W jaki sposób rozwiązania kadrowo-płacowe ADP mogą pomóc Twojej rozwijającej się firmie?

Udostępnij teraz w social media:

Usługi kadrowo-płacowe są niezbędne dla każdej firmy, nawet małych firm i startupów. Te operacje muszą być dobrze obsługiwane, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie Twojej firmy.

To dlatego, że płace i kadry są bezpośrednio związane z Twoimi pracownikami, którzy są kręgosłupem Twojej firmy. Zadowolenie pracownika jest niezbędne, aby zapewnić, że wszystko działa dobrze w Twojej organizacji i sprawić, że poczują się doceniani, aby służyć Ci jak najdłużej. Nie tylko zwiększa lojalność, ale może również wznieść Twój biznes na wyżyny.

A żeby Ci w tym pomóc, potrzebujesz doskonałego rozwiązania kadrowo-płacowego, takiego jak ADP. Zautomatyzuje te powtarzalne zadania, aby zwiększyć produktywność, przyspieszyć procesy i zapewnić brak błędów w operacjach płacowych lub HR. Chociaż możesz zbudować własne rozwiązanie, zajmie to dużo czasu i zasobów, nie wspominając o okresowej konserwacji, która kosztuje dodatkowo.

Dlatego warto wybrać rozwiązanie eksperckie, takie jak ADP, dla firm każdej wielkości, zwłaszcza małych firm o ograniczonych budżetach, pracownikach i innych zasobach.

W tym artykule omówię rozwiązania płacowe i kadrowe ADP, które pomogą Ci zdecydować, czy warto je rozważyć dla Twojej firmy.

Zaczynajmy!

Informacje o produktach i usługach kadrowo-płacowych ADP

ADP jest jedną z wiodących firm na świecie, która oferuje doskonałe usługi kadrowo-płacowe. Działają w branży od 70 lat, dostarczając rozwiązania i oprogramowanie ułatwiające pracę. Oferują kompleksowe rozwiązania do zarządzania kapitałem ludzkim (HCM) w chmurze, w tym kadry, płace, czas i talenty, a także rozwiązania w zakresie podatków i świadczeń, analityki i outsourcingu biznesowego.

ADP wykorzystuje zaawansowane technologie, głęboki wgląd i ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, aby przekształcać funkcje kadrowe i płacowe oraz oferować swoim klientom przewagę biznesową. Oferują szeroką gamę usług kadrowych i produktów płacowych, od podstawowych narzędzi po kompleksowe usługi zarządzania płacami i kadrami, takie jak administracja kadrami, intuicyjne raportowanie oraz frekwencja i czas.

Oferowane przez nich usługi kadrowo-płacowe dotyczą:

 • Małe firmy zatrudniające 1-49 pracowników
 • Średnie firmy zatrudniające 50-999 pracowników
 • Duże i międzynarodowe firmy zatrudniające ponad 1000 pracowników

ADP Payroll i rozwiązania HR

Otrzymujesz pełną gamę rozwiązania kadrowo-płacowe w ADPod podstaw po zaawansowane zarządzanie, takie jak HRIS, outsourcing, zgodność i podatki.

