Uzyskaj lepsze oferty na zakupy sezonowe dzięki VPN

Wakacje są dużym obciążeniem dla Twojego portfela, ale pokażemy Ci, jak uzyskać oferty zakupów za pomocą VPN. W końcu możesz płacić znaczną opłatę, zależnie od miejsca zamieszkania! Nauczymy Cię instalowania i używania VPN do fałszowania adresu IP w innym kraju, abyś mógł uzyskać te słodkie lokalne oferty.

„„ Nadchodzi sezon wesołości! ”Podobnie jest ze słynną kolędą, chociaż„ „nadszedł czas zakupów” może być bardziej odpowiednie. Po Halloween i Święcie Dziękczynienia za nami, a po Czarnym Piątku i Cybernetycznym Poniedziałku na kolejny rok, detaliści i reklama skupiają się teraz na świątecznym pośpiechu. Dzięki odliczaniu świąt Bożego Narodzenia trwającym obecnie w kalendarzach adwentowych na całym świecie wszyscy wpadają w panikę, aby zrobić zakupy świąteczne, zanim będzie za późno.

Na szczęście zakupy online zaoszczędziły wielu z nas niepokoju w walce z tłumami na Main Street, ale nadal wiąże się to z dużym ryzykiem. Ponieważ w ostatnich latach doszło do naruszenia bezpieczeństwa danych przez wielu sprzedawców internetowych, bezpieczeństwo należy mieć na uwadze przy wprowadzaniu poufnych szczegółów płatności przy kasie. Tutaj VPN może pomóc. W tym artykule wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć Zakupy w okresie świątecznym dzięki VPN a także polecam najlepsze VPN do wykorzystania podczas zakupów online.

Krótka notatka: po przetestowaniu wielu najlepszych dostawców zdecydowanie zalecamy ExpressVPN jako najlepszą VPN dla ofert zakupów online. Zaoszczędź 49% dzięki naszej wyłącznej ofercie rocznego planu, otrzymując 3 miesiące za darmo po rejestracji.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Najlepsze sieci VPN do zakupów w okresie świątecznym

Spędziliśmy czas przeczesując rynek, aby uzyskać najlepsze ogólne sieci VPN, które można wykorzystać do zwiększenia bezpieczeństwa online podczas zakupów wakacyjnych. Sprawdziliśmy silne protokoły szyfrowania, ogromne sieci serwerów, duże prędkości i kompleksowe zasady braku logowania. Nasze wyniki wskazują na następujących dostawców jako 4 najlepsze VPN dla bezpieczniejszych zakupów w Internecie:

1. ExpressVPN

Witryny sklepów internetowych są zajęte w okresie świątecznym, a szybkie połączenie może pomóc w znalezieniu ostatniego produktu w magazynie, zanim zrobi to ktoś inny. A jeśli chcesz VPN, który oferuje duże prędkości połączenia, po prostu nie znajdziesz dużo szybszego dostawcy niż ExpressVPN. Oferują one superszybkie i stałe prędkości w całej sieci serwerów, która liczy ponad 3 000 osób w 94 krajach na całym świecie. W przypadku niektórych dostawców duże prędkości mogą oznaczać naruszenia bezpieczeństwa i prywatności, ale nie ExpressVPN.

Cała sieć ma prawie nie do złamania 256-bitowe szyfrowanie AES. Oferują również przełącznik zabicia w standardzie. ExpressVPN utrzymuje gwarancję braku logowania; z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych oznacza, że ​​nie są prawnie wymagane do przechowywania jakichkolwiek danych użytkownika. Ich ogromne sieci serwerów oznaczają, że nie znajdziesz wielu witryn, do których nie masz dostępu, bez względu na to, gdzie jesteś. Te wszystkie funkcje razem sprawiają, że ExpressVPN jest zawsze popularnym wyborem dla klientów online dbających o prywatność.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Współpracuje z US Netflix, iPlayer, Hulu i innymi usługami
 • Superszybkie serwery (minimalna utrata prędkości)
 • Torrentowanie dozwolone
 • Ścisłe zasady braku logowania
 • Obsługa klienta (czat 24/7).
Cons

 • Plan miesięczny ma wysoki koszt.

