Używaj Apple Airpods z Asystentem Google na Androidzie [No Root]

Airpody firmy Apple spotkały się z dużą krytyką. Wiele z nich dotyczyło ich wysokiej ceny, ograniczonej dostępności, tego, jak łatwo byłoby go stracić, ograniczonej żywotności baterii i tego, ile Apple ładuje za wymianę, jeśli zgubisz jedną kapsułę. Powiedz, czego chcesz o cenie produktów Apple, ale nadal są to produkty solidne. Działają dobrze i poza planowanym starzeniem się firmy, mają dość długie życie. Jeśli masz gdzieś leżącego iPhone’a 3G, możesz go włączyć i nadal z niego korzystać. Jeśli jesteś fanem Airpodów, ale wolisz telefon z Androidem, możesz chcieć używać Airpodów z Asystentem Google.

Używaj Apple Airpods z Asystentem Google

Airpods obsługują Siri na iPhonie. Możesz dwukrotnie dotknąć Airpoda i porozmawiać z Siri. Na Androidzie masz Asystenta Google zamiast Siri, więc sensowne jest, abyś chciał używać Airpodów z Asystentem Google. Po wyjęciu z pudełka nie jest to możliwe, ale AirpodsForGA to bezpłatna aplikacja na Androida, która umożliwia korzystanie z Apple Airpods z Asystentem Google. Nie musisz rootować swojego urządzenia ani nic. Właśnie Zainstaluj aplikację i nadaj mu wymagany dostęp do pracy.

Podłącz Airpody, kliknij je dwukrotnie i porozmawiaj z Asystentem Google.

Ograniczenia

Apple tak naprawdę nie projektuje swoich produktów tak, aby dobrze współpracowały z urządzeniami z Androidem. Airpody istnieją, ponieważ najnowszy iPhone nie ma gniazda słuchawkowego. Jako taka, ta aplikacja, choć użyteczna i skuteczna, ma pewne ograniczenia. Działa wystarczająco dobrze, gdy telefon z Androidem jest zablokowany, ale jest mniej niezawodny, gdy masz odblokowany ekran.

Aby było jasne, nie mamy na myśli ochrony hasłem, gdy mówimy, że jest zablokowany / odblokowany. Jeśli ekran jest uśpiony, aplikacja będzie działać znacznie bardziej niezawodnie. Jeśli ekran jest aktywny, a urządzenie odblokowane, niezawodność aplikacji jest zmniejszona. To jest coś, co programista stwierdził na stronie pobierania aplikacji. Wszystko to sprowadza się do tego, że nadal możesz używać Airpodów z Asystentem Google, ale nie będziesz mieć tak wspaniałego doświadczenia, jak gdybyś miał iPhone’a.

Aplikacja nie działa tak dobrze, gdy urządzenie jest odblokowane, ponieważ Airpods nie służą tylko do słuchania muzyki. Są to dwukierunkowe urządzenie komunikacyjne, które zastępuje tradycyjne wkładki douszne. Tradycyjne słuchawki douszne, szczególnie te firmy Apple, mają wbudowany mikrofon, ale mają również wbudowane elementy sterujące multimediami, które umożliwiają odtwarzanie / wstrzymywanie multimediów, przechodzenie do następnego lub poprzedniego elementu na liście i regulację głośności. Airpody potrafią to wszystko zrobić, więc gdy próbujesz ich używać z Asystentem Google, a Twój telefon jest odblokowany, dochodzi do konfliktu funkcjonalności.