 • URUCHOM: To rozwiązanie internetowe umożliwia małym firmom zarządzanie procesami kadrowo-płacowymi.
 • ADP TotalSource: to profesjonalna organizacja pracodawców (PEO), która oferuje zaawansowane technologie chmurowe i dedykowane wskazówki dotyczące obsługi płac, HR i talentów.
 • ADP Workforce Now: to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania kadrami, płacami, talentami, świadczeniami i czasem z intuicyjną analizą i wsparciem ekspertów.
 • ADP Next-Gen HCM: to elastyczna i wszechstronna platforma HCM z technologią chmury, głęboką wiedzą ekspercką i analizami opartymi na danych.
 • ADP Vantage HCM: Jest to rozwiązanie o otwartej architekturze do zarządzania talentami, płacami, kapitałem, świadczeniami i czasem.
 • ADP Enterprise HR: To rozwiązanie HCM oferuje zaawansowane analizy, wgląd, interfejs i integruje się z różnymi ofertami ADP.
 • Kompleksowa usługa ADP: Ta platforma HR zawiera technologie i dedykowane wsparcie.
 • Kompleksowe usługi outsourcingowe ADP: To jest dla dużych firm, aby pomóc w zarządzaniu zasobami ludzkimi, talentami, płacami, świadczeniami i czasem.
 • Wisely by ADP: Jest to opłacalne rozwiązanie do obsługi kart płatniczych, które łatwo integruje się z systemami płacowymi.
 • ADP Celergo: To eleganckie rozwiązanie jest najlepsze dla organizacji zatrudniającej do 1 tys. pracowników na kraj. Zbiera dane pracowników, organizuje je w jednym systemie i obsługuje do 140 krajów.
 • ADP Global Payroll: łączy ADP Celergo i ADP GlobalView Payroll, aby pomóc międzynarodowym firmom każdej wielkości. Oferuje analitykę i raportowanie na żądanie, analitykę, wbudowane funkcje zgodności, bezpieczeństwa i prywatności danych.
 • ADP GlobalView Payroll: Jest przeznaczony dla firm zatrudniających ponad 1000 pracowników w co najmniej jednym kraju. Obsługuje ponad 140 krajów i pomaga dużym międzynarodowym firmom zarządzać ich operacjami płacowymi i kadrowymi, oferując solidne narzędzia administracyjne HR, doskonałe opcje raportowania, wbudowane łączniki danych itp.
 • WorkMarket: Jest to system zarządzania freelancerami, który pomaga firmom organizować, opłacać i zarządzać niezależnymi kontrahentami i freelancerami.
 • ADP Mobile Solutions: ADP oferuje aplikację mobilną do zarządzania płacami, świadczeniami, czasem itp.
  Jak zmienić swoją nazwę użytkownika na Roblox

ADP: Funkcje

Niektóre cechy rozwiązań płacowych i kadrowych ADP to:

Przetważanie wypłaty

ADP umożliwia przetwarzanie listy płac online za pomocą aplikacji mobilnej na urządzeniach z systemem Android i iOS. Wystarczy wprowadzić do aplikacji godziny pracy swoich pracowników dla okresu rozliczeniowego, a oprogramowanie obliczy ich wypłaty w zależności od ich wynagrodzenia lub stawki płac. Ponadto automatycznie nalicza odliczenia podatkowe, składki emerytalne i świadczenia zdrowotne.

Podatki dochodowe

Aby obliczyć podatki od wynagrodzeń, ADP terminowo wypełnia formularze i rozlicza podatek bez błędów, dokonuje niezbędnych płatności na rzecz organów stanowych, lokalnych i federalnych oraz odpowiada na ich zapytania dotyczące płatności lub zgłoszeń.

Opcje płatności

ADP obsługuje różne tryby płatności. Możesz płacić za pomocą wpłat bezpośrednich, czeków papierowych i kart debetowych. W przypadku czeków papierowych ADP wysyła je wszystkie bezpośrednio do Twojego biura, dzięki czemu możesz bezproblemowo przekazać je pracownikom. W różnych planach ADP może również podpisywać czeki papierowe i bezpośrednie wpłaty, umieszczając je w kopercie, co jeszcze bardziej ułatwia płacenie pracownikom.

Raporty kadrowo-płacowe

Będziesz mieć dostęp do wielu raportów HR i płatności we wszystkich planach oferowanych przez ADP. Łatwo dostosować raporty do własnych preferencji. Ponadto zajmie się procesem zgłaszania nowych osób dołączających do odpowiednich agencji federalnych i stanowych. Wykona również całą dokumentację, aby zaoszczędzić czas.

Usługi HR

W wyższych planach otrzymasz dodatkowe narzędzia i zasoby HR inne niż podstawowe funkcje. Umożliwi to dokładne sprawdzenie przeszłości kandydatów i zamieszczanie ofert pracy na portalach. Otrzymasz również kreator do podręcznika pracownika i opisu stanowiska, nowych pracowników onboarding, formularzy HR i bibliotekę dokumentów, przewodniki po najlepszych praktykach oraz bazę danych zgodności HR.

Usługi monitorowania zgodności

ADP oferuje praktyczne i proaktywne wsparcie w zakresie monitorowania zgodności, aby pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych ze zmieniającymi się zasadami i przepisami.

Kontrola jakości

ADP zapewnia, że ​​ich zespoły przeprowadzają rutynowe kontrole jakości w celu wykrywania, oznaczania i rozwiązywania problemów związanych z płacami. Zapewni to, że w Twoich raportach nie będzie błędów, dzięki czemu będziesz mógł dokonywać dokładnych transakcji.

