Uzyskaj szybkie wyszukiwanie i wybór folderu podczas zapisywania zakładki [Chrome]

Udostępnij teraz w social media:

Niedawno posprzątałem fantastyczny bałagan, jakim były moje zakładki i od tamtej pory staram się je uporządkować. W tym przedsięwzięciu dodałem wiele nowych folderów o najdziwniejszych nazwach, aby wiedzieć, jakie linki do nich zapisałem, gdy patrzę na pasek zakładek za mniej więcej miesiąc. Problem polega na tym, że kiedy po raz pierwszy uporządkowałem swoje zakładki, mogłem sortować foldery według nazwy. Menedżer zakładek, a następnie pasek zakładek nie sortują automatycznie nowych folderów według tej samej konwencji, więc wszystkie nowe foldery, które dodałem, pojawiają się w dowolnej kolejności. Jest to problematyczne, ponieważ nie mogę łatwo znaleźć odpowiedniego folderu z (bardzo) długiej listy folderów, które utworzyłem, dlatego Fast Bookmark jest moim nowym ulubionym rozszerzeniem Chrome. Umożliwia mi wyszukiwanie folderu w moich zakładkach i filtrowanie wyników podczas ich wpisywania. W przeciwieństwie do otwierania długiej listy folderów, mogę je wyszukiwać.

  Co to są monitory douszne i kto powinien ich używać?

Szybka zakładka dodaje przycisk obok paska adresu URL i będziesz musiał go użyć zamiast zwykłego przycisku zakładki. Nadal możesz edytować tytuł zapisywanej zakładki (nie jest to coś, co robię, chociaż na pewno później tego pożałuję).

Po znalezieniu linku do zakładki kliknij przycisk iw polu „Folder” zacznij wpisywać nazwę folderu, w którym chcesz zapisać łącze. Jeśli nie możesz sobie przypomnieć nazwy, nadal możesz ręcznie przeszukiwać listę z tego samego menu rozwijanego. Kliknij „Prześlij” po wybraniu folderu i edycji tytułu.

Moją jedyną zaletą tego rozszerzenia jest to, że jeśli chcę dodać nowy folder, co muszę robić od czasu do czasu, nie mogę użyć tego rozszerzenia, aby to zrobić. W zależności od sytuacji muszę na przemian używać domyślnego przycisku zakładki i przycisku zakładki rozszerzenia.

  Jak naprawić kamerę Snapchata, która nie pojawia się w aplikacji?

Szybka zakładka przeszukuje foldery wystarczająco szybko, aby uzasadnić swoją nazwę, ale jestem rozczarowany, że rozszerzenie nie pozwala również użytkownikom dodawać tagów. Jest to problem, który mam z większością rozszerzeń zakładek, tzn. Nigdy nie są one kompletnym pakietem. Nawet domyślna funkcja zakładek nie pozwala na dodawanie tagów. Nie tylko oznacza to, że potrzebuję jeszcze jednego rozszerzenia do wykonania tej pracy, ale także, że dodawanie zakładki wymaga więcej czynności. Mimo to Fast Bookmark zyskuje stałe miejsce w mojej przeglądarce.

Zainstaluj szybką zakładkę z Chrome Web Store

x