2. NordVPN

NordVPN istnieje już od jakiegoś czasu i nadal jest popularny dzięki ogromnej sieci serwerów i doskonałej relacji jakości do ceny. Oferują ogromną sieć serwerów, z ponad 5 100 serwerami dostępnymi w około 60 krajach na całym świecie. Szybkość może być problemem w przypadku niektórych z tych serwerów, ale NordVPN podjął w tym okresie ogromne postępy. Prywatność jest również mocną stroną NordVPN; mają siedzibę w Panamie, co oznacza, że ​​nie mogą przechowywać żadnych informacji o użytkowniku.

NordVPN oferuje 256-bitowe szyfrowanie w OpenVPN z 2,048-bitowymi kluczami Diffie-Hellman w standardzie. Oferują również szeroki zakres dodatkowych funkcji bezpieczeństwa, w tym przełącznik „zabicia” i wspólne adresy IP, a także serwery Double VPN (które dwukrotnie szyfrują dane i przekierowują je przez dwa serwery dla dodatkowej ochrony) oraz serwery Onion Over VPN (które przekierowują Twoje dane online za pośrednictwem sieci TOR, a także VPN dla dodatkowego bezpieczeństwa). Wszystko to jest również dostępne w świetnych niskich cenach, co stanowi świetną kombinację świąteczną.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Zoptymalizowane serwery do odblokowywania Netflix
 • Brak ograniczeń przepustowości
 • Umożliwia wiele połączeń (6 urządzeń)
 • Ścisła polityka zerowych dzienników dotyczących zarówno ruchu, jak i metadanych
 • Polityka gwarancji zwrotu pieniędzy (30 dni).
Cons

 • Niektóre serwery mogą być zawodne
 • Przetwarzanie zwrotu środków może potrwać do 30 dni.

3. IPVanish

IPVanish jest jedną z największych nazw VPN na rynku – i jedną z najlepszych. Ich reputacja opiera się w dużej mierze na ich najwyższych standardach bezpieczeństwa i prywatności, dzięki czemu są świetnym wyborem dla kupujących online w tym świątecznym sezonie. Ich szyfrowanie oferuje protokoły L2TP i OpenVPN przy użyciu 256-bitowego szyfrowania dostępnego w standardzie. Ponadto oferują użytkownikom kilka innych fajnych funkcji bezpieczeństwa, w tym automatyczny wyłącznik awaryjny, który automatycznie przerwie połączenie internetowe, jeśli połączenie VPN zostanie zerwane, a także wbudowane funkcje, które pozwalają użytkownikom okresowo zmieniać adresy IP dodatkowa prywatność online.

Jeśli to nie wystarczy, aby przekonać Cię o ich zaletach, mają również niezrównane polityki prywatności, z jedną z najbardziej kompleksowych zasad dotyczących braku logowania, które znajdziesz wszędzie. Mają szybkie i stałe prędkości połączeń w całej swojej rozległej sieci serwerów, która liczy ponad 1300 serwerów w ponad 60 krajach na całym świecie. Oznacza to, że bez względu na to, gdzie jesteś, powinieneś mieć dostęp do sprzedawców internetowych, których chcesz, a zakres oszczędności jest duży. Możesz używać IPVanish na prawie każdym urządzeniu, a każda subskrypcja oferuje 5 jednoczesnych połączeń, dzięki czemu cała rodzina może być chroniona, gdy kupują sobie nawzajem prezenty.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

4. VyprVPN

VyprVPN to niedrogie VPN zalecane dla kupujących online, ale wciąż ma wiele do zaoferowania. Podobnie jak inne oferty z tej listy, oferują one bardzo silne 256-bitowe szyfrowanie AES, a także przydatną funkcję przełącznika zabijania. Orzechy prywatności docenią to, że nie przechowują również dzienników. Tym, co naprawdę wyróżnia VyprVPN, jest protokół Chameleon, który działa tak, aby szyfrować nie online przesyłane pakiety danych, ale metadane używane przez niektóre rządy, takie jak Chiny, do wąchania użytkowników VPN.