Panel

Otrzymasz dashboard z intuicyjnym i prostym interfejsem. Pomoże Ci uzyskać dostęp do wszystkich statystyk płacowych i kadrowych oraz wykorzystać funkcje. Możesz śledzić dane pracowników, różne pliki i dokumenty oraz płatności, dzięki czemu wszystko działa sprawnie.

Możesz także łatwo zarządzać swoimi pracownikami, freelancerami i kontrahentami za pomocą pulpitu nawigacyjnego. Pomoże Ci dodać lub usunąć dane, takie jak stanowisko, czas wolny, dane dotyczące płatności, odliczenia podatkowe, świadczenia, zachęty i inne.

Śledzenie czasu i frekwencja

ADP pomoże Ci z łatwością śledzić godziny pracy i frekwencję Twoich pracowników oraz zredukować błędy i pomyłki. Automatyzacja wszystkich tych funkcji pomoże Ci zwiększyć produktywność.

Ponadto bez względu na to, skąd pracują Twoi pracownicy, w domu lub w biurze, możesz ich łatwo śledzić. Dzięki temu pracownicy będą mogli wbijać się za pomocą zegara, telefonu komórkowego lub komputera. Możesz także tworzyć i publikować harmonogramy zmian oraz śledzić urlopy, urlopy, zatwierdzenia specjalne i urlopy.

Integracje

Możesz zintegrować ADP z oprogramowaniem księgowym, takim jak QuickBooks, Wave, Xero itp. Pomoże Ci automatycznie wprowadzać dane i zwiększyć produktywność. ADP integruje się również z wieloma innymi narzędziami i aplikacjami ułatwiającymi pracę, takimi jak oprogramowanie biznesowe, systemy HR, systemy ERP i oprogramowanie do śledzenia czasu. Dodatkowo możesz zintegrować ADP z urządzeniami biometrycznymi do rozpoznawania twarzy, odcisków palców lub skanowania dłoni.

ADP: zalety

Łatwy w użyciu

ADP jest łatwy w użyciu dla wszystkich, niezależnie od ich wiedzy technicznej. Po skonfigurowaniu każdy może z łatwością korzystać z platformy opartej na chmurze dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi bez pobierania, instalowania lub konserwacji jakiegokolwiek oprogramowania. Możesz dodawać informacje, szybko je aktualizować bez zamieszania i wprowadzać drobne poprawki, jeśli są potrzebne. Ponadto dzięki temu narzędziu dostosowywanie pulpitu nawigacyjnego i raportów jest również łatwe.

  Jak znaleźć liczbę stron i słów w Dokumentach Google

Administratorzy mogą nie tylko sprawnie zarządzać wszystkim, ale nawet pracownicy mogą logować się do swoich profili, aby przeglądać informacje, aktualizować dokumenty i dane, przeglądać informacje o płatnościach, frekwencji, świadczeniach, wykorzystanych i niewykorzystanych urlopach i nie tylko.

Wszechstronny

ADP to wszechstronna platforma, która może służyć organizacjom wszystkich branż i rozmiarów. Niezależnie od tego, czy masz mały zespół z mniej niż 10 pracownikami, czy międzynarodową firmę z tysiącami pracowników na całym świecie, może to uzasadnić Twoje wymagania dotyczące płac i HR.

Ponadto szybsze jest prowadzenie list płac za pomocą ADP w ciągu zaledwie kilku minut dzięki przeglądaniu kart czasu pracy pracowników, aby zapewnić dokładność, sumy płac i zatwierdzanie listy płac. Może zautomatyzować wszystko, aby zaoszczędzić czas i wysłać automatyczne powiadomienie, jeśli pojawi się jakikolwiek problem, taki jak zmiany związane z bankami, problemy z bezpieczeństwem itp.

Skalowalna platforma

ADP może skalować się wraz z Twoją firmą. Jeśli jesteś małą firmą, możesz skorzystać z ich podstawowego planu, a następnie stopniowo przechodzić do wyższych planów w miarę rozwoju firmy. Ta skalowalna platforma pomoże sprostać rosnącym wymaganiom użytkowników bez powodowania nikomu problemów ani utrudniania operacji.

Kompleksowe raportowanie

Korzystanie ze szczegółowych raportów i informacji z pulpitu nawigacyjnego pomoże Ci zmierzyć wydajność Twojej firmy i pracowników. Określi również inne kluczowe informacje, takie jak demografia siły roboczej, równość wynagrodzeń, strategie wynagrodzeń itp. W ten sposób możesz szybko znaleźć problemy i dostosować strategie biznesowe.

