Uzyskaj SoundCloud odblokowany z dowolnego miejsca

Blokady regionu są trudne, ale najlepsze sieci VPN pozwalają odblokować SoundCloud z dowolnego miejsca. To świetna wiadomość nie tylko dla fanów muzyki, ale dla każdego, kto ceni prywatność, ponieważ anonimowy proces fałszowania adresu IP przez VPN zapewnia niesamowitą ochronę przed szpiegowaniem stron trzecich. Zobacz 4 najlepszych dostawców VPN dla SoundCloud tutaj.

Fani EDM i muzyki tanecznej z pewnością już wiedzą o SoundCloud, stronie internetowej, która pozwala DJom i muzykom przesyłać swoje utwory lub remiksy do publicznego przesyłania. Jeśli lubisz słuchać remiksów, zestawów DJ-skich i coverów piosenek, zdecydowanie powinieneś sprawdzić stronę, jeśli jeszcze jej nie znasz.

Kiedyś każdy odwiedzający mógł przesyłać dowolną piosenkę na stronie SoundCloud i odtwarzać ją tyle razy, ile chciał. Jednak w ubiegłym roku witryna wprowadziła blokady regionu, które ograniczają ilość treści, które można przesyłać strumieniowo na podstawie lokalizacji geograficznych. Dzisiaj pokażemy Ci, jak możesz obejść te ograniczenia za pomocą VPN, a następnie przeprowadzimy Cię przez nasze wybory najlepszych VPN dla dostępu do SoundCloud.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak wybrać świetną sieć VPN

Sprawdziliśmy najlepsze sieci VPN do odblokowania SoundCloud i oceniliśmy je na podstawie następujących czynników:

 • Serwery w wielu różnych lokalizacjach. Aby obejść blokady regionu, musisz znaleźć dostawcę VPN, który ma serwery w wielu różnych lokalizacjach. W ten sposób będziesz mieć dostęp do treści z wielu różnych krajów.
 • Szybkie i niezawodne połączenia. Podczas słuchania utworów na SoundCloud chcesz, aby wrażenia były płynne i bezproblemowe, bez oczekiwania na buforowanie utworów. W tym celu potrzebujesz VPN z szybkimi połączeniami.
 • Silne bezpieczeństwo. Oprócz omijania blokad regionu sieć VPN może i powinna zapewniać zwiększone bezpieczeństwo podczas przeglądania. Aby to zapewnić, szukamy dostawców VPN, którzy oferują silne szyfrowanie 256-bitowe i politykę braku rejestrowania, aby powstrzymać nikogo przed szpiegowaniem twoich rekordów przeglądania.
 • Łatwe w użyciu oprogramowanie. Każda sieć VPN jest dostarczana z własnym oprogramowaniem od dostawcy, a my szukamy oprogramowania, które jest czyste, łatwe w użyciu i ma dodatkowe funkcje, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS i przełącznik zabicia, aby zapobiec przypadkowemu pobieraniu za pomocą niezabezpieczonego połączenia. Chcemy także, aby wsparcie oprogramowania dla wielu platform było bezpieczne, abyś mógł zabezpieczyć wszystkie swoje urządzenia, płacąc tylko za jedną usługę.

4 najpopularniejsze sieci VPN do odblokowywania SoundCloud

Kiedy wzięliśmy pod uwagę powyższe czynniki, opracowaliśmy listę najlepszych sieci VPN, aby uzyskać dostęp do SoundCloud z dowolnego kraju:

1. ExpressVPN

Jedną z najpopularniejszych sieci VPN na świecie jest ExpressVPN i możemy zrozumieć, dlaczego. Dużą zaletą jest różnorodność obsługiwanych platform, od nowszych i starszych wersji systemu Windows (w tym Windows RT, Windows XP, Widows Vista i Windows 7, 8 i 10) po Mac OS, Linux i Android.

Jeśli chcesz sfałszować swoją lokalizację, aby ominąć blokady regionu, ExpressVPN ma ponad 3000 serwerów w 145 lokalizacjach w 94 różnych krajach, więc zawsze będziesz w stanie znaleźć serwer w wybranym kraju. Oprogramowanie zawiera również funkcje, takie jak test prędkości, który pomoże Ci znaleźć najszybszy serwer w dowolnym regionie, w którym szukasz.

Usługa ma również silne zabezpieczenia dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES, którego złamanie jest prawie niemożliwe, co oznacza, że ​​Twoje dane będą bezpieczne. Firma ma również zasady braku logowania, dzięki czemu może wiedzieć, że Twoja prywatność będzie chroniona.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • Najszybsze serwery, które przetestowaliśmy
 • Dozwolone torrentowanie / P2P
 • Ścisłe zasady braku logowania
 • Wsparcie czatu 24/7.
Cons

 • Plan miesięczny ma wysoki koszt.

2. NordVPN

Użytkownicy, którzy dużo podróżują (lub mieszkają w Chinach i chcą korzystać z SoundCloud) powinni zdecydowanie spojrzeć na NordVPN. Jest to jedna z najlepszych usług VPN dla podróżników, ponieważ pozwala ominąć wszelkiego rodzaju blokady regionalne i uzyskać dostęp do żądanych treści z dowolnego miejsca na świecie.

