Uzyskaj zdjęcie 360 ​​° za każdym razem, gdy otworzysz nową kartę w Chrome


W zeszłym roku zdjęcia i filmy VR i 360 ° znalazły się w centrum uwagi wielu dużych firm technologicznych. Facebook dodał możliwość przeglądania zdjęć 360 ° i wydano sporo zestawów VR. Firmy promują te dwa nowe formaty multimediów bardziej niż kiedykolwiek, ale prawda jest taka, że ​​technologia VR jest nadal zbyt droga, aby być masowo popularną. Filmy i zdjęcia 360 ° są nieco tańsze do wykonania, jeśli masz odpowiedni sprzęt i są dość zdumiewające. SVRF Tabs to rozszerzenie Chrome, które dodaje obraz 360 ° do każdej nowej otwieranej karty. Możesz przesuwać i przeglądać zdjęcie.

Zainstaluj karty SVRF i otwórz nową kartę. Chrome poinformuje Cię, że strona nowej karty uległa zmianie. Jest to środek bezpieczeństwa, który ma zapobiec przechwytywaniu przez rozszerzenia strony nowej karty. Kliknij „Zachowaj zmiany” w wyskakującym okienku.

Strona nowej karty będzie zawierała niesamowity krajobraz z nałożonym aktualnym czasem. Kliknij i przeciągnij kursor na obrazie, aby się rozejrzeć. Kliknij wewnątrz paska Omni, aby coś wyszukać.

Obrazy ładują się dość szybko i są należycie przypisywane osobom, które je zrobiły. Pochodzą z serwisu Flickr. Możesz uzyskać bezpośredni link do zdjęcia z przycisku udostępniania w lewym dolnym rogu strony nowej karty.

SVRF Tabs to całkiem fajne rozszerzenie, ale powinniśmy cię ostrzec, że spowolni Chrome, jeśli twój sprzęt jest przestarzały. Nie twierdzimy, że rozszerzenie może zamrozić system, ale prawdopodobnie zwiększy użycie procesora ze względu na charakter obsługiwanych treści.

To jest problem z dystrybucją treści 360 °; użytkownicy muszą mieć dość wydajne systemy, aby je wyświetlić. Samo rozszerzenie jest większe niż większość rozszerzeń Chrome i będzie bardziej obciążać zasoby systemowe. Jeśli przypadkowo zostawisz otwartą stronę nowej karty, użycie procesora Chrome może znacznie wzrosnąć.

Zainstaluj karty SVRF z Chrome Web Store

x