Obsługa wielu urządzeń

ADP to oprogramowanie oparte na chmurze, którego można używać na dowolnym laptopie, smartfonie lub komputerze. Obsługuje również platformy iOS i Android. Dzięki temu pracownicy mogą pracować z dowolnego miejsca.

Współpraca

Wspólne planowanie umożliwia zespołowi tworzenie harmonogramów, które są możliwe do zrealizowania dla wszystkich. Zmniejsza również niepotrzebne tarcia między członkami zespołu i pozwala każdemu z nich korzystać z ADP z preferowanego urządzenia, aby przełączać harmonogramy za pomocą wstępnych zatwierdzeń lub wniosków o urlopy.

Dostosowanie i elastyczność

ADP oferuje niestandardowe rozwiązania, które mogą pasować do Twoich potrzeb organizacyjnych, niezależnie od tego, czy szukasz tylko narzędzi płacowych lub HR, połączenia obu, czy też pełnego zestawu narzędzi i usług HR. W oparciu o swoją branżę, taką jak opieka zdrowotna, finanse itp., oraz cele, takie jak wydajność, usprawnienie operacji itp., możesz w pełni dostosować usługi płacowe i kadrowe ADP.

Bezpieczeństwo

Ze względów bezpieczeństwa ADP oferuje wiele technologii zabezpieczających systemy przed oszustwami i atakami. Otrzymujesz oprogramowanie antywirusowe, systemy zapobiegania oszustwom, ochronę przed zagrożeniami, analizę i monitorowanie zachowań, ochronę własności intelektualnej i wiele innych.

Jednym z problemów z oprogramowaniem ADP jest to, że nie oferuje ono bezpośredniej bezpłatnej wersji próbnej, aby najpierw wypróbować produkt, a następnie zdecydować, czy kupić. Naliczana jest również opłata za każdą listę płac, która może wzrosnąć w zależności od tego, jak często chcesz, aby Twoja lista płac była uruchamiana. Może to być wyzwaniem dla firm z wieloma freelancerami i kontrahentami.

ADP: Obsługa klienta

Problemy mogą pojawić się w dowolnym momencie; dlatego potrzebujesz niezawodnego i responsywnego zespołu klienta, który pomoże Ci rozwiązać te problemy. Istnieją mieszane recenzje ADP dotyczące obsługi klienta; wielu jest z tego zadowolonych, podczas gdy inni borykają się z trudnościami w uzyskaniu szybkich rozwiązań.

Oferują obsługę klienta za pośrednictwem różnych kanałów, w tym połączeń telefonicznych, czatów na żywo i e-maili. Możesz także użyć ich forów społeczności, aby opublikować zapytanie, a inni mogą odpowiedzieć, aby Ci pomóc. Ponadto ADP jest dość aktywna na swoich platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn i Instagram, gdzie może odpowiadać na Twoje pytania. Aby uzyskać więcej wiedzy na ten temat, możesz oglądać filmy na ich kanale YouTube.

ADP: Ceny

Nie ma stałych stawek za usługi płacowe i kadrowe ADP, które są wyświetlane na oficjalnej stronie internetowej. To dlatego, że oferują usługi w pełni dostosowane do Twoich wymagań. Dlatego jeśli chcesz ustalić wycenę dla swojej firmy, będziesz musiał skontaktować się z nimi i uzyskać wycenę.

Ponieważ struktura cen jest nieco zagmatwana, nie każdy zrozumie, ile dokładnie zapłacą miesięcznie. Ponadto trudno będzie Ci porównać różne firmy na podstawie cen. Średnio firmy zatrudniające 1-10 pracowników mogą płacić 160 USD miesięcznie. Ale lepiej uzyskać od nich wycenę, aby zrozumieć ceny dla Twojej firmy.

  Windows 10 File Explorer Slow (NAPRAWIONO)

Chociaż ADP jest fantastyczny pod względem funkcji, możliwości i usług, niektóre firmy mogą szukać alternatyw ze względu na ceny, konfigurację, obsługę klienta lub inne problemy.

Dlatego omówiłem poniżej niektóre z alternatyw ADP. Nie zapomnij ich sprawdzić!

