VPNRanks jest domem dla najlepszych recenzji i rankingu VPN

VPN to jedno z najlepszych narzędzi do ochrony prywatności i bezpieczeństwa w Internecie, które umożliwiają dostęp do stron internetowych i usług, które mogą być zablokowane w twoim kraju lub zablokowane w usłudze. Jednak problem z VPNami jest sam VPN. Jest ich zbyt wiele i bardzo trudno jest wybrać VPN, który odpowiada Twoim potrzebom. Dzisiaj mówimy o nazwie strony internetowej VPNRanks, który pomaga wybrać najlepsze oprogramowanie VPN do swoich potrzeb.

VPNRanks oferuje najlepsze recenzje VPN

VPNRanks to strona internetowa, która porównuje VPN, oferuje wiarygodne recenzje nie tylko patrząc na funkcje, ale także je testując. Zespół ocenia i testuje kilka sieci VPN, takich jak dostęp do geolokalizacji, liczba rzeczywistych serwerów, ceny, opcje płatności, bezpieczeństwo, jurysdykcja, prędkość, obsługa transmisji strumieniowej, IP, DNS, wycieki WebRTC, rejestrowanie i zgodność. Wszystkie te czynniki pomagają zespołowi w przeprowadzeniu kompleksowej i dokładnej oceny każdego dostawcy VPN.

Proces przeglądu VPNRanks

Ponieważ proces wymaga ciągłej aktualizacji i śledzenia zmian, VPNRanks oferuje najlepszą sekcję VPN aktualizowaną co roku.

W trakcie tego procesu zespół rygorystycznie testuje ponad 100 sieci VPN, a na listach najlepszych jest tylko 7 usług VPN. Ich analizy VPN dla wszystkich tych usług, w tym przegląd NordVPN, Surfshark i inne, można znaleźć na ich stronie internetowej.

Oto lista czynników w skrócie:

1) Ceny VPN – plany, metody płatności i zasady zwrotów

Nie tylko cena nominalna, ale czynniki takie jak polityka zerowego zadawania pytań, metody płatności, w tym kryptowaluta, i rodzaje planów dla każdego gniazda płatności. Wszystko jest brane pod uwagę.

2) Bezpieczeństwo – protokoły, szyfrowanie i funkcje

Ponieważ wszystkie dane są przekazywane przez serwer VPN, bezpieczeństwo jest niezbędne. VPNRanks należy sprawdzić na poziomie szyfrowania, protokołów i funkcji.

3) Jurysdykcja – serwery fizyczne, wirtualne i zaciemnione

Większość fizycznych serwerów VPN znajduje się w krajach, które oferują pełne wsparcie prywatności. Wybierając VPN, upewniają się, że sprawdzają lokalizację jego fizycznej wirtualnej lub innych oferowanych przez siebie usług.

4) Prędkość – prędkości połączeń na różnych serwerach

Chociaż prędkość Internetu ma znaczenie, ale ma również znaczenie, jak szybkie są serwery VPN. Rozważ to jako serwer pobierania, jeśli ogranicza lub jest powolny, bez względu na szybkość, nie będzie działać.

5) Streaming – Netflix i inne platformy przesyłania strumieniowego

Znaczny odsetek użytkowników korzysta z VPN w celu uzyskania dostępu do treści z ograniczeniami geograficznymi. Netflix to klasyczny przykład, który pokazuje programy ograniczone tylko do kilku wybranych krajów. Jeśli jednak ktoś korzysta z VPN, może odblokować te filmy, nie płacąc nic więcej.

6) Wycieki – testy szczelności IP, DNS, WebRTC i kontrola plików aplikacji

Jest to jeden z najważniejszych czynników do sprawdzenia, ponieważ jeśli Twój adres IP, DNS itp. Są wykrywalne, VPN nie będzie działał zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli usługa wykryje Twój prawdziwy adres IP lub zorientuje się, że korzystasz z VPN przy użyciu wycieku WebRTC, zablokuje Cię.

7) Wiarygodność – Warrant Canary, wsparcie i recenzje użytkowników itp.

Ci, którzy kupują VPN, chcą mieć pewność, że nie będą śledzeni. Oznacza to, że wszystko, co przechodzi przez serwery VPN, nie jest rejestrowane, nie podlega żadnej kontroli, a ostatnia – zgodność z GDR. To ważne. W wielu krajach obowiązują przepisy, które nie zezwalają na bezpłatny dostęp do niektórych usług, a niektóre są nawet zabronione. Dbają również o opinie od pomocy technicznej i recenzje użytkowników, aby opinie były wiarygodne.

8) Kompatybilność – wszystkie główne platformy i urządzenia

Sieci VPN nie są przeznaczone tylko dla komputerów stacjonarnych. Liczba użytkowników platformy mobilnej rośnie wykładniczo! Użytkownicy oczekują, że będzie dostępny na większej liczbie platform i dostępny bez dodatkowej ceny. Obejmuje Kodi, FireStick, Apple TV, Roku, Google Chromecast i NVIDIA Sheild.

VPNRanks Porównanie usług VPN

VPNRanks oferuje więcej

Oprócz recenzji najlepszy przewodnik po usługach VPN autorstwa VPNRanks zapewniają również porównanie różnych sieci VPN. Pomaga użytkownikom końcowym uzyskać wyraźną różnicę nie tylko z perspektywy cenowej, ale także z punktu widzenia funkcji

Oferują kupony, których można użyć, aby uzyskać zniżkę, jeśli podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie jednej z usług VPN. Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że jest to doskonała usługa, która pomaga użytkownikom znaleźć VPN dla Ciebie.

x