Podobnie jak NordVPN, ich szybkość połączenia może czasami być mniejsza niż idealna, ale ciężko pracują również nad poprawą tego aspektu swoich usług. A dzięki sieci ponad 700 serwerów na całym świecie istnieje wiele serwerów do wyboru, jeśli masz powolny. Ogólnie rzecz biorąc, VyprVPN nadal ma wiele do zaoferowania, szczególnie dla świadomych cenowo kupujących online.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

Dlaczego warto korzystać z VPN do zakupów w okresie świątecznym?

Zakupy online zasadniczo zmieniły sposób, w jaki przygotowujemy się do Bożego Narodzenia. W dzisiejszych czasach możemy kupić wszystkie nasze prezenty świąteczne online, a następnie zapakować je i wysłać bezpośrednio do przyjaciół i rodziny. Możemy również zrobić wielki sklep internetowy z artykułami świątecznymi online i wszystko spakować i dostarczyć do naszych drzwi. Rzeczywiście można kupić wszystko, aby przygotować się do świątecznego sezonu bez wychodzenia z domu.

Ale zakupy online nie są pozbawione ryzyka. Tak jak możesz zostać okradziony w zatłoczonym sklepie, tak też jest wielu hakerów, którzy chcą ukraść również kupującym online. Tylko w tym roku miały miejsce naruszenia danych Saks, Brooks Brothers, Kmart, Cały rynek żywności i Zawsze 21 wymienić tylko kilka. I nie zapominajmy o niesławnym hakowaniu w 2013 roku Cel, który nadal uważany jest za największe w historii naruszenie danych detalicznych.

Chroń swoje dane osobowe online

Niestety nie można robić zakupów online bez udostępniania określonych danych osobowych sprzedawcom. I jak widzieliśmy, wielu sprzedawców detalicznych ma żałośnie niewystarczającą ochronę danych, co oznacza, że ​​te dane uwierzytelniające będą zagrożone. Ale są jeszcze kroki, które możemy podjąć, aby się chronić!

Podczas gdy większość sprzedawców detalicznych stosuje pewne formy szyfrowania w celu zapewnienia bezpiecznych transakcji, niektórzy stosują silniejsze protokoły niż inne. Korzystanie z renomowanej sieci VPN gwarantuje, że Twoje dane będą chronione przez najwyższy poziom szyfrowania, niezależnie od tego, w którym sklepie internetowym robisz zakupy. W dzisiejszych czasach korzystanie ze zaszyfrowanego tunelu do obsługi wszystkich zakupów online powinno być standardową praktyką. Istnieje jednak wiele innych scenariuszy, w których korzystanie z VPN może być korzystne dla świątecznego klienta.

Zwiększ bezpieczeństwo w publicznej sieci Wi-Fi

Pomimo wygody zakupów online większość osób nadal lubi coś zobaczyć i dotknąć, zanim je kupi, zwłaszcza jeśli jest to ważny prezent dla ukochanej osoby. W związku z tym wielu ludzi udaje się do miasta, aby obejrzeć rzeczy w sklepach przed dokonaniem zakupu. Mogą zdecydować się na zakup w sklepie, ale najprawdopodobniej zaczekają na najbliższe publiczne połączenie Wi-Fi, aby odebrać swój prezent za niższą cenę.

To wielki błąd. Publiczne Wi-Fi to najbardziej niepewna metoda łączenia się z Internetem, która sprawia, że ​​twoja aktywność i wszelkie dane osobowe są otwarte nawet dla najbardziej początkujących hakerów. VPN szyfruje dane bez względu na rodzaj używanego połączenia internetowego, dzięki czemu nawet najbezpieczniejsza publiczna sieć Wi-Fi jest bezpieczna do zakupów.