OnPay

Rozwiązania kadrowo-płacowe OnPay ułatwią Twoje procesy, dzięki czemu będziesz mógł skoncentrować się na swojej działalności. Niezależnie od tego, czy masz jednego pracownika, czy setki, zdobądź wszystko, czego potrzebujesz, aby sprostać wyzwaniom. Firmy takie jak dentyści, restauracje, lekarze, siłownie, franczyzy, księgowi itp. oraz startupy mogą korzystać z OnPay w celu uzyskania odpowiednich rozwiązań.

OnPay integruje się z Xero i Quickbooks, które pomagają utrzymać synchronizację i całkowitą organizację dokumentów i finansów pracowników. Oprócz tego co miesiąc otrzymasz nieograniczoną liczbę wypłat, zautomatyzowane rozliczenia podatkowe, bezpłatne przetwarzanie 1099 i w-2, narzędzia HR, integracje oprogramowania, rękę eksperta i wiele więcej.

Zacznij od niskiej miesięcznej opłaty podstawowej w wysokości 36 USD/miesiąc plus 4 USD/miesiąc/osobę. Oblicz cenę w zależności od liczby pracowników i ciesz się pierwszym miesiącem BEZPŁATNIE, aby odkryć więcej.

Falujący

Rippling to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania kadrami i płacami, które umożliwia zarządzanie i automatyzację wszystkich operacji, od wdrożenia po wszystko pomiędzy, w jednym miejscu. Zapewnia łatwy w użyciu HRIS i zaawansowane funkcje, takie jak dostosowywanie do potrzeb Twojej firmy oraz integracja z ponad 500 aplikacjami, takimi jak Office365, Slack itp., które ułatwiają pracę.

Możesz generować listy ofertowe, przeprowadzać weryfikację przeszłości, e-weryfikować, zapisywać się do ubezpieczenia zdrowotnego, przypisywać i usprawniać procesy szkoleniowe, konfigurować aplikacje, korzystać z analiz i śledzić czas pracowników za pośrednictwem kiosku, telefonu komórkowego lub przeglądarki internetowej, zatwierdzać ich obecność. Wprowadź swoich nowych pracowników w ciągu 90 sekund, wprowadzając podstawowe informacje, takie jak data rozpoczęcia, wynagrodzenie itp.

Rippler kosztuje 8 USD miesięcznie za użytkownika. Możesz jednak porozmawiać z ekspertem i uzyskać niestandardową wycenę zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Werwa

Gusto zostało stworzone z myślą o oferowaniu korzyści, na jakie zasługujesz dzięki nowoczesnym rozwiązaniom kadrowo-płacowym. Ta uniwersalna platforma umożliwia zarządzanie pracownikami i oferuje pełną obsługę płac, świadczenia pracownicze, frekwencję, czas, onboarding, zarządzanie talentami, wgląd i raportowanie.

Gusto automatycznie rejestruje Twoje podatki, pomaga w przestrzeganiu przepisów i identyfikuje ulgi podatkowe, aby zaoszczędzić pieniądze. Uzyskaj korzyści finansowe i zdrowotne dla swoich pracowników, takie jak FSA, HSA, dentystyczne, wizyjne, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne, 401(k) oszczędności emerytalne, 529 oszczędności na studiach i odszkodowanie dla pracowników. Otrzymasz również funkcje, takie jak narzędzia do śledzenia czasu, przeglądy wydajności, narzędzia programistyczne i inne.

Dla małych firm z prostymi płacami, harmonogramami płac i pensjami Gusto oferuje prosty plan 39 USD miesięcznie i 6 USD na osobę.

Wniosek: czy powinieneś rozważyć zakup ADP Payroll i rozwiązania HR?

Zakup doskonałego rozwiązania kadrowo-płacowego, takiego jak ADP, pomaga usprawnić procesy, sprawnie je przeprowadzać i oszczędzić czas bez popełniania błędów. Jest to przydatne dla wszystkich firm, zwłaszcza małych, ze względu na ograniczone zasoby i budżet na samodzielne zbudowanie rozwiązania. Zamiast tego możesz ADP, aby bez wysiłku uruchamiać swoje funkcje płacowe i kadrowe i cieszyć się najwyższą wydajnością i funkcjami.

Jednak wiele firm nie uważa, że ​​struktura cenowa ADP jest korzystna lub boryka się z problemami z konfiguracją lub wsparciem i może szukać alternatyw. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, zapoznaj się z alternatywami ADP, które omówiłem, i wybierz tę, która Ci się podoba, z najlepszymi cenami, usługami i kombinacją funkcji.

x