Oprócz silnego szyfrowania i polityki braku logowania dla bezpieczeństwa, NordVPN ma ochronę przed oprogramowaniem wykrywającym VPN, takim jak to używane przez chiński rząd do cenzurowania Internetu. Jeśli chcesz swobodnie korzystać z Internetu w Chinach, NordVPN będzie działać, nawet jeśli inne sieci VPN nie będą działać.

Oprogramowanie obsługuje systemy operacyjne Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7, 8 i 10, a także Mac OS, Linux, iOS, Chrome OS, Android i Windows Phone. Niezależnie od tego, jakiego urządzenia używasz do uzyskania dostępu do SoundCloud, będziesz mógł zainstalować oprogramowanie NordVPN, aby uzyskać dostęp do utworów, których chcesz słuchać.

Sieć serwerów jest ogromna, z ponad 5 100 serwerami w 60 różnych krajach, dzięki czemu możesz łatwo odblokować SoundCloud i inne witryny.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: plan 3-letni (75% zniżki – link poniżej)
 • Ocena użytkowników GooglePlay: 4,3 / 5,0
 • Nie znaleziono wycieków IP / DNS
 • Brak dzienników i szyfrowanych połączeń dla całkowitej prywatności
 • Polityka gwarancji zwrotu pieniędzy.
Cons

 • Niewiele
 • Aplikacje mogą być nieco kłopotliwe w użyciu.

3. IPVanish

IPVanish słynie z błyskawicznych prędkości połączenia, które są idealne, gdy chcesz korzystać z sieci bez żadnych ograniczeń. Łatwo będziesz mógł przesyłać strumieniowo muzykę lub teledyski za pośrednictwem tych szybkich połączeń bez czekania.

Oprogramowanie obsługuje różne platformy, w tym Windows 7, 8 i 10, a także Mac OS, Linux i Android. Bezpieczeństwo jest silne, z 256-bitowym szyfrowaniem, aby zapewnić bezpieczeństwo i kompleksową polityką braku logowania w celu ochrony Twojej prywatności.

Istnieje duża sieć ponad 1300 serwerów w ponad 60 krajach, więc możesz sfałszować swoją lokalizację z dowolnego miejsca na świecie, aby uzyskać dostęp do SoundCloud. Jednak usługa VPN ma pewne problemy z działaniem w Chinach, dlatego zalecamy chińskim użytkownikom wypróbowanie jednej z innych zalecanych sieci VPN.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

4. VyprVPN

Inną świetną opcją dla osób często podróżujących lub bardzo zainteresowanych bezpieczeństwem online jest VyprVPN. Podobnie jest to kolejna usługa, która jest popularna wśród użytkowników, którzy mieszkają lub podróżują przez Chiny.

Ten dostawca oferuje specjalne podwójne szyfrowanie Chameleon, co oznacza, że ​​twoje metadane, takie jak pochodzenie i miejsce docelowe twoich pakietów danych, są szyfrowane, a także same dane. To pozwala VyprVPN ominąć wykrywanie VPN w Chinach, co uniemożliwia wielu VPNom działanie tam. Ale to nie jest problem z VyprVPN. Jeśli chcesz słuchać SoundCloud w Chinach, potrzebujesz chronionego Chameleon połączenia VyprVPN z serwerem w USA i możesz słuchać wszystkich piosenek, które chcesz.

Firma bardzo poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa i ma ścisłe zasady dotyczące braku logowania oraz silne szyfrowanie, którego można się spodziewać. Międzynarodowa sieć ponad 700 serwerów w 70 różnych krajach jest wystarczająco hojna, aby zaspokoić wszystkie potrzeby fałszowania lokalizacji. Oprogramowanie można zainstalować na systemach Windows, Mac, Android i iOS, a także na telewizorze i routerze.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

Co to jest blokowanie regionu SoundCloud?

W ubiegłym roku SoundCloud wprowadził nowy system blokowania regionu. Oznacza to, że niektórych utworów nie można słuchać w niektórych krajach, ponieważ prawa nie zostały uzgodnione z właścicielami praw autorskich w tym kraju. Dlatego w niektórych przypadkach będzie można słuchać krótkiego 30-sekundowego podglądu utworu, aw innych przypadkach nie będzie można go w ogóle słuchać.

Jest to szczególnie frustrujące w przypadku SoundCloud, ponieważ wiele najpopularniejszych utworów na platformie to miksy dla DJ-ów składające się z godziny lub więcej różnych piosenek zestawionych razem w zestaw. Jeśli właściciel jednego z wielu różnych utworów w zestawie jest chroniony prawami autorskimi, który nie zapewni dostępu do utworu w danym kraju, cały zestaw może być dla ciebie niedostępny.

W niektórych krajach SoundCloud w ogóle już nie działa. Na przykład w Chinach i Turcji nie można słuchać żadnych utworów z SoundCloud, pozostawiając użytkowników w tych krajach całkowicie zablokowanych.