Spokój podczas korzystania z nowej, małej lub nieznanej witryny

Okres świąteczny jest szczytem dla sprzedawców internetowych, więc nic dziwnego, że w całym tym miejscu pojawiają się nowe witryny, które wykorzystują wzrost ruchu zakupowego. Wiele z nich to renomowane małe firmy próbujące znaleźć miejsce na rynku, ale inne mogą nie być tak uzasadnione. Wielu z nas jest frajerem transakcji online, a hakerzy wiedzą to lepiej niż ktokolwiek inny.

Nie jest nieznane, że hakerzy zakładają strony internetowe oferujące kuszące okazje, które nas wciągną. Po wprowadzeniu danych osobowych i finansowych mogą oni w kilka sekund spuścić pieniądze z naszych kont. Nawet odwiedzenie takiej strony może spowodować pobranie złośliwego oprogramowania do naszego systemu i śledzenie całej naszej aktywności online. Jeśli zechcesz przekazać takie informacje nieprzyzwoitej witrynie, niewiele można zrobić (choć możesz wcześniej skonfigurować powiadomienia o oszustwie, aby pomóc wykryć naruszenie), ale szyfrowanie oferowane przez VPN znacznie utrudnia podejrzanym stronom internetowym do umieszczania złośliwego oprogramowania na twoim urządzeniu. Dzięki VPN i właściwej analizie nowych stron konsument może chronić się online.

PEŁNY PRZEWODNIK: Jak rozpoznać linki do złośliwego oprogramowania

Omijaj blokowanie geograficzne, aby zaoszczędzić pieniądze

Sprzedawcy detaliczni naliczają różne ceny w różnych krajach, dzięki czemu doświadczeni konsumenci mogą dokonać znacznych oszczędności. Jeśli wiesz, co chcesz kupić, możesz rozejrzeć się za granicę, aby znaleźć najlepszą ofertę. Może to oznaczać przeglądanie lokalnych witryn detalicznych lub witryn ogólnoświatowych sprzedawców detalicznych i ustalanie najlepszej ceny. Ale nie jest to możliwe bez VPN, ponieważ wszyscy detaliści ograniczą geograficznie zawartość, aby upewnić się, że lokalni konsumenci są jedynymi, którzy mogą uzyskiwać dostęp i kupować treści.

Ale dzięki VPN możesz zmienić swój adres IP, aby wyglądał, jakbyś był w innym kraju, a tym samym uzyskiwał dostęp do witryn, treści i cen, które są ograniczone do tego kraju. Na przykład, jeśli chcesz kupić nowego laptopa MacBook Pro z Wielkiej Brytanii, będziesz kosztować około 1400 funtów. Ale w USA jest to tylko 1400 USD, co okazuje się być o kilkaset funtów tańsze. Będziesz potrzebował adresu dostawy w USA, ale jeśli znajdziesz kogoś, kto Ci go wyśle, nadal będziesz musiał dokonać dużej oszczędności. Sfałszowanie swojej lokalizacji za pomocą VPN sprawia, że ​​wszystko jest możliwe!

Unikaj bloków specyficznych dla regionu

Jeśli mieszkasz w Chinach, Iranie lub Pakistanie, dostęp do wielu najlepszych internetowych sklepów internetowych jest prawie niemożliwy. Rządy te blokują szeroką gamę sklepów internetowych, które w innym przypadku byłyby ogólnodostępne. Podobnie, jeśli chcesz korzystać z metod płatności online, takich jak PayPal, możesz również uznać, że dostęp jest ograniczony.

Ale VPN może pomóc odblokować wszystkie te witryny, w tym PayPal i inne takie usługi płatności online. Łącząc się z zagraniczną siecią VPN, można ominąć bloki wprowadzone przez opresyjne rządy i cieszyć się otwartym i bezpłatnym dostępem do Internetu, do którego każdy ma prawo.

Wniosek

Powiedz nam, która sieć VPN najlepiej się zabezpiecza podczas zakupów online. Czy udało Ci się zaoszczędzić pieniądze, używając VPN do zmiany lokalizacji i uzyskania najlepszej możliwej ceny? Czy są jakieś inne wskazówki lub sztuczki, które wykorzystałeś do VPN w tym świątecznym sezonie? Zostaw swój komentarz w polu poniżej.

x