Vibify przenosi Smart Alert z TouchWiz na wszystkie urządzenia z Androidem

Dla większości miłośników smartfonów linia telefonów Samsung Galaxy ma znacznie szerszą rozpoznawalność niż wszystkie inne urządzenia z Androidem. Wśród nich nomenklatura „S” zawsze była najlepszą ofertą południowokoreańskiego giganta. Kiedy Samsung wypuścił swoje urządzenie Galaxy S3, firma zaprezentowała dość wygodną funkcję o nazwie Smart Alert, która powiadamia użytkowników o wszelkich nieodebranych połączeniach lub SMS-ach przy następnym odebraniu telefonu, po prostu wibrując urządzenie. Nowa aplikacja członka XDA-Developer spirosbond, oznaczona Vibify, udostępnia tę funkcję na wszystkich urządzeniach z Androidem. Co ciekawe, pozwala ustawić wibracje nie tylko dla połączeń przychodzących i wiadomości.

Aplikacja działa tylko wtedy, gdy urządzenie pozostaje zablokowane i nieruchome. Automatycznie wykrywa, kiedy przesunąłeś telefon i jeśli masz nowe powiadomienie przychodzące, na przykład nieodebrane połączenie, powiadomienie SMS lub Facebook, Vibify wibruje urządzenie, aby poinformować Cię, że powinieneś sprawdzić telefon. Naprawdę interesujące w Vibify jest to, że możesz go włączyć dla większości aplikacji, co może pomóc Ci otrzymywać powiadomienia tylko o ważnych powiadomieniach, a nie tylko o nieodebranych połączeniach. Jest również dość łatwy w konfiguracji.

Po uruchomieniu Vibify przedstawia mały samouczek, który pozwala zapoznać się z jego głównymi funkcjami. Po zakończeniu spaceru musisz najpierw włączyć aplikację, dotykając odpowiedniego przycisku w prawym górnym rogu. Aplikacja przeniesie Cię do „Dostępu do powiadomień” lub podobnego ekranu, gdzie wystarczy go przełączyć.

Vibify_Enable

Następnie przedstawia listę zainstalowanych aplikacji, które są obsługiwane przez Vibify. Nie musisz być bardzo selektywny, ponieważ aplikacja działa z większością głównych aplikacji, w tym z Facebookiem, Gmailem, Twitterze, Hangoutami itp. Możesz łatwo dostosować listę, dotykając pojedynczej aplikacji. Aplikacje, które są włączone, będą oznaczone zieloną linią, a czerwony wskaźnik oznacza, że ​​funkcja alertów jest wyłączona dla aplikacji.

Możesz także całkowicie wyłączyć funkcję alertów, gdy bateria się wyczerpuje. Ponadto możesz skonfigurować aplikację tak, aby włączała ekran po podniesieniu, jeśli pojawi się powiadomienie, a także po prostu raz wibruje telefon dla wszystkich alertów.

Wibruj Vibify Sidebar

Możesz pobrać pakiet APK Vibify z oryginalnego wątku aplikacji na XDA. Aplikacja wymaga do działania systemu Android 4.3 lub nowszego.

Pobierz Vibify od XDA-Developers

x