W jaki sposób VPN może odblokować SoundCloud?

Mechanizm blokowania regionu działa w następujący sposób: po połączeniu z Internetem do urządzenia przypisany jest adres IP, który jest unikalnym kodem numerycznym urządzenia, takim jak adres pocztowy. Ten adres IP zawiera informacje o tym, z którego kraju przeglądasz. Gdy odwiedzasz SoundCloud, strona odczytuje twój adres IP i ustala, z którego kraju masz do niego dostęp, wtedy strona wyświetli lub odtworzy tylko utwory, które zostały zatwierdzone do dostępu w twoim regionie. Jeśli utwór, którego chcesz posłuchać, nie jest oznaczony jako dostępny w Twoim regionie, nie masz szczęścia i nie możesz go słuchać.

POWIĄZANE CZYTANIE: Jak naprawić przerażający błąd „Produkt nie jest dostępny w Twoim kraju” w Google Play

Ale oto dobra wiadomość: można ominąć te blokady regionu i słuchać dowolnej piosenki na SoundCloud, gdziekolwiek jesteś. Możesz to zrobić za pomocą VPN, czyli Virtual Private Network. Jest to małe oprogramowanie, które instalujesz na urządzeniu, z którego korzystasz w celu uzyskania dostępu do SoundCloud – niezależnie od tego, czy jest to komputer stacjonarny, laptop, telefon, czy tablet – szyfrujące pakiety danych wysyłane przez Internet. Te zaszyfrowane pakiety są wysyłane na serwer w wybranym przez ciebie kraju, gdzie są odszyfrowywane i wysyłane w drodze do ich pierwotnej lokalizacji.

Oznacza to, że wydaje się, że wszystkie odwiedzane strony internetowe wyglądają tak, jakbyś uzyskiwał do nich dostęp z dowolnego miejsca na serwerze, z którym jesteś połączony. Na przykład, jeśli jesteś w Turcji i nie możesz korzystać z SoundCloud, wystarczy użyć VPN, aby połączyć się z serwerem w USA, a wtedy będziesz mieć dostęp do wszystkiego na SoundCloud, tak jakbyś był w US i posłuchaj dowolnej piosenki.

Co jeszcze możesz zrobić z VPN?

Możesz zobaczyć, że VPN jest niezwykle przydatny do odblokowania SoundCloud. Ale jest też kilka innych rzeczy, które możesz zrobić z VPN:

Obejdź blokady regionalne na innych stronach

Możesz użyć tej samej techniki, którą właśnie opisaliśmy, aby odblokować inne witryny, takie jak Netflix, Hulu, BBC iPlayer i wiele innych. W przypadku każdej witryny, która ma ograniczenia dotyczące treści, do których można uzyskać dostęp z niektórych lokalizacji, możesz sfałszować swoją lokalizację, aby uzyskać dostęp do żądanej wersji witryny.

Popraw swoje bezpieczeństwo

Wiesz, że podczas korzystania z Internetu istnieje wiele rodzajów zagrożeń. Jeśli korzystasz z niezabezpieczonych sieci, takich jak publiczne sieci Wi-Fi dostępne w kawiarniach, na lotniskach lub w bibliotekach, możesz być narażony na ataki hakerów, którzy próbują ukraść informacje o karcie kredytowej, hasła lub inne dane osobowe. Korzystanie z VPN zapewni, że nikt inny niż ty nie będzie w stanie zobaczyć twoich działań w Internecie.

PEŁNY PRZEWODNIK: Jak skonfigurować powiadomienia o oszustwie, aby zapobiec kradzieży tożsamości

Pobierz bezpiecznie

Jeśli zamierzasz pobierać muzykę lub inne materiały z Internetu, musisz zachować ostrożność. Twój dostawca usług internetowych może obserwować Twoją aktywność, a jeśli przyłapią Cię na pobieraniu treści chronionych prawem autorskim, możesz podlegać grzywnie lub ściganiu. Jeśli korzystasz z VPN, Twój ruch zostanie zabezpieczony, aby Twój dostawca usług internetowych nie mógł stwierdzić, czy pobierasz, czy nie.

Wniosek

SoundCloud to niesamowita strona internetowa, która jest doskonałym miejscem do odkrywania nowych DJ-ów, zespołów i innych muzyków. Znajdziesz tam muzykę wszystkich gatunków, ale najbardziej znana jest z wyboru utworów EDM i tanecznych, a także możesz jej użyć do strumieniowego przesyłania dowolnego utworu na stronie za darmo. Chociaż niefortunnie jest, że od 2016 r. Pojawiło się coraz więcej regionalnych ograniczeń dostępu, VPN pomoże ci ominąć te blokady, aby uzyskać pełnię wrażeń SoundCloud.

Jaka jest twoja ulubiona sieć VPN dla SoundCloud? Czy jest to jeden z wymienionych przez nas dostawców, czy jest inny, który wolisz? Daj nam znać w komentarzach poniżej!