Uzyskaj pasek, który pokazuje aktywne i zakończone pobieranie w przeglądarce Firefox

Firefox przeszedł wiele zmian projektowych w ciągu ostatniego roku. Jest coraz bardziej minimalny, co pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca przez stronę internetową. Pozbył się wielu pasków i przycisków, które były częścią interfejsu kilka lat temu, dając użytkownikom znacznie wygodniejszą przeglądarkę. Jedną z głównych zmian w interfejsie użytkownika, które wprowadził Firefox, było wyłączenie paska pobierania i zastąpienie go jednym przyciskiem pobierania. Kliknięcie przycisku powoduje wyświetlenie wyskakującego menu, które pokaże postęp aktywnych i ostatnio zakończonych pobrań. Pasek pobierania to dodatek do przeglądarki Firefox, który przywraca pasek pobierania. Pokazuje nie tylko wszystkie ukończone pobieranie, ale także te w toku. Pobrane pliki są oznaczone kolorami, dzięki czemu można łatwiej rozróżnić ukończone i aktywne pliki.

Zainstaluj pasek pobierania i za każdym razem, gdy zaczniesz pobierać plik, pojawi się pasek pokazujący postęp. Pasek nie znika po zakończeniu pobierania i musisz go samodzielnie zamknąć / usunąć. Wspaniałą rzeczą w pasku jest to, że pojawia się we wszystkich oknach Firefoksa. Nie musisz przełączać się między wieloma oknami, aby zobaczyć, ile pozostało do pobrania.

Możesz wstrzymać pobieranie, anulować je i uzyskać bezpośrednie łącze pobierania za pomocą paska pobierania. Kliknij małą strzałkę rozwijaną obok pobierania, aby wywołać wstrzymanie, anulowanie, otwarcie folderu, skopiowanie adresu URL, usunięcie, wyczyszczenie listy i Pokaż wszystkie opcje pobierania. Opcja „Wyczyść listę” to ta, którą klikniesz, aby wyczyścić pobrane pliki i ukryć pasek pobierania. Jeśli odwiedzisz opcje paska pobierania w menedżerze dodatków, możesz edytować kolor, jaki zmienia się pobieranie, gdy jest w toku, wstrzymane lub zakończone.

Pobierz Bar-menu

Dla każdego, kto chce wrócić do starego sposobu pobierania plików, a może dla kogoś, kto chce uzyskać pasek pobierania, który przypomina domyślny w Chrome, pasek pobierania to doskonała opcja.

Zainstaluj pasek pobierania dla przeglądarki Firefox

x