPN, aby chronić swoje dane.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Serwery zoptymalizowane do odblokowywania Netflix
 • Większość serwerów VPN z różnymi adresami IP
 • Torrentowanie jest wyraźnie dozwolone
 • „Podwójna” ochrona danych
 • Obsługa czatu na żywo.
Cons

 • Bardzo mało
 • Przetwarzanie zwrotów może potrwać 30 dni.

Jak aktywować kubański adres IP

Po przejściu przez trud poszukiwań, rejestracji, pobierania i instalowania sieci VPN jesteś gotowy, aby cieszyć się owocami swojej pracy. Może to być dość szybki proces, ponieważ wykonałeś już większość ciężkiej pracy! Aby rozpocząć, postępuj zgodnie z prostym przewodnikiem poniżej.

Najpierw otwórz przeglądarkę internetową na komputerze i zaloguj się na swoje konto VPN. Pobierz aplikację na swój sprzęt (Windows, Mac, iOS, Fire TV itp.). Pamiętaj, że możesz zostać przekierowany na rynek aplikacji mobilnych, jeśli instalujesz VPN na Androidzie lub iPhonie. W przeciwnym razie po prostu pobierz plik exe i użyj go.

Uruchom oprogramowanie VPN i zaloguj się przy użyciu poświadczeń konta. Większość aplikacji automatycznie połączy się z najszybszym serwerem zaraz po uruchomieniu, co prawdopodobnie nie zapewni pożądanego kubańskiego adresu IP. Zamiast, otwórz przeglądarkę serwera VPN i przeglądaj lokalizacje, aż znajdziesz Kubę. Znajdź tam szybki serwer, a następnie kliknij, aby się połączyć. Po kilku chwilach powinieneś zobaczyć zielone światło, wskazujące, że jesteś online i bezpieczny, wraz z kubańskim adresem IP.

Warto przetestować swój adres IP, aby upewnić się, że rzeczywiście działa. Jeśli wystąpił błąd w procesie instalacji lub jeśli masz przeciek adresu IP, być może nie masz obiecanego kubańskiego adresu IP. Szybki test uspokoi umysł.

Podczas gdy twoja sieć VPN jest aktywna i połączona z kubańskim serwerem, otwórz przeglądarkę internetową i odwiedź ipleak.net. Strona automatycznie uruchomi wyszukiwanie adresu IP. Po zakończeniu zobaczysz u góry pole z napisem „Twoje adresy IP”. Tuż poniżej powinien pokazywać Kubę jako kraj pochodzenia, co oznacza, że ​​wszystko jest połączone i działa dobrze.

Więcej tajemnic, aby zapewnić bezpieczeństwo danych

Zainstalowanie sieci VPN ma duży wpływ na bezpieczeństwo danych, ale nie jest to rozwiązanie za jednym kliknięciem spełniające wszystkie Twoje potrzeby w zakresie prywatności w Internecie. Obszary takie jak Kuba, które podlegają restrykcyjnej kontroli online, stwarzają szereg zagrożeń dla użytkowników wewnątrz granic, szczególnie jeśli jesteś podróżnikiem. Najpierw uzyskaj dobrą sieć VPN, a następnie skorzystaj z tych dodatkowych wskazówek, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo.

 • Zawsze uruchamiaj zaporę ogniową i programy antywirusowe – Wirusy prześlizgują się przez większość niewykrywanych sieci VPN, a takie rzeczy jak rejestratory kluczy i złośliwe oprogramowanie są równie niebezpieczne przy aktywnej sieci VPN. Trzymaj programy antywirusowe i zapory przez cały czas w trybie online, aby uzyskać maksymalną ochronę.
 • Zainstaluj bezpieczne rozszerzenia przeglądarki – Zapewnij bezpieczeństwo przeglądarki, dodając oba HTTPS wszędzie i Borsuk prywatności do twojego urządzenia. Te rozszerzenia wymuszają szyfrowane połączenie i wyłączają skrypty śledzące, które blokują informacje za wszelką cenę.
 • Nigdy nie używaj darmowych VPN – Nieodpłatne usługi VPN są wszędzie i są znane z tego, że zbierają i sprzedają informacje o użytkownikach oferentowi, który zaoferuje najwyższą cenę. Korzystanie z bezpłatnej sieci VPN może aktywnie zniszczyć Twoją prywatność, więc upewnij się, że trzymasz się zaufanego płatnego dostawcy VPN.
 • Zabezpiecz się w publicznej sieci Wi-Fi – Otwarte sieci w kawiarniach mogą wydawać się wygodne, ale mogą być siedliskiem niebezpiecznych działań. Najpierw zabezpiecz swoją tożsamość, postępując zgodnie z naszym przewodnikiem na temat bezpieczeństwa w publicznej sieci Wi-Fi.

Wniosek

Uzyskanie kubańskiego adresu IP nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać, ale dzięki odpowiednim narzędziom i powyższemu przewodnikowi możesz zachować bezpieczeństwo podczas życia, pracy lub podróży po tropikalnym kraju. Do czego zamierzasz używać nowego kubańskiego adresu IP? Daj nam znać w komentarzach poniżej!